Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Wszystko dla Afryki (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Wybór kufrów do CRF 1000 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=28921)

Africa Tigg 07.04.2017 19:02

Wybór kufrów do CRF 1000
 
Możecie napisać kilka zadań od siebie dotyczących kufrów do Afryki, szczególnie interesują mnie wrażenia dotyczące kufrów Givi Trekker Outback oraz kufrów od APDURO- zastanawiam się nad wyborem między tymi dwoma rozwiązaniami.
Będę wdzięczny za wszystkie uwagi wnoszące coś do tematu.

Emek 07.04.2017 21:48

Kufry to zło.:devil:
Radekw ma Apduro. Z nim pogadaj.

Pirania 07.04.2017 22:02

Rogal! Chyba ze asfaltowo jak..jak...jak.. chłopaki na bmw to może..

luk2asz 07.04.2017 23:09

Ja mam APDURO. Warte ceny, solidne wykonanie, nie "ciekna", łatwy montaż.
Polecam.
Aha, objechałem z Pancernikami na Transalpie dużo szutrów (nie raz hardkorowych ) i dało radę. A Transalp to nie BMW .

sebastian_j 09.04.2017 20:54

Też mam Apduro(boczne). Wykonanie pierwsza klasa. Idzie się dogadać ze wszystkim. Dobry kontakt.

Stelaż pancerny. Według mnie robi też za niezłą ochronę tyłu. Dodatkowe podparcie dla kufra górnego. Wada (nie dla mnie) przy tym stelażu nie idzie obniżyć siedzenia. No chyba, że coś poprawili.

mototraper 09.04.2017 21:19

kufry
 
Zamówiłem APDURO i czekam na odbiór (koniec kwietnia). Oglądałem naocznie u chłopaków w warsztacie już gotowe dla innych klientów. Wyglądały bardzo profesjonalnie. Zobaczę jak się.sprawdzą w trasie. Niewątpliwą zaletą jest ich cena! Połowa takiego samego zestawu np. u GIVI czy SW-Motech. Więc jeśli ktoś potrzebuje po prostu kufry na wyprawę, a nie do lansu z naklejką "turatek" niech śmiało zamawia...

HarryLey4x4 09.05.2017 16:11

Ja w Trampku mam Kappy , kopie Trekkera i te same kufry chcę zastosować do Nowej Afry. Pokazały się stelaże GIVI monokey i chcę je zakupić . bo z kufrw jestem bardzo zadowolony. Chciałem tylko podpytać, czy ktoś widział już może na żywo ten zestaw GIVI. Motobagaż .pl ma je w ofercie w komplecie i może ktoś już zakupił taki zestaw . Proszę o podpowiedzi jak się to sprawuje na CRF ie

krzysiek_m 09.05.2017 20:53

Ja mam stelaż givi na kufry boczne.

Generalnie GIVI to zawsze był badziew... ale do CRFy przeszli samych siebie. Spokojnie pogniesz każdą rurkę na kolanie. Elementy stelaża są składane na jakiś rodzaj złączki (ale można zamiast tego wkręcić śrubkę). I są mocowane do podnóżka pasażera, nie jak hepco do ramy, pod set, tylko do ośki podnóżka pasażera - nawet nie wiem czy śmiać się czy płakać.

Żeby nie było, są plusy:
- mocowanie przez błotnik do subframe.
- nie wchodzi pod kanapę tylko w oryginalne punkty mocowania bagażu

Kupiłem tymczasowo na szosowy urlop z żoną w czerwcu i podejrzewam, że się sprawdzi, potem wywalę (albo zostawię na kolejny urlop).
Na jakąś wyprawę, albo wypad z kumplami to się kompletnie nie nadaje.

Grzechu2012 29.05.2017 12:00

dopasowywał ktoś kufry rodzimej produkcji do stelaży HEPCO ?

DanielCRF 29.05.2017 13:22

Kupiłem 2 lata temu kufry Givi Trekker outback 37L. Początkowo do V-storma teraz zamontowany do NAT. Stelaż jest o wiele mocniejszy niż ten stosowany przy systemie Monokey. Montaż kufrów dziecinnie łatwy a sama kufry solidne
i trwałe.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.