Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   BIAŁA - Stałe Spotkanie Sympatyków FAT (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=225)
-   -   Dyskusja na temat logo zlotu 2020 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=37863)

jorge 31.07.2020 14:59

Dyskusja na temat logo zlotu 2020
 
1 Załącznik(ów)
Będę wtedy zapewne na porodówce, więc nie dołączę. Bawcie się zacnie i bezpiecznie :D:D

PS

Tylko dlaczego NAT na logo... szkoda tradycji :/

stopa-uć 31.07.2020 15:42

Młodość robi projekty.

ciał

fassi 31.07.2020 15:54

Stopa, jak wychowałeś młodych???? Jak postęp tak szybko pójdzie to jeszcze dożyje czasie gdzie będzie zakaz wjazdu dla motocykli bez katalizatora . Przeciez nie przykleje tego na mojego strucla...

Chyba że nazwie się zlot sympatyków nowa Afrika twin

herni 31.07.2020 15:55

Cytat:

Napisał fassi (Post 691315)
Stopa, jak wychowałeś młodych???? Jak postęp tak szybko pójdzie to jeszcze dożyje czasie gdzie będzie zakaz wjazdu dla motocykli bez katalizatora . Przeciez nie przykleje tego na mojego strucla...

:Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up:

jorge 31.07.2020 16:42

Cytat:

Napisał stopa-uć (Post 691314)
Młodość robi projekty.

ciał

To zmień na starego, bo chyba ten młody nie jest zalogowany na FAT i nie zna logo forum ... Jeszcze gotowy w krawacie przyjechać ;)

consigliero 31.07.2020 17:31

Cytat:

Napisał jorge (Post 691320)
To zmień na starego, bo chyba ten młody nie jest zalogowany na FAT i nie zna logo forum ... Jeszcze gotowy w krawacie przyjechać ;)

Przynajmniej będzie mniej awanturujący się:)

Soltys 31.07.2020 18:38

Ta naklejka dodaje mocy. Przyklejona na motocykl obniża wynik kierowcy 0,3 promila :haha2::haha2::haha2:

pałeł 01.08.2020 00:02

Cytat:

Napisał Soltys (Post 691332)
Ta naklejka dodaje mocy. Przyklejona na motocykl obniża wynik kierowcy 0,3 promila :haha2::haha2::haha2:

A nienaklejona podnosi o 1.65 wynik w wydychanym powietrzu :D

pałeł 01.08.2020 00:17

Nie szukaj problemu gdzie go niema! nie dorabiaj do tego ani ideologi ani żadnych podtekstów. Cieszmy sie ze możemy znowu sie spotkać nie wchodząc ani w to czy logo ci sie podoba czy nie, bijmy pokłony dla Sołtysa i Stopy ze maja energie i chęci, potrafią zmobilizować resztę i sie dzieje.

wojtekk 01.08.2020 09:34

Jurku - odpuść może?

Super, że chłopaki organizują!

fassi 01.08.2020 10:12

Dziewczyny, przestańcie! Ktoś wygłosił mała prosbe a wy nazywacie jakimś szukaniem problemów i wbijacie Jorgusia w ziemię. To nie jest krytyka organizatorów ale podprogowy przekaz historii tego zlotu i najlepszego motocykla od czasów wielkiego wybuchu. A ta prośba została już nazwana ideologia , dojdzie religia i jest konflikt zbrojny gotowy. Jprdl

Tak więc ja zapytam szanowne grono onanizatorskie czy młody i ambitny grafik da radę zrobić TEZ ze starym logiem dla starych ortodoksów i pierników.

Z uszanowaniem

Germanski najezdzca

mirkoslawski 01.08.2020 10:44

Noz jpdle...konflikt o logo (fakt, mi też stara AT bardziej pasuje ale NAT to w końcu też AT), w innym wątku groźby, że dyskusja o tym jebanym wirusie też ma się przenieść na Białą...qrwa, co się z tym światem dzieje...

Soltys 01.08.2020 11:02

Ten młody ambitny 35 letni grafik... :oldman:
Ale że naklejki w romb ??
Jak zmieniliśmy miejsce to postanowiliśmy odejść od tego wzoru i na razie szukamy czegoś nowego, ale zawsze można wrócić.
Czy większym problemem jest CRF na naklejce zamiast XRV ??

stopa-uć 01.08.2020 11:30

FATowicze
spróbujemy coś z "tym " zrobić.
Zlot FAT to ZLOT FAT.

Myślę że nie tylko ja mam spostrzeżenie że wieczorno-nocne wpisy są "gorące".
Im później tym % oponenta większy-TACY JESTEŚMY.

JEST OK. MY ORGANIZATORKI nie obrażamy się.
KAŻDY może przyjechać, jednak nie zmienimy swojego spojrzenia: :
ŚWIAT JEST OPARTY NA SAMICY I SAMCU-reszta jest odmiennością.
Będzie CZARNA FLAGA na NASZEJ PLAŻY.

ciał

Colbe 01.08.2020 12:01

teraz wypada zadać pytanie czy na NAT można pojawić się na zlocie i nie zostać wykluczonym :)

Pozdrawiam

stopa-uć 01.08.2020 12:13

Nie trzeba zadawać TAKIEGO pytania.

KAŻDY może przyjechać-zapraszamy.

KAŻDY --na czym jeździ.

Czarna Flaga FAT
Ciał

Mhv 01.08.2020 12:16

Proponuję wyluzować bo to się robi niepoważne..rok temu na logo też była NAT?

A swoją drogą "aktualizacja" loga forumowego to może być niezły pomysł. Dodać nową afrę do starej, żeby w duecie występowały.

wojtekk 01.08.2020 12:26

Cytat:

Napisał Colbe (Post 691410)
teraz wypada zadać pytanie czy na NAT można pojawić się na zlocie i nie zostać wykluczonym :)

Pozdrawiam

Ja przyjeżdżam bez jednego i drugiego i do tego na 4 kołach, a nie dwóch (2 może na klapie jak mnie najdzie) :)

Colbe 01.08.2020 12:30

Moje pytanie należało by raczej traktować z przymrużeniem oka, bo rozbawiła mnie "afera" o to co jest na naklejce 😁 a i tak wiadomo że chodzi o ludzi a nie sprzęty

Wysłane z mojego S41 przy użyciu Tapatalka

stopa-uć 01.08.2020 12:48

NIE MA AFERY

To konstruktywna dyskusja.

ciał

consigliero 01.08.2020 13:38

Znaczy się, wpuszczamy tylko w krawatach?

jorge 03.08.2020 21:34

Zbiorczo napiszę dla zamknięcia tematu.


Cytat:

Napisał pałeł (Post 691372)
Nie szukaj problemu gdzie go niema! nie dorabiaj do tego ani ideologi ani żadnych podtekstów. Cieszmy sie ze możemy znowu sie spotkać nie wchodząc ani w to czy logo ci sie podoba czy nie, bijmy pokłony dla Sołtysa i Stopy ze maja energie i chęci, potrafią zmobilizować resztę i sie dzieje.

Gdzie Ty widzisz chłopie szukanie problemu. Weź się ogarnij z takim pisaniem. Wyraziłem swoją opinię. Jako aktywny czarnuch i robiący co mogę aby istniało FAT - jestem przeciw zmianie loga. Niemcowi to nie, a sami je usuwamy, na najważniejszym spotkaniu FAT?

Cytat:

Napisał wojtekk (Post 691390)
Jurku - odpuść może?

Super, że chłopaki organizują!

Absolutnie nie chodzi mi o organizatorów i jak jestem i wdzięczny to nie będę przypominał. Promowałem i promuję. Sam to podforum zakładałem. Szanuje i mega doceniam. Zajebisci są. Oczywiście zamykam się i jeszcze wyedytuję tęczę :D

Cytat:

Napisał fassi (Post 691395)
Dziewczyny, przestańcie! Ktoś wygłosił mała prosbe a wy nazywacie jakimś szukaniem problemów i wbijacie Jorgusia w ziemię. To nie jest krytyka organizatorów ale podprogowy przekaz historii tego zlotu i najlepszego motocykla od czasów wielkiego wybuchu. A ta prośba została już nazwana ideologia , dojdzie religia i jest konflikt zbrojny gotowy. Jprdl

Tak więc ja zapytam szanowne grono onanizatorskie czy młody i ambitny grafik da radę zrobić TEZ ze starym logiem dla starych ortodoksów i pierników.

Z uszanowaniem

Germanski najezdzca

Dzięki! Widać kto ze mną wódkę pił ;). Fazik to genialny pomysł aby wersja klasyczna była i dla NAT :)

Cytat:

Napisał stopa-uć (Post 691424)
NIE MA AFERY

To konstruktywna dyskusja.

ciał

Dzięki Stopa ! Przepraszam za namieszanie - nie było moim celem odsunięcie idei wątku. Już się zamykam. Dziękuje za organizacje, czas i zrozumienie ortodoksa :)

Soltys 03.08.2020 22:53

To ja jeszcze dopytam odnośnie loga. Logo naszego forum jest w formie z adresem na górze, sylwetką motocykla i napisem Poland na dole.
Czy nie jest tak że jak by grafik zmienił na przykład napis na dole na Biały Brzeg to wtedy jest to ingerencja w logo FAT ?
Wzór naklejki która jest w pierwszym poście to naklejka na zlot, za rok będzie inna, tak jak inna była w zeszłym roku.
Jest to pamiątka z tego konkretnego zlotu i nie zawiera tak na prawdę nic z loga FAT, więc nie do końca rozumiem o co chodzi.
Przy wzorze koszulki jest logo forum i grafika ze zlotu, podobnie jak było w zeszłym roku, ale naklejka zawiera tylko grafikę zlotową.
Nikt tu nie rozpoczyna rebelii i nie próbuje ingerować w logo forum dlatego nie wiem skąd całe zamieszanie.

jorge 03.08.2020 23:18

Cytat:

Napisał Soltys (Post 691803)
To ja jeszcze dopytam odnośnie loga. Logo naszego forum jest w formie z adresem na górze, sylwetką motocykla i napisem Poland na dole.
Czy nie jest tak że jak by grafik zmienił na przykład napis na dole na Biały Brzeg to wtedy jest to ingerencja w logo FAT ?
Wzór naklejki która jest w pierwszym poście to naklejka na zlot, za rok będzie inna, tak jak inna była w zeszłym roku.
Jest to pamiątka z tego konkretnego zlotu i nie zawiera tak na prawdę nic z loga FAT, więc nie do końca rozumiem o co chodzi.
Przy wzorze koszulki jest logo forum i grafika ze zlotu, podobnie jak było w zeszłym roku, ale naklejka zawiera tylko grafikę zlotową.
Nikt tu nie rozpoczyna rebelii i nie próbuje ingerować w logo forum dlatego nie wiem skąd całe zamieszanie.

Róbcie co uważacie. Powtórzę - napisałem swoją opinię. Na legendę składają się nawet małe klocki. Dla mnie to logo bardziej pasuje Do EnduroParty ... nie ważne - ważne, że Wam się chce :)

PS

Jak będę przy kompie wyodrębnienie te dywagacje aby nie zaśmiecać wątku z listą.

stopa-uć 04.08.2020 09:59

Jurek
Tylko podziękować za tę uwagę- -to NASZE forum, NASZ zlot, NASZE uwagi.
Napisałem że "coś" z tym zrobimy.
MY STARUCHY przywiązujemy więcej uwagi do nawet MAŁYCH symboli,
staliśmy się sentymentalni - - I DLATEGO CHCEMY POBYĆ RAZEM, ,
POD CZARNĄ FLAGĄ.
Cieszę się już na TO SPOTKANIE,ale zastanawiamy się co z koronawirusem,

Ciał WSZYSTKIM

DwaMariany 04.08.2020 13:42

„€žCieszę się już na TO SPOTKANIE,ale zastanawiamy się co z koronawirusem”

1. Każdy pije ducha puszczy z własnego kieliszka.
2. Jochen ma zakaz całowania wszystkich.

mygosia 04.08.2020 21:17

Biedny Jochen.

jochen 04.08.2020 21:20

Ogarnę to...będę całować przez maseczkę:D

mygosia 04.08.2020 21:25

Bez języczka?

No bez jaj...

jochen 04.08.2020 21:30

Wytnę stosowny otwór w maseczce:D

mygosia 04.08.2020 22:02

Moja wyobraźnia podsunela mi obrazy....

jochen 04.08.2020 22:09

Hehe, co się zobaczy, to się nie da odzobaczyć:D
A zresztą po co maseczki - w Białej mój organizm jest tak nasycony substancjami wirusobójczymi, że wszystkie zarazki będą uciekać z wrzaskiem:D

jorge 04.08.2020 23:33

Cytat:

Napisał mygosia (Post 692024)
Bez języczka?

No bez jaj...

Kur... mnie nigdy nie chciał tak. Stopa wiesz, że Ciebie kocham :D

stopa-uć 05.08.2020 09:51

Jurek
dlatego pisałem: : KAŻDY może przyjechać.

psssssssssssss. Bardzo chciałbym zobaczyć zmiany które nastąpiły z upływem lat.
Skoro PIRANIA przyjeżdża ,to porównamy JEGO zdjęcie z awataru (jak był młodszy)
z tym jak wygląda dziś.

ciał

bouli 06.08.2020 17:36

logo zlotu
 
1 Załącznik(ów)
I wszyscy powinni być szczęśliwi jest XRV , CRF i KASZANKA dla wszystkich

Załącznik 98896

pałeł 06.08.2020 17:39

grafik płakał jak projektował

Soltys 06.08.2020 17:43

I ja to szanuje :D:D:D

bouli 06.08.2020 17:46

Noo łzy po plcach ciekły :haha2::haha2::haha2:. Do zobaczenia na zlocie. Pozdrowienia dla wszystkich organizatorów i forumowiczów.

pałeł 06.08.2020 17:52

jak wrócę z zakupów to wam przypomnę jak to było z logo :D Szymek mi trosze przypomniał :D

pałeł 06.08.2020 23:17

Podobny watek istnieje równolegle w dziale administarcyjnym wiec jakoś tak postawiłem odswierzyć pamieć.

Jak to było z tym naszym logiem forumowy? Może przypomnę bo aż siegnełem do źródła czyli telefon do twórcy owego loga czyli Szymka. Trochę sie bałem ze pewne sprawy z pamięci mogły ulec zapomnieniu lub przekręceniu.

Logo powstało jako potrzeba identyfikacji bambusa na drodze w samochodzie, tak powstało jako naklejka na samochód w wersji na białe tło oraz na czarne, często sie to ludzia myliło i jak sie pomylicie wygląda to nie ciekawie. logo stworzył Szymek z kolega w Cieszynie i tak poszły naklejki na auto na forum a potem w swiat. Logo pierwotnie zawierało adres strony i napis Poland. Logo w pierwszej wersji miało adres www.africatwin.prv.pl ? napewno prv i był to adres strony PUFF'a jakby ktoś nie pamiatał . Potem pojawiły sie koszulki i inne gadżety w celu idetyfikacj pozytywnie zakręconych. jak Szymek wspomina... Tak pojawiały sie na bajzlach motocyklowych naklejki bez napisu Poland i adresu strony ale co mozna zrobic było nikt tego nie patentował czarnuchy kupowały zawsze na forum wiec...

Po kilku latach adres strony zmieniony został na adres forumowy a sama strona PUFF'a była juz odnosnikem www.africatwin.com.pl ale wtedy nikt nie płakał ze zmiana jest było to oczywiste chyba dla wszystkich pozytywnych ludzi.

Każdy gadżet czapka koszulka polar,bluza był jakby z automatu i chęci ozdabiany logiem własnie w celu identyfikacji tych pozytywnych zjebów :D na jednej z koszulek zlotowych afrykę udaje caviga i tez było ok pewnie teraz koszulka ma swoja wartość kolekcjonerska ogromna !!

Co do loga jako loga naklejki z imprezy nie przypominam sobie aby logo z forum było wykorzystane do loga imprezy jakieś nawiązanie prędzej biała to zawsze był romb, kolor tylko mówił który to rok :D

tak w ramach wspomnień
http://www.africatwin.cz/kameniste/Img640/5928_96.JPG

http://africatwin.com.pl/picture.php...7&pictureid=95


http://africatwin.com.pl/attachment....6&d=1280777478
http://africatwin.com.pl/attachment....1&d=1284488884

Oczywiście gdzies na motocyklu macie inne naklejki wiec śmiało przypominajmy bedzie miło !!!!!!!


Żeby zrozumieć ten pozytyw i spontan myślę ze ten film bedzie mega


ściskam was gorąco buziaki

jorge 07.08.2020 22:01

Cytat:

Napisał bouli (Post 692295)
I wszyscy powinni być szczęśliwi jest XRV , CRF i KASZANKA dla wszystkich

Załącznik 98896

To jeszcze tylko odwrotnie wielkość ... dalej to nie tradycyjna naklejka „z Białej” jak napisał Pałeł ...

yonec 08.08.2020 00:24

Pałeł... Jeszcze logo chyba jednego z mniejszych złotów forum - zakończenie 2009
http://africatwin.com.pl/attachment....1&d=1255435328

pałeł 08.08.2020 10:36



Jak juz koledzy wspominali biały brzeg ma inne logo i juz.. Wszak biały brzeg to coś innego niż Biała jakby nie patrzeć.

stopa-uć 08.08.2020 14:48

Ale nawiązujemy............

ciał

Novy 08.08.2020 23:27

Heh! Weselicho Kropka - to żeś mi przypomniał :D
Zajebiście było :D :D :D

Soltys 19.08.2020 16:06

1 Załącznik(ów)
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zmieniliśmy trochę naklejkę:at:

pałeł 19.08.2020 16:30

tez fajne :D

Melon 19.08.2020 20:38

Zróbcie napisy w poziomie i będzie ładnie:D

pałeł 19.08.2020 20:42

Cytat:

Napisał Soltys (Post 693797)
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zmieniliśmy trochę naklejkę:at:

biore obie :D

Soltys 19.08.2020 22:13

One są w poziomie, a Afra położona jest w głęboki zakręt :haha2:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.