Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Ściana wschodnia (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=29342)

NUROFEN 24.05.2017 13:26

Ściana wschodnia
 
Witajcie, szukałem ale ....
Będą 4 dni wolnego. Córka chce pokazać ojcu serpentyny w Alpach...ja tradycyjnie z rezerwą....
Pewnie Córka nie zdaje sobie sprawy że autostop challenge /bo tak ostatnio wybrała się z Warszawy do Rzymu /to nie to samo co 400 km na kanapie Rd07 ;-(
Może alternatywą byłaby wycieczka wzdłuż wschodniej granicy? Pewnie bezpieczniej /biorąc pod uwagę to co się teraz dzieje /
Chcieliśmy namiotowo , może jakieś agroturystyczne klimaty...

Bardziej zależy mi na spokojnym pokonywaniu kilometrów w pięknych okolicznościach dzikiej przyrody niż zapier...nie by w 4 dni tam i nazad cyknać se fotę z jakiejś zatłoczonej przełęczy. Cena podróży też ma znaczenie.

Gdybyście jakoś pomogli i w kilku słowach opisali Wasze doświadczenia .:bow:

antlr 24.05.2017 14:05

Jakiś off czy tylko asfalty?

NUROFEN 24.05.2017 14:13

Wolałbym opcję asfaltową , nawet gorszej jakości ale mimo wszystko asfalt
Kwestia bezpieczeństwa i wygody ponieważ jedziemy sami.
Pewnie są jakieś malownicze klimaty..

bicio 24.05.2017 14:24

Ze Strzelec na 4 dni to bym leciał Beskidami do Bieszczad a potem w kierunku na Roztocze, trasę wytycz sobie na gpsies.com maksymalnymi zadupiami to Ci akurat styknie czasu na to. Jak już będziesz miał z grubsza trasę to patrzysz co na niej jest warte zobaczenia, 2-3 miejscówki dziennie i gitara. Proste.

MUTT 24.05.2017 14:46

Cytat:

Napisał bicio (Post 532695)
bym leciał Beskidami do Bieszczad a potem w kierunku na Roztocze, . Proste.

Dokładnie . Bicio był szybszy . :D
:Thumbs_Up:

NUROFEN 24.05.2017 14:50

a moze jakieś "gotowce"
Coś z Waszych wypraw ? Sprawdzone miejsca ?
Tez myslałęm zeby w Bieszczady i później najbliżej jak się da wschodniej granicy jechać do góry.

Navaja 24.05.2017 16:56

Jak chcesz ścianę wschodnia to mam tracka od Niemirowa do Mikaszówki. Sam Wasyl mi go rekomendował, zawiera chwaloną przez Podlasiaków trasę od zalewu w Siemianówce do Krynek i dalej na północ.
Spokojna, piekna okolica, głownie twarde szutry ale i nowe asfalty, bo dotacje unijne musowo wykorzystywać.
Musiałbyś go tylko trochę zmodernizować - jak będziesz zainteresowany to daj znać i pomogę, bo w niektórych miejscach nie powinno być Was widać na motocyklu. ;)

Trasa do zrobienia na spokojnie w dwa dni, spanie w agro sprawdzonym też mogę polecić.

NUROFEN 24.05.2017 17:07

Cytat:

Napisał Navaja (Post 532704)
Jak chcesz ścianę wschodnia to mam tracka od Niemirowa do Mikaszówki. Sam Wasyl mi go rekomendował, zawiera chwaloną przez Podlasiaków trasę od zalewu w Siemianówce do Krynek i dalej na północ.
Spokojna, piekna okolica, głownie twarde szutry ale i nowe asfalty, bo dotacje unijne musowo wykorzystywać.
Musiałbyś go tylko trochę zmodernizować - jak będziesz zainteresowany to daj znać i pomogę, bo w niektórych miejscach nie powinno być Was widać na motocyklu. ;)

Trasa do zrobienia na spokojnie w dwa dni, spanie w agro sprawdzonym też mogę polecić.

Świetna wiadomość
W sprawie gpx itp poszedł priv

Onufry22 24.05.2017 17:27

Trasa od Siemianówki do Krynek jest szutrowa, ale to takie szutry asfaltowe:)

sambor1965 26.05.2017 22:44

to ja tez prosze bardzo o tego tracka...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.