Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Gadżety / wyposażenie (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=253)
-   -   CRF 1100 - książka kontaktowa - wyszukiwanie w komputerze pokładowym. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=38376)

crimson 24.10.2020 10:17

CRF 1100 - książka kontaktowa - wyszukiwanie w komputerze pokładowym.
 
1 Załącznik(ów)
Cześć!
To mój pierwszy post (poza przywitalnią), więc jeśli wybrałem zły dział to proszę Admina o przeniesienie.
Moje pytanie, czy ktoś wie, czy można wyszukiwać w jakiś sposób kontakt z książki kontaktowej - po zsynchronizowaniu, mam tam pewnie z 700 pozycji, więc przewijanie jest bezcelowe, jakby choć się udało skoczyć do danej litery, albo wpisać z klawiatury ciąg znaków? Jakoś nie mogę tego ogarnąć, bo nie chce mi się wierzyć, że się nie da :)

jabolos 24.10.2020 11:31

a wybieranie głosowe nie działa?

wierny 24.10.2020 12:00

Cześć. Przeniosłem wątek i dopisałem do tytułu: "w komputerze pokładowym". Jeśli to urządzenie służące do wyszukiwania kontaktów ma jakąś konkretną nazwę, to zmienimy, żeby tytuł był jak najbardzej czytelny- zrozumiały. Pozdro.;)

crimson 24.10.2020 13:31

Cytat:

Napisał jabolos (Post 702482)
a wybieranie głosowe nie działa?

Nie próbowałem, nigdy nie korzystałem z tego sposobu.

Cytat:

Napisał wierny (Post 702486)
Cześć. Przeniosłem wątek i dopisałem do tytułu: "w komputerze pokładowym". Jeśli to urządzenie służące do wyszukiwania kontaktów ma jakąś konkretną nazwę, to zmienimy, żeby tytuł był jak najbardzej czytelny- zrozumiały. Pozdro.;)

Dzięki - może byc "komputer pokładowy" - wiadomo o co chodzi :)

wierny 24.10.2020 17:13

Cytat:

Napisał crimson (Post 702495)
Dzięki - może byc "komputer pokładowy" - wiadomo o co chodzi :)

:Thumbs_Up:

ivolot 29.10.2020 10:47

Zastanawiam sie kiedy przeprogramują na Androida aby po ludzku posługiwać się komputerkiem.Cały świat zmonopolizowanay na IPONY

crimson 29.10.2020 12:36

Wczoraj byłem na przeglądzie po 1 tys. km - zapytałem w ASO - zrobili wielkie oczy - i powiedzieli, że nie wiedzą, ale skoro się nie da (próbowaliśmy na różne sposoby, łącznie z tym, że przez przypadek zadzwonili do dwóch moich klientów), to pewnie będzie aktualizacja oprogramowania :) - kiedy? Nikt nie wie.

Dario 29.10.2020 13:02

W nowym Civicu, żeby skoczyć do danej litery trzeba przez dłuższą chwilę (ok.3 sek.) przytrzymać przycisk przewijania. Pojawia się wtedy skala literowa po której juz łatwo się skacze.
Spróbuj a nuż się uda?
W koncu jedno i drugie to Honda:)

crimson 29.10.2020 14:50

oooo, na to bym nie wpadł - spróbuję wieczorem i zamelduję.

radiolog 29.10.2020 14:58

Cytat:

Napisał crimson (Post 702491)
Nie próbowałem, nigdy nie korzystałem z tego sposobu.

To spróbuj, o ile masz iphona, siri wybiera bardzo dobrze, ale pod warunkiem, że znasz trochę angielskiego i potrafisz przerobić kontakt na taką wymowę, jakby to czytał amerykanin.
U mnie w 99% trafiam w ten kontakt, który chcę.
Żeby było łatwiej w niektórych interkomach ( np Sena) nie muszisz nic naciskać, zeby siri wywołać.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.