Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Spotkania, Zjazdy, Zajazdy, Odwiedziny (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=6848)

megi 24.06.2010 19:22

Spotkania, Zjazdy, Zajazdy, Odwiedziny
 
no taki wątek sobie pozwoliłam założyć,
co by zmotywować Lejdiski do wycieczek w kierunkach północnych, południowych, wschodnich i zachodnich.... :) a jak już się któraś wyprawi to niech się chwali i montuje lokaleską ekipę na śmigankoooo!!!!

ktoś w końcu wybiera się w wekend na półwysep co by pośmigać po pomorskich szutrach i zgłębiać tajniki windsurfingu ?

pozdrufka
Megi

ucek 24.06.2010 23:33

super idea! :Thumbs_Up:
to ja tylko pragnę dodać, iż kierunek Wawa może być atrakcyjny (wbrew pozorom.. ;)), gdyż zawsze na Was tu czeka: kimka w pokoju jogowym :o micha wegetariańskiego żarełka :o i cieplutki garaż :Thumbs_Up:
Przewodnik po okolicznych krzaczoro-szutrach w pakiecie :D


A z konkretów spotkaniowo-wyjazdowych:
1. czy ktoś może nagrał nasz Kwidzyn? :confused:
2. czy Gang Domin rozważa przyjazd do Wawy na zbiorowe oglądanie (termin ustalimy wspólnie)? bo bez Was, to już nie to samo... :at:

Roomyanek 25.06.2010 00:17

Cytat:

Napisał megi (Post 121084)
ktoś w końcu wybiera się w wekend na półwysep co by pośmigać po pomorskich szutrach i zgłębiać tajniki windsurfingu ?

a jak myślisz?:lol8:
w końcu tego jeszcze nie robiłam:rules:

pozdr. serdecznie:)

elutka 25.06.2010 03:06

:):):)
melduję obecność 27.VI -4 VII w szałasie na Półwyspie Helskim, przez moment będzie mi towarzyszyć Ola:blues:. Jeśli jakiś zaprzyjaźniony Lejdis nas odwiedzi - frajda będzie przeogromna! :Sun: :beer::lc8:(kontakt z nami w tym czasie wył. tel - plaża nie podłączona do net'u :mur::lol8:)

Dona 28.06.2010 22:37

[QUOTE=ucek;121128]... gdyż zawsze na Was tu czeka: kimka w pokoju jogowym :o micha wegetariańskiego żarełka :o i cieplutki garaż :Thumbs_Up:
Przewodnik po okolicznych krzaczoro-szutrach w pakiecie :D

Ucek kusić to ty umiesz ....
Co do Gangu Domin to jest to do przegadania ... i ustalenia jakiejś daty.
W moim przypadku najwcześniejszy wolny weekend szykuje się na koniec sierpnia ... :at: a może by tak gdzieś w połowie drogi się spotkać ...
Przyznam że jestem zauroczona terenami w Borach Tucholskich i pewnie będę starała się tak patrzeć na mapę by tam była "połowa" drogi :)

Ally 28.06.2010 22:49

mój Domi gotowy i chętny na każdy wyjazd :D gości też jak najbardziej przyjmę w gdyni ;)
Megi, Dona kiedy pasuje Wam nawiedzic Elutke na płw?? trza sie przejechac i troche dziewczyny pociagac po naszych trasach :at:

ucek 29.06.2010 15:05

A mi się urodziło w głowie coś takiego:

Weekend FEMduro No Fear Party :D:D:D
Zrobimy kontynuację Kwidzyna, ale bez Mistrzostw Świata ;):D:haha2: za to będą 2 dni bardzo konketnego treningu.

Zaklepujemy sobie dwa ostatnie weekendy sierpnia (jeszcze się dogadamy który wybierzemy),
zostawiamy gachów i małżów z dzieciakami i teściami w chałupie (no chyba, że są niezbędni lub niezastąpieni.. :p),
pakujemy się na motki (lub motki na pakę :D)
i wybywamy do miłego, przyjaznego nam wielce zakątka na Warmii (wszystkim blisko, no.. może poza Południowcami.. :o),
tam luzujemy się mentalnie i robimy to, w czym jesteśmy naprawdę świetne:
bawimy się do upadłego,
wygłupiamy,
dystansujemy,
cieszymy z każdej minutki w terenie,
teren ten ryjemy ile się da,
generujemy FEMdurowy, różowy prestiż,
oglądamy wszystkie filmiki z nami,
zdjecia z nami,
relacje z nami,
ALE przede wszystkim:oldman::
robimy podstawy teoretyczne (know how! :dizzy:),
zadajemy pierdylion pińcet pytań o wszystko,
w jeździe nastawiamy się na maksa na naukę (krótkie próby ustawione pod konkretne problemy),
i przelotki (żeby ćwiczyć w praktyce wszystkie elementy oraz by nacieszyć oko ładnymi widoczkami, bo coś z tego życia trzeba mieć! :D)

Mam nadzieję, że to ciekawa propozycja.
Jeśli brzmi dla Was interesująco, to mogę zacząć knuć.. ;):devil::rules:

felkowski 29.06.2010 17:14

A jakbym chciała, to musze brode golić....siostry ??? Tak pytam, czy to jest niefem closed ?

Maćka 29.06.2010 17:25

Ucusiu, jesteś zachęcająca :D :drif:
Twój pomysł jest zaje....biaszczy... do tego czasu albo wygram te 100 tysi w Radiu Zet albo w totka i na pewno będę mogła kupić jakiegoś malucha do "noszenia" takiego pampersa jak ja :haha2:a jak nic kurwa nie wygram to i tak pojadę z Wami na weekend choćby na mojej cebuli... pomimo, że od cebuli ponoć się kuli... :D

W każdym razie rezerwuję sobie taki weekend... nareszcie babskie spotkanie... może zorganizujemy sobie naukę makijażu, malowania pazurów, robienia masażu (chyba Elutka skończyła jakiś zaawansowany kurs :p ) i tych innych damskich przyjemności... :D To byłoby na pohybel temu co po takim naszym wyjeździe mogą oczekiwać Panowie he he he...

Tak czy inaczej jestem za!!! tzn 3XTAK

Pozdro
Maciuś

dery 29.06.2010 18:14

Cytat:

Napisał felkowski (Post 121728)
A jakbym chciała, to musze brode golić....siostry ??? Tak pytam, czy to jest niefem closed ?

To nas tu o mało nie wykastrowali, a ty cycki będziesz sobie, cyganie, przyprawiał?

A może Curie-Skłodowska też przyjedzie?!
:haha2::haha2:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.