Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Gadżety / wyposażenie (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=253)
-   -   Stelaż boczny pod miękki bagaż (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=31871)

Novy 09.11.2018 17:46

1 Załącznik(ów)
Ten stelaż z OM to jakaś porażka :dizzy:
Przy zwykłym paciaku więcej zrobi złego niż dobrego.

Kto wpadł na pomysł, żeby zrobić takie mocowanie, skoro jest oryginalne miejsce? :mur:
Na zdjęciu poniżej plastiki od razu do śmieci...

Załącznik 84648

radiolog 09.11.2018 17:59

To jest bardzo podobne do sposobu montażu Apduro, to nie wiem czemu do śmieci, jest to bardzo solidny sposób zamocowania, jeżeli osobiście nie połamałeś plastików to takie gdybanie czy kosmici istnieją

Novy 09.11.2018 18:17

Spójrz na miejsce, które zaznaczyłem - moim subiektywnym zdaniem przy paciaku, płaskownik, który tworzy odwróconą literę U, wraz z nakrętką wbije się i zniszczy plastiki.
Albo zrobi kuku kanapie.

Może i nie, ale osobiście nie wybrałbym takiego mocowania.

Poza tym na obrazku całego stelaża, który wstawił @Romano2105, rurki wyglądają na stosunkowo cienkie.

Romano 09.11.2018 18:52

Ale ta odwrócona litera U jest przykręcona pod kanapą do ramy motocykla więc może nie jest aż tak źle jak wygląda.

Emek 09.11.2018 19:16

Przykręcane od spodu do ramy wiec powinno wytrzymać choć osobiście bym tego nie kupił.

Romano 09.11.2018 20:44

Ale byś nie kupił z konkretnego powodu czy nie podoba się Tobie?

radiolog 09.11.2018 21:12

Lorry napewno przetestował ten zestaw przy wyjebkach, więc bierz jak Ci się podoba, a można urwać 4 cm z szerokości zestawu z torbami i parę stówek za płyty

Romano 09.11.2018 21:42

Cytat:

Napisał radiolog (Post 610710)
Lorry napewno przetestował ten zestaw przy wyjebkach, więc bierz jak Ci się podoba, a można urwać 4 cm z szerokości zestawu z torbami i parę stówek za płyty

:Thumbs_Up:
No właśnie o tym myślałem, poza tym podoba mi się wygląd Afry z tym stelażem, a po zdjęciu toreb nie będzie tych płyt które średnio wyglądają.

luk2asz 09.11.2018 23:16

Cytat:

Napisał Novy (Post 610691)
Spójrz na miejsce, które zaznaczyłem - moim subiektywnym zdaniem przy paciaku, płaskownik, który tworzy odwróconą literę U, wraz z nakrętką wbije się i zniszczy plastiki.
Albo zrobi kuku kanapie.

Może i nie, ale osobiście nie wybrałbym takiego mocowania.

Poza tym na obrazku całego stelaża, który wstawił @Romano2105, rurki wyglądają na stosunkowo cienkie.

Tomek, mam stelaże z APDURO z podobnym mocowaniem ( jak Radiolog) pisze. Na Stelli jak się położyłem (jak to mówisz zwykły paciak) to nic im nie było. We wrześniu włożyłem kufry w nie i działają, więc nie jest tak źle.

Futrzak 10.11.2018 08:15

Oryginalne mocowanie przy delikatnym oparciu wypycha uchwyt stelaża z uchwytu w górę i rozcina w najlepszym wypadku siedzenie rysując plastik. W mocowaniu OM nic się przy takim samym zdarzeniu nie dzieje.A stelaż jest na tyle dobrze zrobiony, że przejmuje całe uderzenie.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.