Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Kalendarz Lejdis (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=4776)

Jola 11.12.2009 11:12

Kalendarz Lejdis
 
1 Załącznik(ów)
Hejka.
Chciałabym zaprezentować jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny, z akcentami humorystycznymi babski kalendarz motocyklowy :at:. Pierwsza edycja klendarza nie jest dopracowana na 100%, bo niestety jak się okazało, nie wszystkie Lejdis dysponowały zdjęciami w odpowiedniej rozdzielczości i na niektórych fotkach widać szumy... Ale co tam- ważne, że jest :). W przyszłym roku pewnie wszystko będzie dograne jak trzeba:). Tegoroczną serię drukuję w ilości 50 egzemplarzy, więc cena nie jest najatrakcyjniejsza- 25zł/szt przy formacie A4. Jeżeli jest ktoś zainteresowany nabyciem, zapraszam :).
Ola i Ucek dajcie znać ile sztuk bierzecie.

Ola 11.12.2009 13:08

Jola,

jeszcze raz wielkie, wielkie dzięki. Jestem naprawdę pełna podziwu, żemimo niemałego już "brzuszka" tak Ci sprawnie wszystko poszło. Pomysł na okładkę kalendarza i grudzień - bardzo kilmatyczny i trafiony. Fajnie, że kalendarz wyszedł urozmaicony: w większości endurowy, z elementami szosy i AT - wszechstronność pełną gębą.

Jedna rzecz, o której "lokalnie rozmawiałam" (broń boże się nie czepiam,to tylko takie przemyślenia) - fajnie by było w całości (przy wszystkich podpisach) posługiwać się nickami, bo inaczej robi się mały bałagan...np. Ania funkcjonuje jako BABA i dobrze, bo inaczej pewnie nie wiedziałabym o kogo chodzi. Chyba dobrze by było zastosować to do wszystkich Pań, przynajmniej póki się jeszcze nie znamy jak łyse konie.

Buziaki i WIELKIE GRATULACJE za tę prekursorską inicjatywę.

Pozdrawiam

Ola

PS.Dla mnie proszę trzy sztuki.

Jola 11.12.2009 13:18

Masz rację Ola! Ja sobie poprostu zapomniałam o Holy... Za mało się udzielała na forum i nie weszło mi w pamięć :). Niestety nie ma możliwości zmiany :(. Następny będzie lepszy. Szkoda tylko, że Lena nie podesłała żadnej fotki. Wszystko przed nami :).

Vooytas 11.12.2009 14:19

Przepraszam, wiem że nie dla nas przewidziany dział ale nie mogłem się powstrzymać z gratulacjami za pomysł i wykonanie!

P.S.
A przez zdjęcie pierwszej niewiasty siedze w pracy głodny bo mi śniadanie że tak się wyraże "wypadło na monitor".:mur:

lena 11.12.2009 14:20

Jolcia, przygotuję specjalnie na następny rok - teraz małą plastykę strzelę, coby się lepiej prezentować.Wielkie gratulacje!

lena 11.12.2009 14:23

Dwie sztuki poproszę.Widzę,że pierwowzór Mikołaja też po lekkim "liftingu'!Świetne!

BABA 12.12.2009 09:51

ale super, dopiero teraz obejrzałam....ciekawe czy wasil widział sie w nowej roli :D Jola już nie mogę się doczekać jak kalendarz będzie gotów:)

ucek 12.12.2009 10:00

Jolu, kalendarz cudny, że aż tyłek urywa! :Thumbs_Up::D:Thumbs_Up::D:Thumbs_Up::D
Dzięki wielkie za całą twoją ogromną pracę przy tym przedsięwzięciu (coś mi się zdaje, że junior będzie energetycznym człowiekiem, bo kobieto.. tyle power'a masz, że szok! :))

Chylę czoło do samej podłogi i poproszę 2 sztuki.

winc74 12.12.2009 14:05

Chylę czoła fiuu fiuu

MaRP 13.12.2009 09:18

Fajny, tylko dlaczego, żeby go zobaczyć trzeba być zalogowanym?
Z zewnątrz nikt go nie zobaczy :confused: (pytanie do moderatora, czy admina).


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.