Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Wszystko dla Afryki (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Dlaczego lubię Nową Afrykę (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=25266)

QrczaQ 20.11.2015 09:05

Dlaczego lubię Nową Afrykę
 
Zgodnie z zyczeniem Mallory.

Dawać. Zdjęcia połamaynch kardanow, spalonych regulatorów i tykalacych pomp paliwa.
:Thumbs_Up:

Emek 20.11.2015 09:12

Proszę. Nową Afrykę lubię bo nie ma kardana.
http://denis.roger84.perso.sfr.fr/Fo...last-018rp.jpg

szymek 20.11.2015 09:13

Lubie bo ... jest Afryką ;)

QrczaQ 20.11.2015 09:46

2 Załącznik(ów)
Lubię bo jest nie przesadzona.
Załącznik 59417
Załącznik 59418

tyran 20.11.2015 09:53

Bo jest piękna!

Dzieju 20.11.2015 09:57

Trudno lubić coś czego się jeszcze nie spróbowało.
Jeśli już to można by tak zaocznie za to że wreszcie powstała.
Ale czy polubię to się okaże jak zrobię nią trochę kilometrów a bardziej jak dorówna obecnym Afrykom tylko że na to trzeba poczekać choć z 15 lat.

Fihu 20.11.2015 10:40

Bo nie ma kardana, czyli są zębatki, czyli i wałek zdawczy się znajdzie :D

siwy 20.11.2015 10:59

Cytat:

Napisał Fihu (Post 457299)
Bo nie ma kardana, czyli są zębatki, czyli i wałek zdawczy się znajdzie :D

Może jest na stałe z zębatką :)

slafo 20.11.2015 11:43

A ja ją lubię za to, że JEST !!!!

Mirek Swirek 20.11.2015 12:07

A ja ja lubie, bo nie widzialem, macalem, jezdzilem i obym zdania nie zmienil nigdy.

yacekgda 20.11.2015 12:28

Normalnie PREDATOR!

Kici 20.11.2015 12:28

A ja ją lubię bo nie ma jeszcze zdjęć jak się popsuła i zostawiła kogoś w czarnej dupie :)
Ciekawe jakie będą nowe furie :osy:

zbyszek 20.11.2015 14:00

Ja ją lubię za to że pojawił się nareszcie motocykl który na prawdę mi się bardzo podoba :at:
Kiedyś będę ją miał:drif:

borys609 20.11.2015 21:17

Sami onaniści normalnie...
Jeden ją lubi, drugi kocha, a trzeci da się za nią pociąć...

A to przecież tylko zlepek złomu stalowego, aluminiowego i plastikowego zapakowanego w zgrabnej formie polanej soczystą dawką marketingu... Ale nieeee, sami cholera znawcy i wielbiciele....

Normalnie złoty Graal się pojawił na ekranach komputerków i wyznawcom jedynie słusznej ideologii motocyklowej zrobiło się na tyle mokro w majtkach, że bez wstydu o tym rozgłaszają wszem i wobec...

Panowie, ogarnijcie się! Nie róbcie z siebie pizdy!
Będzie nowa Afra, to będziemy dyskutować o tym czy ją lubimy... przez pierwsze 10 lat tylko z tymi co ją kupili w salonie :).

Lubić to można GS-a, ot co! :P
Pozdrawiam!

jochen 20.11.2015 21:22

A ja ją lubię za to, że pan Hąda konstruując ją stworzył motocykl, który w ocenie większości Czarnuchów nie miał prawa powstać. Za to, że jest zaskakująco piękna i robi wrażenie żylety. Kiedy zakochujemy się w kobiecie, najczęściej nie mamy pojęcia jaka ona naprawdę jest, mamy tylko swoje wyobrażenie. A nowa Afra jest godna tego, żeby się w niej zakochać bez pamięci. Oby nie było rozczarowania po ślubie... czego sobie i wszystkim życzę.
To mówilem ja, Jarząbek Wacław.

jochen 20.11.2015 21:24

Kolego Borysie, informuję uprzejmie iż nie jestem pizdą i jestem w miarę ogarnięty. Tak, dla porządku.

matjas 20.11.2015 21:35

Cytat:

Napisał Kici (Post 457337)
Ciekawe jakie będą nowe furie :osy:

JAKIE? 'k...wa nie mam na kolejną ratę' ??? :haha2:



Johen w sumie w kilku zdaniach zamknąłeś to dla czego chce się kolejnego, nowego, innego motocykla /niepotrzebne skreślić/.

Borys napisał po niemiecku :D :D :D :D :D :D hehehehehe

a tak wogle to ciekawy jestem mocno jak się będzie kształtowała sprzedaż na rynku ełropejskim... oby nie trza ich byo malować w tych pojebanych czasach w khaki mat.

m

Ropuch 20.11.2015 21:42

A ja ją lubię za to, że pan Hąda konstruując ją stworzył motocykl, który w ocenie większości Czarnuchów nie miał prawa powstać. Za to, że jest zaskakująco piękna i robi wrażenie żylety. Kiedy zakochujemy się w kobiecie, najczęściej nie mamy pojęcia jaka ona naprawdę jest, mamy tylko swoje wyobrażenie. A nowa Afra jest godna tego, żeby się w niej zakochać bez pamięci. Oby nie było rozczarowania po ślubie... czego sobie i wszystkim życzę.
To mówiłem ja, Jarząbek Wacław.


To porównanie jest zajebiście trafne do momentu kiedy ta nasza wymarzona piękność się nie odezwie lub nie pójdzie na zakupy.....każdy wokół chciałby ją nam wydmuchać ale niekoniecznie żyć z nią na co-dzień.....poczekamy zobaczymy....i oby nie było rozczarowania !
Panowie, ochłońcie trochę.....

marecki999 20.11.2015 22:24

kolejny watek z du...
co to zupa pomidorowa - lubie nie lubie ????

zbys 20.11.2015 23:50

Ja lubię Afri bo jest piękna, nie lubię gs-a, bo jest paskudny, a chciałbym multistrade enduro bo ma V-ke :D

zbyszek 21.11.2015 08:11

Borys609 ;)ażebywołcipynk:D

QrczaQ 21.11.2015 10:33

Cytat:

Napisał Ropuch (Post 457425)
A ja ją lubię za to, że pan Hąda konstruując ją stworzył motocykl, który w ocenie większości Czarnuchów nie miał prawa powstać. Za to, że jest zaskakująco piękna i robi wrażenie żylety. Kiedy zakochujemy się w kobiecie, najczęściej nie mamy pojęcia jaka ona naprawdę jest, mamy tylko swoje wyobrażenie. A nowa Afra jest godna tego, żeby się w niej zakochać bez pamięci. Oby nie było rozczarowania po ślubie... czego sobie i wszystkim życzę.
To mówiłem ja, Jarząbek Wacław.


To porównanie jest zajebiście trafne do momentu kiedy ta nasza wymarzona piękność się nie odezwie lub nie pójdzie na zakupy.....każdy wokół chciałby ją nam wydmuchać ale niekoniecznie żyć z nią na co-dzień.....poczekamy zobaczymy....i oby nie było rozczarowania !
Panowie, ochłońcie trochę.....

No raczej z honda to można zostać na dłużej. Jeżdżąc KTM Mam wrażenie że fajnie wyskoczyć na numerek, ale tak na dłużej to jest męcząca i droga w utrzymaniu.. jak narwana blondi.

borys609 21.11.2015 10:45

Jochen, miło mi, że chociaż Ty wniosłeś sprzeciw! Odnotowałem, przy najbliższej okazji warto to oblać :).
Pozdrawiam Panów romantyków... :)

PARYS 21.11.2015 16:20

Cytat:

Napisał marecki999 (Post 457431)
kolejny watek z du...
co to zupa pomidorowa - lubie nie lubie ????

Nie podoba ci się to wypad. Po ch. śmiecisz?

W temacie to miejmy nadzieję, że nowa królowa spełni oczekiwania.
Podobają mi się te kształty, kibić wysmukłą ma, zadek powabny i oczka piękne.
Będzie ostra sztuka. Takie lubię :D

torak 21.11.2015 19:28

Pierwsza furia? Szyna Can:p
Może mała sonda?

marecki999 21.11.2015 20:08

Cytat:

Napisał PARYS (Post 457473)
Nie podoba ci się to wypad. Po ch. śmiecisz?

W temacie to miejmy nadzieję, że nowa królowa spełni oczekiwania.
Podobają mi się te kształty, kibić wysmukłą ma, zadek powabny i oczka piękne.
Będzie ostra sztuka. Takie lubię :D

A co Ty taki agesor!!??
Popatrz ile jest wątków o lubie to tamto... itd.
Ile stron na temat Nowej Afryki. ...
Chcialbym przeczytać konkretnie ... "lubię w nowej Afryce to tamto... to mi nie pasuje"itd,
Ale od osób ,które miały okazję poznać ja organoleptycznie, a nie spuszczaly się przed monitorem. ...
Takich wpisów oczekuje, a nie czyichś fantazji...

W temacie... czy lubie ? napiszę jak przejade nią conajmniej 500 km . Narazie moge napisac ,że jest piękna :drif: i jako motocykl podoba mi się bardzo.

jochen 21.11.2015 21:54

Borys, każda okazja do oblewania jest dobra... brak okazji w zasadzie też może stać się okazją, hehe

QrczaQ 22.11.2015 19:50

Cytat:

Napisał marecki999 (Post 457495)
A co Ty taki agesor!!??
Popatrz ile jest wątków o lubie to tamto... itd.
Ile stron na temat Nowej Afryki. ...
Chcialbym przeczytać konkretnie ... "lubię w nowej Afryce to tamto... to mi nie pasuje"itd,
Ale od osób ,które miały okazję poznać ja organoleptycznie, a nie spuszczaly się przed monitorem. ...
Takich wpisów oczekuje, a nie czyichś fantazji...

W temacie... czy lubie ? napiszę jak przejade nią conajmniej 500 km . Narazie moge napisac ,że jest piękna :drif: i jako motocykl podoba mi się bardzo.

Moim zdaniem już teraz, bez testowania można oddać opinię. Są zdjęcia i filmy, wielu się przymierzyło i podotykalo.

Nie ma się też co dziwić że większość chwali. Jest to Forum Africa Twin i bardziej oczekiwanego motoru nie widzieliśmy od dekady... no i raczej jak narazie wtopy nie ma. Specyfikacja w przynajmniej 90% pasuje naszym oczekiwaniom.

Lepi 22.11.2015 20:08

Cytat:

Napisał QrczaQ (Post 457601)
... Specyfikacja w przynajmniej 90% pasuje naszym oczekiwaniom.

To może ja przypomnę trzy najważniejsze (dalej było trochę rozbieżności):

1. V-ka
2. Pojemność ~800 ccm
3. Niska waga
.
.
.
.

zbys 22.11.2015 20:15

Lepi co do V-ki masz 100% racji, reszta to już zależy... dla mnie nie mała waga to akurat zaleta, powinna być pancerna jak stara ;)

zibiano 22.11.2015 21:35

Widzialem macalem wachalem sluchalem
wstepnie sie odoba choc teskbie za starą :(
Mysle ze bedzie wielu zadowolonych !
Pozdrawiam

QrczaQ 23.11.2015 10:45

Cytat:

Napisał Lepi (Post 457609)
To może ja przypomnę trzy najważniejsze (dalej było trochę rozbieżności):

1. V-ka
2. Pojemność ~800 ccm
3. Niska waga
.
.
.
.

800 i waga to się zgadzam.
Fałka mnie grzeje.

Czyli to 90% chyba się zgadza ☺

borys609 23.11.2015 12:43

Nie chce mi się kopać w archiwach, ale tak mniej więcej z pamięci polecę...

Rok-dwa temu, te zachwyty ortodoksów, że nowa Afri jednak chyba będzie...
A jaka ma być, jaką chcecie żeby była?

A ma być zajebista, odpowiadają wyznawcy jedynie słusznej marki i modelu! Zajebistsza niż LC8 ADV! Dużo zajebistsza!
I litrowy piec koniecznie w V. Bez tego nie będzie to Afryka!
I waga, koniecznie poniżej 200kg, najlepiej 160-180. I dakarowa specyfikacja!
I po 300mm skoku zawieszeń, a jak Bozia da to więcej! Tak chcemy, odpowiadali chórem zaślepieni miłością i otępieni alkoholem...
Ma być zgrabna i powabna! Ma być absolutnie niezawodna, serwisy po 10tys km! Rozrząd na śrubkach, reszta naprawialna młotkiem i przecinakiem! Takiej afryki chcemy! - krzyczeli jeden przez drugiego, niczym arabscy jegomoście w tłumie aktywnych wyznawców Allaha...
I kosztować ma nieco może ponad 30 tys zł! -krzyczeli żyjący w realnym europejskim ubóstwie Polacy...

A dziś?
Nikt na niej jeszcze nie jeździł, dwie osoby macały w salonie pod pilnym okiem ciecia uzbrojonego w gaz pieprzowy i paralizator, jeden dla dobra ludzkości wyszedł z propozycją przeprowadzenia badań niszczących co nie spotkało się z publicznym aplauzem...
Absolutnie wszyscy ją kochają, bo jak się okazuje w 100% spełnia ich wieloletnie tęsknoty i wyobrażenia za następczynią starej dobrej RD04.
I w dupie mają, że nie V tylko R2 (choć to może akurat lepiej z wielu względów).
Że nie 180 na mokro tylko 240 na sucho (tak ogólnie).
Że nie surowa rajdówka, tylko napchany elektroniką kondon z kolektorami pod silnikiem, niskim błotnikiem, plastikowymi handbarami i tłumikiem wielkości transkontynentalnego pocisku balistycznego...
Niektórzy nawet dadzą się wychłostać za teorię, że ABS i automatyczna skrzynia biegów są niezbędna do sponiewierania sprzęta w piasku, błocie i krzaczorach!
Raptem każdy poczuł się ekspertem od serwisu zaworów na płytkach, zwłaszcza podczas wyprawy w czarną dupę. Pomijam już niedemontowalne cylindry bo to jest kibel oczywisty patrząc z perspektywy dłuższego przebiegu motocykla..
Do wyświetlacza jak ze statku kosmicznego w filmie Obcy z '79 roku już się nie przyczepię, bo to kwestia gustu, ale w temacie "Lubię" to ja nie lubię...
I nikomu nie przeszkadza cena prawie jak za GS-a 1200 po przecenie rocznikowej... Wszak za marketing trzeba zapłacić..
I każdy widzi przepaść postępu technologicznego w stosunku do starszego o 13 lat LC8 ADV!

Reasumując...
Koledzy moi drodzy, najmilsi! Jesteście jak chorągiewki! :)
Lubicie ułudę, a rzeczywistość naginacie do wytrawionej przez lata teorii!

A czy lubię Nową Afri, czyli XRV... tfu.... CRF cośtamcośtam?
Na szczęście mnie na nią nie stać, więc mam ten zaszczytny komfort oznajmienia, że Nie Lubię :). Gdyby było odwrotnie choć w jednej kwestii, miałbym nielichy problem :).

Pozdrawiam!

P.S. I dajcie już odpocząć tej prawej ręce, bo i odciski będą i członek od masturbacji sfatygowany :).

tommi 23.11.2015 14:09

Borys609,

tyle Ci "powiem":

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/340/37..._45_37_Pro.jpg

O żesz fcuk, myślałem, że jeden palec pokazywałem :P

Mhv 23.11.2015 14:26

Masz problem, facet..wyluzuj bo Ci coś pęknie (i nie chodzi tu o wał)..
:haha2:

QrczaQ 23.11.2015 14:38

Cytat:

Napisał borys609 (Post 457685)
Nie chce mi się kopać w archiwach, ale tak mniej więcej z pamięci polecę...

Rok-dwa temu, te zachwyty ortodoksów, że nowa Afri jednak chyba będzie...
A jaka ma być, jaką chcecie żeby była?

A ma być zajebista, odpowiadają wyznawcy jedynie słusznej marki i modelu! Zajebistsza niż LC8 ADV! Dużo zajebistsza!
I litrowy piec koniecznie w V. Bez tego nie będzie to Afryka!
I waga, koniecznie poniżej 200kg, najlepiej 160-180. I dakarowa specyfikacja!
I po 300mm skoku zawieszeń, a jak Bozia da to więcej! Tak chcemy, odpowiadali chórem zaślepieni miłością i otępieni alkoholem...
Ma być zgrabna i powabna! Ma być absolutnie niezawodna, serwisy po 10tys km! Rozrząd na śrubkach, reszta naprawialna młotkiem i przecinakiem! Takiej afryki chcemy! - krzyczeli jeden przez drugiego, niczym arabscy jegomoście w tłumie aktywnych wyznawców Allaha...
I kosztować ma nieco może ponad 30 tys zł! -krzyczeli żyjący w realnym europejskim ubóstwie Polacy...

A dziś?
Nikt na niej jeszcze nie jeździł, dwie osoby macały w salonie pod pilnym okiem ciecia uzbrojonego w gaz pieprzowy i paralizator, jeden dla dobra ludzkości wyszedł z propozycją przeprowadzenia badań niszczących co nie spotkało się z publicznym aplauzem...
Absolutnie wszyscy ją kochają, bo jak się okazuje w 100% spełnia ich wieloletnie tęsknoty i wyobrażenia za następczynią starej dobrej RD04.
I w dupie mają, że nie V tylko R2 (choć to może akurat lepiej z wielu względów).
Że nie 180 na mokro tylko 240 na sucho (tak ogólnie).
Że nie surowa rajdówka, tylko napchany elektroniką kondon z kolektorami pod silnikiem, niskim błotnikiem, plastikowymi handbarami i tłumikiem wielkości transkontynentalnego pocisku balistycznego...
Niektórzy nawet dadzą się wychłostać za teorię, że ABS i automatyczna skrzynia biegów są niezbędna do sponiewierania sprzęta w piasku, błocie i krzaczorach!
Raptem każdy poczuł się ekspertem od serwisu zaworów na płytkach, zwłaszcza podczas wyprawy w czarną dupę. Pomijam już niedemontowalne cylindry bo to jest kibel oczywisty patrząc z perspektywy dłuższego przebiegu motocykla..
Do wyświetlacza jak ze statku kosmicznego w filmie Obcy z '79 roku już się nie przyczepię, bo to kwestia gustu, ale w temacie "Lubię" to ja nie lubię...
I nikomu nie przeszkadza cena prawie jak za GS-a 1200 po przecenie rocznikowej... Wszak za marketing trzeba zapłacić..
I każdy widzi przepaść postępu technologicznego w stosunku do starszego o 13 lat LC8 ADV!

Reasumując...
Koledzy moi drodzy, najmilsi! Jesteście jak chorągiewki! :)
Lubicie ułudę, a rzeczywistość naginacie do wytrawionej przez lata teorii!

A czy lubię Nową Afri, czyli XRV... tfu.... CRF cośtamcośtam?
Na szczęście mnie na nią nie stać, więc mam ten zaszczytny komfort oznajmienia, że Nie Lubię :). Gdyby było odwrotnie choć w jednej kwestii, miałbym nielichy problem :).

Pozdrawiam!

P.S. I dajcie już odpocząć tej prawej ręce, bo i odciski będą i członek od masturbacji sfatygowany :).

Dobre. Trochę się z tobą zgadzam. Oczywiście wolałbym 800cc i 160-180kg... No i 30kPLN!

Niestety konkurencja jest jeszcze bardziej przesadzona. Jak zobaczyłem nowe Ducati Super enduro, BMW, KTM to włos się jeży. Guzików na kierownicy ma tyle że nie wiadomo który to katapulta.

Dość mi się spodobał np. angielski CCM i portugalski AJP. Takie lekkie dryndy, ale to kosztuje 10kEUR i jest naprawdę egzotyczne.

Fajny był np. taki chiński endurak pod włoską marką SWF. Ale jak chciałem na to wskoczyć to 2 ochroniarzy mnie obezwladniło grożąc deportacją, bo to prototyp.

ATomek 23.11.2015 16:22

1 Załącznik(ów)
Byłem i ja nacieszyć oko.
Choć silnik suchy i dziś musiało wystarczyć samo oglądanie, to warto było. Nie dziwi mnie ta piana oponentów. Zobaczyłem nowoczesny motocykl zbudowany na kultowej linii, a tak naprawdę, to trzy różne motocykle w zależności od przeznaczenia i preferencji.
Podobała mi się kierownica, mocne obręcze kół, łatwa regulacja zawieszenia, dzielona kanapa z podwyższoną tylną częścią, szyba i stelaż z miejscem na nawigację, dostęp do świec, napinacza... i wiele innych. I co najważniejsze jest w tym harmonia, swoisty wdzięk i lekkość. Działa na wyobraźnię i daje tyle pozytywnej energii.

Jest Nowa Afryka- jest nowa radość; po co ją studzić? Niech trwa!!

Wieszcz się nie mylił pisząc:

"AT y jesteś jak zdrowie.

Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie
kto cię stracił
kasę wydał na bmw i gut się oszmacił...
Dziś piękność twą nową w całej ozdobie
widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie"



Co do wagi, to pięknego ciała nigdy dość. A na poważnie, to moje pierwsze odczucie przy jej pochylaniu i popychaniu (tak, wiem, motofilia :))
to lekkość w porównaniu z Moją Starą. Brałem poprawkę na pusty zbiornik, ale chyba to sprawa środka ciężkości.

Załącznik 59454

zbys 23.11.2015 16:35

Cytat:

Napisał borys609 (Post 457685)
Nie chce mi się kopać w archiwach, ale tak mniej więcej z pamięci polecę...

Rok-dwa temu, te zachwyty ortodoksów, że nowa Afri jednak chyba będzie...
A jaka ma być, jaką chcecie żeby była?

A ma być zajebista, odpowiadają wyznawcy jedynie słusznej marki i modelu! Zajebistsza niż LC8 ADV! Dużo zajebistsza!
I litrowy piec koniecznie w V. Bez tego nie będzie to Afryka!
I waga, koniecznie poniżej 200kg, najlepiej 160-180. I dakarowa specyfikacja!
I po 300mm skoku zawieszeń, a jak Bozia da to więcej! Tak chcemy, odpowiadali chórem zaślepieni miłością i otępieni alkoholem...
Ma być zgrabna i powabna! Ma być absolutnie niezawodna, serwisy po 10tys km! Rozrząd na śrubkach, reszta naprawialna młotkiem i przecinakiem! Takiej afryki chcemy! - krzyczeli jeden przez drugiego, niczym arabscy jegomoście w tłumie aktywnych wyznawców Allaha...
I kosztować ma nieco może ponad 30 tys zł! -krzyczeli żyjący w realnym europejskim ubóstwie Polacy...

A dziś?
Nikt na niej jeszcze nie jeździł, dwie osoby macały w salonie pod pilnym okiem ciecia uzbrojonego w gaz pieprzowy i paralizator, jeden dla dobra ludzkości wyszedł z propozycją przeprowadzenia badań niszczących co nie spotkało się z publicznym aplauzem...
Absolutnie wszyscy ją kochają, bo jak się okazuje w 100% spełnia ich wieloletnie tęsknoty i wyobrażenia za następczynią starej dobrej RD04.
I w dupie mają, że nie V tylko R2 (choć to może akurat lepiej z wielu względów).
Że nie 180 na mokro tylko 240 na sucho (tak ogólnie).
Że nie surowa rajdówka, tylko napchany elektroniką kondon z kolektorami pod silnikiem, niskim błotnikiem, plastikowymi handbarami i tłumikiem wielkości transkontynentalnego pocisku balistycznego...
Niektórzy nawet dadzą się wychłostać za teorię, że ABS i automatyczna skrzynia biegów są niezbędna do sponiewierania sprzęta w piasku, błocie i krzaczorach!
Raptem każdy poczuł się ekspertem od serwisu zaworów na płytkach, zwłaszcza podczas wyprawy w czarną dupę. Pomijam już niedemontowalne cylindry bo to jest kibel oczywisty patrząc z perspektywy dłuższego przebiegu motocykla..
Do wyświetlacza jak ze statku kosmicznego w filmie Obcy z '79 roku już się nie przyczepię, bo to kwestia gustu, ale w temacie "Lubię" to ja nie lubię...
I nikomu nie przeszkadza cena prawie jak za GS-a 1200 po przecenie rocznikowej... Wszak za marketing trzeba zapłacić..
I każdy widzi przepaść postępu technologicznego w stosunku do starszego o 13 lat LC8 ADV!

Reasumując...
Koledzy moi drodzy, najmilsi! Jesteście jak chorągiewki! :)
Lubicie ułudę, a rzeczywistość naginacie do wytrawionej przez lata teorii!

A czy lubię Nową Afri, czyli XRV... tfu.... CRF cośtamcośtam?
Na szczęście mnie na nią nie stać, więc mam ten zaszczytny komfort oznajmienia, że Nie Lubię :). Gdyby było odwrotnie choć w jednej kwestii, miałbym nielichy problem :).

Pozdrawiam!

P.S. I dajcie już odpocząć tej prawej ręce, bo i odciski będą i członek od masturbacji sfatygowany :).

Hehe zaczęło się, teraz Gs- i Ktm-owcy będą szukać....:D
A tak naprawdę to plują sobie w brodę ze Ich maszyny potanieją i na dodatek nikt nie będzie chciał tego kupić :D
NIECH ZYJE KRÓLOWA :at:

Mirek Swirek 23.11.2015 17:24

Dzieki Tomek za opis sprzeta. Jakas juz wizje mam.

krzeszu 23.11.2015 19:12

Borys - czytam Twoj post i nie wiem czemu ale powoduje jakaś wewnętrzną irytację (to już chyba 2 post w takim tonie). Wrzucasz wszystkich do 1 wora ironizując i próbując być "ponadto"-taki smerf mądrala. Co chcesz udowodnić pisząc takie bzdety ludziom, którzy uwielbiają AT i cieszą się, że po kilkunastu latach w końcu mogą jarać się nową wersją. Że są debilami?

Adagiio 23.11.2015 19:45

Staram się być tolerancyjny i akceptować inny punkt widzenia, ale próby udowadniania mojej głupoty na afrykańskim forum że jestem miłośnikiem Africi Twin jest kulturalnie mówiąc niesmaczne.

borys609 23.11.2015 20:20

Ależ Panowie, hola hola, nie wkładajcie mi nie moich słów w usta!
Jeśli ktoś po moich słowach poczuł się gorzej, to chyba tylko na zasadzie "uderz w stół a nożyce...itd". Cała, znakomita reszta odebrała moje słowa prawidłowo jak widzę i równie prawidłowo odczytała ironię.
Bo to czysta prawda, co napisałem, czyż nie?
A może jednak należy być obłudnikiem i klepać tak jak przystoi pomimo braku takiego nakazu w Regulaminie?
Po BmW jedziecie jak po łysej kobyle i nawet Admin się nie irytuje a tutaj proszę... Zabolało? To nie mój problem, że prawda boli...

A tak żeby całkiem OT nie było. Nowa Afri wygląda ładnie i nowocześnie, z pewnością jest też przemyślana, bo Honda przeważnie bubli nie wypuszcza. Ale czy faktycznie jest w 100% motocyklem, do którego w marzeniach wzdychaliście przez ostatnie kilka lat?
Powiem krótko. Jeśli i ja bym wzdychał to bym się czuł zawiedziony, podobnie jak ci, którzy zamiast następcy RD07a dostali Varadero...
Nie zmienia to faktu, że będzie to i tak pewnie ciężki kawał solidnego, turystycznego motocykla. Jeśli dziś miałbym kupować nowego F800GS to ja, wielbiciel beemek, bez mrugnięcia okiem stanąłbym w kolejce po nową Afri.

Teraz lepiej?


Wysłane z ajfona..

voxan69 23.11.2015 20:30

Nie ma słów - Borys wyluzuj

Louis 23.11.2015 20:34

Cytat:

Napisał Adagiio (Post 457725)
Staram się być tolerancyjny i akceptować inny punkt widzenia, ale próby udowadniania mojej głupoty na afrykańskim forum że jestem miłośnikiem Africi Twin jest kulturalnie mówiąc niesmaczne.

Bez przesady, Borys wykazał pewną, może nie hipokryzję, powiedzmy niekonsekwencję w wypowiedziach wielu i widać trafił w punkt :D
Nikogo absolutnie nie obrażał, a to, że wielu się obraziło i tak, to wina raczej nie po jego stronie :)
Pany, trochę więcej dystansu, do życia, motocykli i marzeń ;)

borys609 23.11.2015 20:56

Louis, dziękuję..


Wysłane z ajfona..

Ropuch 23.11.2015 20:56

Borys/Louis ja też dziękuję :)

magicl 23.11.2015 21:19

Borys 609 masz jaja. Mnie tez juz kurwica brala na te wszystkie ochy i achy. Zobaczymy czy bedzie tak pieknie po 50tys km.

Lepi 23.11.2015 21:20

A ja se napisze cos na czerwono.

QrczaQ 23.11.2015 21:47

To ja napisze moje odczucia po EICMA.

Genaralnie specyfikacja jest bardzo OK na motocykl do szeroko pojetych podrozy, po drogach i bezdrozach, z i bez pasazera. Dokladnie tak jak stara AT... a piec i zawias ma pewnie z innej bajki.

Ja bylem bardzo napalony i wrecz gotowy kupowac w cienmo po zdjeciach i filmikach.

Na EICMA mialem okazje przysiasc sie do niej i troche mi puls zwolnil... Bylo pare sztuk. Minusem bylo przyczepione kola oskami do podlogi. Nie dalo sie tego pobujac i zobaczyc jak ta waga jest odczywalna. Ale gabaryty to raczej tych wiekszych motocykli. Ale ja raczej jestem srednio cienki, plus, wole male motory.

Na stoisku Kuradrecha byl taki model z calym tobolem, osłonka osłonki, kufry, halogeny, gmole, dzipiesy, bloto w spreju, sztuczna pochwa na scyzoryk itd.


Stalo to na stopce bocznej, ułańska fantazja mnie poniosła i nie moglem sie powstrzymac zeby to do pionu postawić. Scoorviel taki ciezki jak stara AT!!! Zaraz komentowalem, ze to straszny czolg. Widownia mnie splawila, ze motocykle to raczej lekkie nie sa i tak jak stara AT ten nie nalezy do wagi lekkiej.

Tak naprawde to niewielu jednak bedzie to trolowalo po wydmach. A na drodze i bezdrozach wole 10kg wiecej ale zeby sie nie łamała i do domu odwiozla a nie strzeiła focha.

PS. Nie widzialem bardziej "obsiadanego motocykla" na tych targach...

mdxmd 23.11.2015 21:50

religijni jak mało kto...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.