Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Rama, zawieszenia, napęd (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Przedłużenie lag korek 50mm RD07 RD04 ?? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=31320)

konrade 23.10.2021 00:31

Dobrze widze, to jedt przedluzka w ktora i tak trzeba ori korek wkrecic?

wierny 23.10.2021 05:35

Cytat:

Napisał konrade (Post 753109)
Dobrze widze, to jedt przedluzka w ktora i tak trzeba ori korek wkrecic?

Dobrze widzisz.

Pawel_z_Jasla 23.10.2021 05:50

Jest szansa dostać namiaru gdzie i jak takie podwyższenie np. do takiego TA czy AT zamówić ?? Jak nie w temacie to może być na priv - z góry podziękował.

renant 24.10.2021 17:51

Cytat:

Napisał Pawel_z_Jasla (Post 753113)
Jest szansa dostać namiaru gdzie i jak takie podwyższenie np. do takiego TA czy AT zamówić ?? Jak nie w temacie to może być na priv - z góry podziękował.

priv wysłałem

Emek 15.12.2021 08:13

Dzień dobry. Nówki japońskie wystawiamy w dziale giełda. O, zapomniałem. Składkę trzeba zapłacić.

Gończy 22.02.2022 09:55

1 Załącznik(ów)
Gwoli informacji. Wczoraj zamontowałem dystanse na przód 50 mm, nie ma potrzeby w RD07 przedłużać linki prędkościomierza, powinno być ok. Hamulcowe przewody założyłem 40 mm dłuższe niż standardowe Hella do afri i jest gitarka.
Na centralce stoi ale niepewnie, przedłużę ją też jakieś 4 cm, żeby mieć swobodny dostęp do serwisowania. Stopka boczna do przedłużenia ok 6 cm. Przy 192 cm spokojnie dostaje całymi stopami do ziemi przy podniesionej lekko przez Mistrza Zeta kanapie (+15 mm).
Edit.
Tak to wygląda teraz:

Cibor klv 18.11.2022 19:19

Hej. Może ma ktoś jeszcze namiar na człowieka od tych przedłużek, bo ten człowiek od ATomka nie odpowiada na me wołania...

ATomek 11.05.2023 16:24

Minęło 10tys km przejechanych z wkręconymi w lagi korkami-przedłużkami. W tym czasie nie miały lekko... Powodem, dla którego zdecydowałem się zamieścić tę informację jest fakt, że przeżyły bez najmniejszego szwanku pewną przygodę w pięknych okolicznościach przyrody. Afryka zapragnęła latać i poleciała :D
Straty to baaardzo pogięte obydwie półki, tak, że wracałem do domu z kierownicą w pozycji dwadzieścia po dziesiątej, choć sama kierownica i lagi proste.
Kiedyś się obawiałem takiego zdarzenia, bo afryka swoje waży, wolno nie było a to jednak tylko wkręcana przedłużka. Dziś śmiało twierdzę, że jak takie lądowanie przeżyły, to jest dobrze.
Piszę, by trochę uspokoić posiadaczy tego patentu by Marcin.

Gończy 12.05.2023 11:27

Ważne, że nic się tobie nie stało. Ja jestem bardzo zadowolony z patentu i wreszcie nie siedzę jak na ośle czy na innej psinie. :Thumbs_Up:

Brzeszczot 12.05.2023 23:40

Cytat:

Napisał ATomek (Post 817673)
Minęło 10tys km przejechanych z wkręconymi w lagi korkami-przedłużkami. W tym czasie nie miały lekko... Powodem, dla którego zdecydowałem się zamieścić tę informację jest fakt, że przeżyły bez najmniejszego szwanku pewną przygodę w pięknych okolicznościach przyrody. Afryka zapragnęła latać i poleciała :D
Straty to baaardzo pogięte obydwie półki, tak, że wracałem do domu z kierownicą w pozycji dwadzieścia po dziesiątej, choć sama kierownica i lagi proste.
Kiedyś się obawiałem takiego zdarzenia, bo afryka swoje waży, wolno nie było a to jednak tylko wkręcana przedłużka. Dziś śmiało twierdzę, że jak takie lądowanie przeżyły, to jest dobrze.
Piszę, by trochę uspokoić posiadaczy tego patentu by Marcin.

A mówiłem żebyś z nami wracał ,bo jeździmy bezpiecznie 😁😜

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.