Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Morze Czarne lipiec/sierpien (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=11927)

Janusz 29.01.2012 11:07

Morze Czarne lipiec/sierpien
 
Witam,

Wstepny plan:
Gdzie? Dookola morza czarnego.
Kiedy: Lipiec-sierpien 2012, 14-18 dni.
Moto: najprawdopodobniej bedzie to afryczka zamierzam kupic w tym tygodniu.
Budget? Niesprecyzowany w zaleznosci od towarzystwa jesli takowe bedzie.

poszukuje informacji na temat tego regionu swiata, ewentualnie chetnych do przylaczenia sie.

bartlomiej 29.01.2012 15:58

oj bedzie tloczno :)

moto1488 29.01.2012 17:45

ja się wybieram w tamte rejony wstępny cel to Gruzja ,ale jak się okazuje mocno zagrożony przez ograniczony urlop... Plan awaryjny to Ukraina Rumunia choć mogę się ograniczyć tylko do Rumuni w drugą stronę raczej odpada bo już latałem tam na moto... 14-18dni to za mało by oblecieć całe morze... Musisz się określić dokładnie i wtedy możemy myśleć/ docierać szlak oczywiście w ogólnikach bo nie podróżuję z punktu A do B wolę spontan... śmigam z dziewczyną na TA

Janusz 29.01.2012 18:26

Zarysy mojego planu to Wawa - Odessa - Rumunia - Bulgaria - Turcja - Rosja - Odessa - Wawa
Wyjazd 13 lub 20 lipca.
Obecnie slecze nad mapami i rozpatruje warianty.

gancek 30.01.2012 09:48

Witam,
Ja zrobiłem Morze Czarne do okoła w 14 dni w ubiegłym roku ale to była gonitwa, na spokojnie trzeba mieć 3 tygodnie.
Warto więcej czasu poświęcić na Gruzje.

moto1488 30.01.2012 18:55

Cytat:

Napisał gancek (Post 218387)
Witam,
Ja zrobiłem Morze Czarne do okoła w 14 dni w ubiegłym roku ale to była gonitwa, na spokojnie trzeba mieć 3 tygodnie.
Warto więcej czasu poświęcić na Gruzje.

podejrzewam że i w 12 dni da radę zrobić tę trasę tylko po co??? To nie paryż dakar by bić rekordy... podczas podróży patrzę na zegarek by ustalić datę i dzien tygodnia... mając tak mało czasu musiałbym już zwracać uwagę na położenie wskazówek bo tutaj miałoby to znacznie... nie jestem zwolennikiem takiego podróżowania bo to przerabiałem... jeśli będę miał 3 tyg albo więcej to jadę do Gruzji jeśli nie to gdzieś bliżej kusi mnie Rumunia...

gancek 30.01.2012 21:02

Jak się ma ograniczony urlop a chce się zobaczyć kawałek świata to czasem trzeba pogonić. Osobiście jednak również wole jazde bez napinki.

Piast 01.02.2012 20:13

Czemu bez Gruzji?
 
Cytat:

Napisał Golium (Post 218250)
Zarysy mojego planu to Wawa - Odessa - Rumunia - Bulgaria - Turcja - Rosja - Odessa - Wawa
Wyjazd 13 lub 20 lipca.
Obecnie slecze nad mapami i rozpatruje warianty.

Widzę, że chyba planujesz prom z Turcji do Rosji z pominięciem Gruzji. Generalnie granica Rosja-Gruzja jest przejezdna, więc może warto zamknąć trasę na kołach. Robiłem to w zeszłym roku w 21 dni. Napisałem całą relację na myaforadventure.blogspot.com

Trzymam kciuki. Warto tam pojechać.

Olek 01.02.2012 21:05

Ja się piszę na Armenię, jeśli planujesz, i przejazd do Krymu, gdzie muszę być jakoś w pierwszy-drugi łikend sierpnia..

skklub 04.02.2012 21:42

Witam,

Jeżeli wybiera się ktoś do Gruzji przełom maja i czerwca to ja jestem zainteresowany. Szczegóły oczywiście do uzgodnienia.
Mój plan to do Gruzji przez Turcję, powrót przez Rosję lub promem przez Ukrainę

Pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.