Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   małe,lekkie enduro (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=2313)

BABA 13.01.2009 21:51

spoczko , dzięki , to dużo ułatwi , a jeszcze jak felkowski mi tamte pokaże, to prawie wszystkie opcje w sumie przysiade :D ogólnie to dzięki wszystkim za zainteresowanie tematem i pomoc :), mam nadzieję, że nie tylko ja skorzystam na tym wątku :)

felkowski 13.01.2009 22:04

Dt nie daje rady pode mną. No i ogólne dwutakta trzeba w palnik traktować. Z wysokością to wywołaj Bąbla do tablicy. On sam mierzy cos kole 160 i jeździ rd 03 bo jest najwyższa. Ma taki myk ze stając zeskakuje na jedną nóżkę.

Marcin SF 13.01.2009 22:19

ee nie czeba o tym tu cała sprawa, wszystko zależy od dwutakta :)

motormaniak 14.01.2009 20:51

Obawiam sie że jak Baba zrobi sobie porównanie leciwych bądź co bądź dr 350 czy słabowitej Dt do nóweczki sztuki EXC 200 Marcina to ...... nie będzie porównania...
Ale myśle że możesz sobie pozwolić na maszyne tego typu - większej mocy - nie jesteś przecież początkujaca na moto- a tylko w terenie.
Franc - na 162 wzrostu drz nie jest za wysoka - jest wąska , da sie z tyłu obniżyć na sprężynie , przód można wpuścić ponad 3 cm - przy jednoczesnym podwyższeniu kiery. Robi sie niziutka a jest w miare łagodna i najważniejsze dla Kobitki - rozrusznik. Moja była taka niziutka jak jakupiłem . Kumpel ma 157 i śmiga bez problemów- jego fotki na mojej stronie.
Dr 350 dawał by rade - ale ciężko znaleźć z rozrusznikiem a to sie przydaje.

hero
Xr nie miałem, co najwyżej sie przysiadałem.
Xr 400 - świetna - ale drz mial rozrusznik, większą moc, byl łatwiej dostępny wiec wziełem drz.
Xr 650 sie przejechałem i stwierdziłem że będe sie męczył z nadmiarem mocy przy mojej zachowawczej jeździe.....
Nie czuje sie ekspertem żeby porównywać te moto do DRZ. Ja jeżdziłem zawsze starymi sprzetami: dr 125,350 , 750 , XT, XL , teraz drz..

Marcin SF 14.01.2009 21:28

exc 200 mozna kupic za 7 - 8 tysi z 2003 roku dołożyć remoncik i będzie śmigać prawie jak mój wścieklak

BABA 14.01.2009 21:43

to taki w sparwnym stanie gotowy do jazdy to pewnie zabuli troche :dizzy:

Babel 15.01.2009 09:32

6 Załącznik(ów)
Cytat:

Napisał felkowski (Post 39140)
Dt nie daje rady pode mną. No i ogólne dwutakta trzeba w palnik traktować. Z wysokością to wywołaj Bąbla do tablicy. On sam mierzy cos kole 160 i jeździ rd 03 bo jest najwyższa. Ma taki myk ze stając zeskakuje na jedną nóżkę.

No to jestem - ale się usmiałem z mykiem "ala Babel"

Ja z jezdziłem KTM 200 EXC- zajebisty sprzet lekki, w miarę mało pali - tylko bandyta - tzn jak mu odkreciłem gaz to na gume z dwójki.
Raczej lubi obroty - podnieść też nie ma problemu - najgorzej jest wsiąść ;)
Jakbym miał kasę to bym taki nabył - tak niestetety - tylko mogę czasami polatać na sprzecie kolegi

Marcin SF 15.01.2009 12:03

no skąd ja znam ten lasek i tą łączkę pod masztem :)

Baba za 10 - 11 można znaleść sztukę z 2004 która obejdzie się bez remontu i bez remontu będzie Ci służyć przez lata.
\
Kupno sztuki rocznik 2001- 2002 i zrobienie remontu da radę się zmieścić w 8 tysiakach, może się też okazać,że sztuka nie będzie wymagała remontu, wtedy możesz odliczyć 1,5 tysiaka

Ja jeszcze się nie podejmuję oceny stanu technicznego bo się na tyle nie znam żeby na słuch/moc i ilość dymu ocenić co w trawie piszczy

Babel 15.01.2009 12:26

Cytat:

Napisał Marcin SF (Post 39437)
no skąd ja znam ten lasek i tą łączkę pod masztem :)

Znasz własciciela tego KTM - Piotrka??

A co do takich moto - jezdzi tym sie zdecydowanie łatwiej niż Afri - bo mimo tego że są wyższe to przede wszystkim mają bardzo wąską kanapę i są lekkie a Baba zapewne jako dziewczyna masz zdecydownie dłuzsze nogi niż ja karakan (164 w kapeuluszu)- więc będzie ci łatwiej.
Z dwusuwami jak pisałem naprawdę trzeba na początku delikatnie - bo to zero jedynkowy sprzet albo nie jedzie albo idzie na gumę - dlatego szkolenie u Marka na wspomnianej łączce polecam

BABA 15.01.2009 15:34

kurka, le drogie to troche :mur:, chyba na pewno mnie nie stac, zobaczym przy Błedowowoie...:dizzy:jak przysiądę do paru sztuk i mam nadzieje do tegoż KTM-a :drif:, .........wszakże na miłość od pierwszego obejżenia/jeżdżenia nic sie nie poradzi:oldman:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.