Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Pamiętnik (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Ostatnie pożegnanie MARCINA "BARYŁY" (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=688)

TOMCATOS 23.05.2008 16:24

Ostatnie pożegnanie MARCINA "BARYŁY"
 
Z wielkim żalem informuję iż wczoraj w godzinach wieczornych odszedł z grona Motocyklowej Braci
Marcin "Baryła" Grabarczyk.
Zginął około 22:30 na B.Czecha przed wiaduktem nad torami uciekając przed zmieniającym pas samochodem. Sprawca podobno zbiegł.
Informację o pogrzebie postaram sie podać jak tylko będę znał datę.
Na prośbę rodziny, osoby które chciały by pożegnać Marcina w ostatniej drodze,
proszone są o nie przyjeżdżanie motocyklami.
Po pożegnaniu tych którzy będą chcieli i potrzebowali zapraszam na Grochów gdzie Marcin mieszkał, by przy ognisku wspólnie uczcić jego pamięć.

Jarek "Tomcat" Wittenberg
kontakt do mnie : tomcatos@wp.pl
GG : 1303573

PS.: jeśli chodzi o dojazd innym środkiem lokomocji to możliwe jest zaparkowanie motorów u mnie na zamkniętym placu, i wspólne udanie się do Mińska samochodem
Tomcat

PS.II: w poniedziałek 26,05,2008 tych co potrzebują , chcą - zapraszam około 20:00 zapraszam na grochów - info na GG.
Tomcat

Przyjaciele, znajomi i wszyscy którzy chcą pożegnać Marcina .
W najbliższą środę 28,05,2008.r. o godzinie 12:00 w kaplicy Exitus w Mińsku Mazowieckim przy ulicy 1-go Pułku Lotnictwa Myśliwskiego „Warszawa” , będziemy mogli pożegnać po raz ostatni naszego nieodżałowanego Przyjaciela Marcina. Msza żałobna odbędzie się o godzinie 14:00 w Kałuszynie , gdzie na miejscowym cmentarzu zakończy się ziemska wędrówka Marcina.Z Mińska do Kałuszyna istnieje możliwość przejazdu autokarem.

Jarek

Bardzo dziękuję wszystkim którzy pojawili się wczoraj , by ostatni raz pożegnać Marcina.
Dziękuję w imieniu Rodziców Marcina za przybycie i uszanowanie ich prośby
Pragnę poinformować iż w dniu 28.06.2008.r. w Kałuszynie o godzinie 16:00 w kościele,
odbędzie się msza w intencji Naszego Baryły.
Jarek

zombi 23.05.2008 21:41

nie znałem człowieka, ale śmierć zawsze jest przygnębiająca i nie mogę przejść obok obojętnie. Szczere kondolencje rodziny i przyjaciół.

Przerażające jest to, że coraz częściej słychać o wypadkach z winy kierowców samochodów.

dorianmed 23.05.2008 21:45

Jeszcze w Czestochowie spalismy razem w namiocie tydzien temu na imprezie Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą +++ Niektorzy z Was nawet niewiedza ze go znali, byl bardzo prawym facetem, niech wspomnienie o nim nigdy nie ustanie +++

TOMCATOS 24.05.2008 00:13

Cytat:

Napisał dorianmed (Post 8590)
Jeszcze w Czestochowie spalismy razem w namiocie tydzien temu na imprezie Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą +++ Niektorzy z Was nawet niewiedza ze go znali, byl bardzo prawym facetem, niech wspomnienie o nim nigdy nie ustanie +++

Pomagałem trochę Marcinowi w garażu u mnie na grochowie z nowymi gratami, kuframi, dodatkowymi zbiornikami na paliwo, z elektryką , z filtrami etc... do jego afryki.... jeszcze dwie , trzy noce temu siedzieliśmy razem na narożniku i snuliśmy plany , gdzie i jak pojechać...śmiejąc się wśród nitek dymu ... mieszkaliśmy pod jednym dachem... to był mój jedyny prawdziwy przyjaciel.
Zapamiętajcie Go takim jakim był za życia - uśmiechniętego chłopaka .

Dziękuję

Magnus 24.05.2008 10:26

Cytat:

Napisał TOMCATOS (Post 8597)
Zapamiętajcie Go takim jakim był za życia - uśmiechniętego chłopaka .
Dziękuję

Napewno takim Go zapamietamy!!! Baryła był bratem waderowego bractwa i bambusem z krwi i kosci. To mial byc jego pierwszy sezon na Africe. Za 2 miesiace mielismy razem wyjezdzac na wspólna wyprawe do Azji. Jeszcze w sobote siedzielismy nad mapa, obliczalismy terminy i wytyczalismy trase. Poswiecil prace dla tej wyprawy, pragnoł jej calym sercem a my cieszylismy sie ze bedziemy mieli swietnego kompana z ktorym mozna na koniec swiata jechac. Teraz nie wiem czy wogole ten wyjazd bedzie mial sens. Caly czas nie mozemy w to uwierzyc. Poprostu szok i wiele pytan - dlaczego ??

http://lh6.ggpht.com/magnus44/SBcXS7...JPG?imgmax=512



Majówka 2008 - kotlina kłodzka
http://lh4.ggpht.com/magnus44/SDfJyy...JPG?imgmax=512

wspolne endurzenie wokół Kletna - majowka 2008
http://lh6.ggpht.com/magnus44/SCHXzx...jpg?imgmax=512


Bieszczady,Słowacja-majowka 2006
http://lh4.ggpht.com/magnus44/SDfPSy...jpg?imgmax=512

DO ZOBACZENIA BARYłA ...

wieczny 24.05.2008 15:24

Czy nr rejestracyjny to WB 20xx?
:(...

myku 24.05.2008 19:41

tragedia.nie wyraze jak jest mi zal i przykro.tym bardziej ze wlasnie siedze polamany w domu przez tez takiego kretyna-morderce.nie znalem Marcina ale lacze sie z jego rodzina i bliskimi+

Czarek 24.05.2008 21:54

Smutek i zaduma.Nie znałem faceta ale wyrazy współczucia dla bliskich.
Smutna prawda morderców na naszych drogach nie brakuje.
Uważajmy na siebie i życzę Wszystkim tyle samo powrotów co i wyjazdów.

TOMCATOS 24.05.2008 22:15

3 Załącznik(ów)
Dla tych co nie kojarzą z imienia , ksywy, nazwiska....

kubek 25.05.2008 01:17

Szok i wielki smutek, Marcin byl wspanialym, pelnym energii i radosci chlopakiem, bedzie nam Go brakowalo. Brak mi slow. Odszedł jeden z nas. Kondolencje i wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.
Kuba

randal 76 25.05.2008 10:04

Na stole może leżeć obok siebie złoto, srebro, miedź, opiłki żelaza, diament, rubiny, jedwabie i inne wartościowe rzeczy. Magnes nie zwraca uwagi na żadne z nich, wybiera tylko opiłki żelaza. Tak samo jest z wielbicielami; Bóg nie wybiera ich na podstawie bogactwa. On szuka czystego serca.

-BABA

carmen8 25.05.2008 12:32

Miałam szczęście poznać Marcina, kochał życie, dla niego świat musiał się kręcić, coś musiało się dziać. Był świetnym przyjacielem, kompanem - wszyscy, którzy go znali doskonale to wiedzą, potrafił otworzyć oczy i znaleźć jasną strone nawet w sytuacji beznadziejnej dla nas, z życia czerpał garściami - "chodząca energia", która udzielała się innym. Teraz pozostaje ogromna pustka i wspomnienia. Baryła - na zawsze w naszych sercach.

Maćka 25.05.2008 17:25

Nie znałam Marcina ale smutek i mnie ogarnia na wieść o takiej tragedii, wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół... a nam wszystkim życzę szerokich dróg, myślących i odpowiedzialnych kierowców oraz opatrzności Bożej.

Maćka

marcelee 25.05.2008 20:28

Nie znalem Marcina , ale kurcze jak slysze o tym ze zginął młody chlopak jeden z nas to .... ach szkoda słów nalezy miec tylko nadzieje ze znajda tego sk....syna

tomozdyn 25.05.2008 20:48

Podzielam Waszą rozpacz i ból.
Szczere kondolencje dla RODZINY i PRZYJACIÓŁ.

Magnus 25.05.2008 20:53

Chcialbym troche sprostowac. Sprawca nie uciekl. A samochod to Kia Picanto obklejona naklejkami Lotos.

misiak 25.05.2008 21:28

Takie wiadomości zawsze ściskają mnie za gardło...

kasiaml 25.05.2008 21:38

Marcin
 
Zapamiętam Marcina uśmiechniętego, potrafiącego znaleźć dobrą stronę w każdej sytuacji, pomocnego, żyjącego pełnią życia....To prawdziwa ,,przyjazna dusza". Nie potrafię o Marcinie mówić i pisać w czasie przeszłym..dla mnie on nadal żyje....

Baster 25.05.2008 22:24

żal i smutek +++

Zazigi 25.05.2008 23:29

['][']['] łączę się w bólu

Magnus 26.05.2008 12:28

"Są ludzie, których życiu nadaje kształt strach przed śmiercią. I są ludzie, których życiu nadaje kształt radość i zadowolenie z tego, że żyją. Ci pierwszi żyjąc umierają; ci drudzy umierając żyją. Wiem, że los może zabrać mnie jutro, ale śmierć jest nieistotną ewentualnością. Kiedykolwiek przyjdzie, mam zamiar umrzeć żyjąc." Horace Kallen

Baryła należy do tych drugich...

chomik 26.05.2008 13:34

Słów brak ++ ehh.

lux 26.05.2008 19:31

Cytat:

Napisał TOMCATOS (Post 8581)
Przyjaciele, znajomi i wszyscy którzy chcą pożegnać Marcina .
W najbliższą środę 28,05,2008.r. o godzinie 12:00 w kaplicy Exitus w Mińsku Mazowieckim przy ulicy 1-go Pułku Lotnictwa Myśliwskiego „Warszawa” , będziemy mogli pożegnać po raz ostatni naszego nieodżałowanego Przyjaciela Marcina. Msza żałobna odbędzie się o godzinie 14:00 w Kałuszynie , gdzie na miejscowym cmentarzu zakończy się ziemska wędrówka Marcina.Z Mińska do Kałuszyna istnieje możliwość przejazdu autokarem.

Jarek

jeśli ktoś potrzebuje podwózki z Mińska do Kałuszyna i z powrotem, albo ktoś chce zostawić motocykl w bezpiecznym miejscu w Mińsku, niech skontaktuje się ze mną


Mariusz Sosnowiec 26.05.2008 21:34

["]["]["]

Jerzy z Oliwy 26.05.2008 23:10

tak się składa,że prowadzę szkolenie przyszłych motocyklistów.Dzis trzy razy w ciągu godziny kierowcy rozjechaliby mi kursanta.Zmiana pasa,Nie patrzą w martwe pole.Ludzie w samochodach są chorzy na pośpiech i nie patrzą na nic,byle do przodu...chamstwo i bezdusznosc,ręce opadają......Boli i tyle.

szymek 27.05.2008 00:24

Ogromne i szczere kondolencje dla rodziny, przyjaciół i znajomych. Łączę się z Wami w duchu.

DANDY 27.05.2008 10:38

Serce się kraje.
Kondolencje i wyrazy współczucia dla rodziny , bliskich i znajomych .

ps.
Oby niebyło więcej takich wieści !

lusia 27.05.2008 13:55

Serdeczne wyrazy współczucia rodzinie oraz wszystkim bliskim Naszego
Przyjaciela...

...gdyby tak można było cofnąć czas... pozostaje nam tylko zapewnić Cię, że pozostaniesz w naszych sercach na zawsze.

Michal 27.05.2008 14:10

Wyrazy wspolczucia dla rodziny, znajomych, przyjaciol.
obysmy nie zlyszeli wiecej o tekich tragediach

ATomek 28.05.2008 10:31

Chcę wyrazić słowa współczucia po tragedii Baryły dla Jego Rodziny jak i BMWadera, która na wyjazdach była jego drugą rodziną. Łączę sie z Wami w bólu po stracie syna i wspaniałego kolegi.

szwedzkikucharz 28.05.2008 16:49

Cytat:

Napisał Jerzy z Oliwy (Post 8801)
tak się składa,że prowadzę szkolenie przyszłych motocyklistów.Dzis trzy razy w ciągu godziny kierowcy rozjechaliby mi kursanta.Zmiana pasa,Nie patrzą w martwe pole.Ludzie w samochodach są chorzy na pośpiech i nie patrzą na nic,byle do przodu...chamstwo i bezdusznosc,ręce opadają......Boli i tyle.

Ani to czas, ani miejsce............ ale z natury martwe pole polega na tym , że nie widać tego pola. Trzeba samemu zadbać by się w tej przestrzeni nie poruszać.
Wyrazy współczucia dla Rodziny i Przyjaciół

Cinek 28.05.2008 19:19

Wieczny odpoczynek racz Marcinowi dać Panie...

...niech zrealizuje swoje plany wyprawowe w Raju z Marqs'em i innymi, którzy odeszli już od nas.

Kazmir 28.05.2008 21:32

Nie mogłem pojechać do Kletna więc siedziałem w domu. Oglądając Kurier na WOT-cie
usłyszałem o tragedii i wydawało mi się że wywrócony moto to AT Mam nawet nagrany ten fragment na taśmie Video Pomyślałem sobie tam się bawią ludziska i pewnie nic nie wiedzą , że tu odszedł kolega. Takie życie, Sam straciłem siostrę na początku maja

Wyrazy współczucia dla bliskich

xieciu 29.05.2008 20:31

Miał w piątek jechać do Kletna, już był spakowany...

lux 30.05.2008 00:41

Cytat:

Napisał TOMCATOS (Post 8581)
Bardzo dziękuję wszystkim którzy pojawili się wczoraj , by ostatni raz pożegnać Marcina.
Dziękuję w imieniu Rodziców Marcina za przybycie i uszanowanie ich prośby
Pragnę poinformować iż w dniu 28.06.2008.r. w Kałuszynie o godzinie 16:00 w kościele,
odbędzie się msza w intencji Naszego Baryły.
Jarek

na pogrzebie był TŁUM, również osoby, które Marcina widziały kilka razy w życiu, coś z nim przeżyły i były...

na ognisku było obecnych kilkadziesiąt osób

śmierć Marcina znaczy bardzo wiele dla każdego z nas. Jak to powiedziała jedna osoba: "nic i nikt z nas nie będzie już taki sam jak przedtem.Ani nasza przyjaźń,ani inne sprawy...Nie wiem jakie będą,ale nie takie same."
Tak na prawdę to on nadal gdzieś tam w nas żyje

rodzina Marina jest bardzo dzielna, bardzo.

baryla_live

Motobrek 30.05.2008 12:00

:( .......... wyrazy współczucia dla bliskich .

MaRP 05.06.2008 14:39

Dopiero teraz zobaczyłem temat, tak bardzo smutny, i tym boleśniejszy, że w tym czasie bawiliśmy się w Kletnie, dedykując zlot MarQs-owi, który odszedł od nas w październiku ubiegłego roku.[*]

ENDRIUZET 18.08.2008 01:32

Dopiero zobaczyłem ten wątek. Brak słów. Współczuję. Przykro czytać, że stało się to co się stało. Chyba będę musiał wziąć pod uwagę montaż bardzo głośnego tłumika. Niech przynajmniej mnie słyszą jeśli nie mogą zobaczyć...a może nie mam racji ... nie wiem ...

rambo 18.08.2008 01:45

W dniu, w którym zginał Marcin, nawet mama do mnie dzwoniła i pytała czy wszystko OK bo Marcin był moim imiennikiem, a i afryka niemal taka sama. Mama widziała wypadek w TV.
[*]

wyrazy współczucia dla najbliższych i rodziny :(


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.