Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   UKRAINSKA INTEGRACJA 15-17 maj (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=23282)

Demolka 13.03.2015 19:28

1 Załącznik(ów)
ja tez sie wepcham.
znaczy wjade, może z napędem afrykańskim (Miszka gdzie to było?), moze bezz.

..ale nie wiem jaka jest nagroda dla dziewczynki co wjedzie, wiec nie wiem czy warto sie przyłożyc.. :D :hehehe:

puszek 13.03.2015 19:57

1 Załącznik(ów)
Cytat:

Napisał rrolek (Post 422905)
Witam

Napomknę jeszcze, że kawałeczek za podjazdem na Borżawę z Miżgirii, lecąc szczytówką, jest wjazd lasem na Opalonok (czy cóś tak). 100/100 m, tzn na 100 metrach prawie prostego podjazdu podnosicie się o 100 m (circa 30 pieter) w górę. Trochę kamieni w gruncie, trochę korzeni, jakieś leżące gałęzie, jakieś drobne łuki i wypłukane lochy, słowem normalka. Ale na mokro i na starych kostkach może być lipa.....

Pozdr
rr

Poczyniłem odpowiedni zapis na śladzie by każdy wiedział gdzie to będzie :-))) Miejsce za które Borys oferuje zakarpacki...Chyba sie z kamerkę tam zastawię.

motoMAUROxrv 13.03.2015 20:04

Cytat:

Napisał rrolek (Post 422905)
Napomknę jeszcze, że kawałeczek za podjazdem na Borżawę z Miżgirii, lecąc szczytówką, jest wjazd lasem na Opalonok (czy cóś tak). 100/100 m, tzn na 100 metrach prawie prostego podjazdu podnosicie się o 100 m (circa 30 pieter) w górę. Trochę kamieni w gruncie, trochę korzeni, jakieś leżące gałęzie, jakieś drobne łuki i wypłukane lochy, słowem normalka. Ale na mokro i na starych kostkach może być lipa.....

Podjazd z luźnym podłożem, pod kątem 45 stopni ? :eek:
Kurde, toż to nawet z buta trudne do zdobycia... ;)

rrolek 13.03.2015 21:06

Wieczór

Chłopaki organizują świetną imprezę. Jako, że gdzieś tam przypadkiem pojawiły się moje (a w zasadzie "nasze" bo sam w górach nigdy nie jeździłem) ścieżki, czuję się zobowiązany wtrącić kilka uwag:
Opołonek: to nie ten podjazd z filmu - ten właściwy jest stromszy. Kamienie jak pisałem w gruncie a nie luźne (przynajmniej takie były w 2013ym, wystają w górnrj części tu i ówdzie.
Ten tzw "ratunek rrolka" jak go organizator opisał miał ongiś jeden zjazd kończący się w rozbebłanym błocku.
Podjazd na Czarną Repe z Wołosianki miał w 2011 końcówkę po kamulach i progach skalnych.
Trasa przez Sinevir odcinkami po luźnych kamieniach, zjazdy, podjazdy.
"Zjazd rrolka Mara Oli nie polecam" - to zjazd Oli Marka szuter party 2012 a potem i mój. Jak w punkcie oznaczonym spadochronem odbić w prawo jest zjazd jeszcze stromszy ale odcinkami po łąkach, nie zarośniętymi holwegami, i ścieżkami z końcem w opłotkach.

Bawcie się dobrze.
rr

puszek 13.03.2015 22:04

Sprawdziłem zapis z GPSa na google eart i zapis z gopro...tam było cały czas włączone. Nie wyglądało to wtedy źle...ale jak byłem tam w październiku i było niewesoło..Nie było możliwości zatrzymania się , bardzo ślisko...Zostawało łapanie się drzew... W suchych warunkach to zupełnie inny zjazd... jak widać na filmie tragedii nie było...w dół, rzecz jasna :-)))

motormaniak 13.03.2015 22:12

""Zjazd rrolka Mara Oli nie polecam" - to zjazd Oli Marka szuter party 2012 "
He he - jechałem wtedy z nimi na KTMie LC4. Na tym zjeździe naprawdę sunełem w dół, myślę że cokolwiek cięższego i nie dało by się zjechać w całości..

Misza 13.03.2015 22:20

Trochę kojarzy mi się z jedna trasą, takim jakby single trackiem w górach Sowich... Na sucho marzenie, na mokro dance dance. Ale tej nowej wersji jak już jest wyjeżdżone i kamienie/korzenie na wierzchu. Bo dawniej była tylko gleba/glina. To razem z wąskimi zakrętami po drodze robiło robotę... Tylko, że to w sowich to 300 -400metrów podjazd 300-400 zjazd, na zmianę z 10 razy

Boryss 14.03.2015 08:30

Hehe sami widzicie nic prostszego :) a o poprzedzajacym podjezdzie o ktorym wspomnial rolek nie mowilem bo nie chcialem psuć niespodzianki :) bedziecie stali przed wyborem czy jechać" łatwo" w prawo czy trudniej w lewo :) powodzenia w podejmowaniu decyzji :)

dawid8210 14.03.2015 10:42

Ło żesz w mordę! Aleeeeeee widoki!!! :)

puszek 14.03.2015 12:35

2 Załącznik(ów)
Zrobiłem poglądowy filmik z wyjazdu na Borżawę po tych kamolach jak pisał Rajmund :-)) Niestety filmik jest ze zjazdu..



Dodałem alternatywny wjazd z Miżgiri - kolor zielony ,który jest stosunkowo łatwy . Niestety brakuje tam krótkiego, ale istotnego kawałka zaznaczonego na czerwono...Może ktoś tamtędy jechał i wyrazi swoją opinię? Jest to podjazd i dość stromy jak wynika z mapy...Ale ścieżka na mapie i google earth jest. Ta droga nadaje się nawet jak będzie mokro.
Zaznaczyłem jeszcze jeden ślad po znaku "Trudne ale mozliwe" z zielonego na czerwony. Z miejsca gdzie kończy sie podwójny zielony(nawrotka) przeszedłem na butach prawie na szczyt i wydaje mi sie ze jest do zrobienia. Droga warta uwagi bo nie rozjezdżona i piekna widokowo.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.