Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   CRF 1000 L (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=170)
-   -   Crf1000 2018 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=30612)

madafakinges 22.03.2018 08:51

Motormania była fajna jak Simpson w niej był teraz został redaktorem+wlaścicielem świata motocykli. Lubie czytać i oglądać jego testy. Chłop ma pojęcie o jeździe i napierdala testówki:Thumbs_Up: a nie przedrukowuje ulotki producentów tak jak to w motocyklu(często z błędami):vis:

Zet Johny 22.03.2018 08:59

No i żeby było więcej takich ludzi.👍

motokanapy.pl

Novy 22.03.2018 20:29

'Motocykl' jest już daaawno niemiecki.
Dostają gotowe artykuły bez możliwości zmiany. Korekty są tylko delikatne dotyczące polskich realiów, jak odniesienie się do czegoś lub kogoś.
Misiek tam pracuje, niejednokrotnie mówił.

rene82 22.03.2018 22:14

Cytat:

Napisał madafakinges (Post 576215)
Motormania była fajna jak Simpson w niej był teraz został redaktorem+wlaścicielem świata motocykli. Lubie czytać i oglądać jego testy. Chłop ma pojęcie o jeździe i napierdala testówki:Thumbs_Up: a nie przedrukowuje ulotki producentów tak jak to w motocyklu(często z błędami):vis:

Jestem takiego samego zdania, dobre było m.in. jego ostatnie porównanie crf i 1090

Rafał_RD 01.04.2018 22:22

1 Załącznik(ów)
Cytat:

Napisał Zet Johny (Post 576207)
Nie wierzę takim gazetom już dawno. Dla mnie najcenniejsze są Wasze opisy i wrażenia. Dlatego wolę poczytać fora chociaż daję sobie dystans dla niektórych co wcześniej piszą a później jeżdżą.

motokanapy.pl

Johny, pierwsze wrażenie niezłe:dizzy: DCT daje radę ale po paru km ciężko coś więcej napisać. (nie wiem jak obrócić zdjęcie :mur:)

motif 01.04.2018 22:39

Cytat:

Napisał Zet Johny (Post 576207)
Nie wierzę takim gazetom już dawno. Dla mnie najcenniejsze są Wasze opisy i wrażenia. Dlatego wolę poczytać fora chociaż daję sobie dystans dla niektórych co wcześniej piszą a później jeżdżą.

motokanapy.pl

tyle że jak ktoś już utopił furę kasy to bardzo często już nie jest obiektywny,
bo ma na oczach gogle radości. Dla mnie najepszą ocena są relacje z podróży lub sportowych imprez.

Zet Johny 01.04.2018 22:55

Rafał nie mogę się doczekać aż ją zobaczę.

@motif to oczywiste zjawisko zaraz po zakupie. Ale wydaje mi się że osoby doświadczone w jeździe na różnych motocyklach mogą pokusić się o zblizoną do obiektywnej opinię.
Wiadomo że jedni podchodzą do konkretnego modelu bardziej krytycznie biorąc pod uwagę np. historię i dorobek firmy a drudzy gloryfikują nowe modele.
Dyskusja z użyciem dobrych argumentów to podstawa żeby wyrobić sobie zdanie na co jestem sobie pozwolić a co jest przegięciem.

motokanapy.pl

madafakinges 10.05.2018 10:38



Rumun narzeka że ATAS przez szeroki zbiornik nie jest już tak wygodna jak zwykła wersja.

majki 10.05.2018 11:15

Ten bak w ATAS to porażka. Przy moich 195cm nie byłem w stanie ułożyć na nim kolan (trafiały dokładnie na poszerzenie). :Thumbs_Down: Na '17 nie ma tego problemu, nogi się ładnie wpasowują w bak, jedyny problem to za mocno zgięte kolana (będzie wyższa kanapa). Nie wiem na kogo tą wersję szykowali, bo na pewno nie na długonogich...ale do ziemi daleko, prawie jak na 990S... :rolleyes:

madafakinges 10.05.2018 11:22

1 Załącznik(ów)
Załącznik 80002

NAT z zawiasem ATAS w najlepszym wydaniu :D Jeszcze gdyby tak malowanie ATAS:drif:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.