Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Spotkania, Zjazdy, Zajazdy, Odwiedziny (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=6848)

megi 24.06.2010 19:22

Spotkania, Zjazdy, Zajazdy, Odwiedziny
 
no taki wątek sobie pozwoliłam założyć,
co by zmotywować Lejdiski do wycieczek w kierunkach północnych, południowych, wschodnich i zachodnich.... :) a jak już się któraś wyprawi to niech się chwali i montuje lokaleską ekipę na śmigankoooo!!!!

ktoś w końcu wybiera się w wekend na półwysep co by pośmigać po pomorskich szutrach i zgłębiać tajniki windsurfingu ?

pozdrufka
Megi

ucek 24.06.2010 23:33

super idea! :Thumbs_Up:
to ja tylko pragnę dodać, iż kierunek Wawa może być atrakcyjny (wbrew pozorom.. ;)), gdyż zawsze na Was tu czeka: kimka w pokoju jogowym :o micha wegetariańskiego żarełka :o i cieplutki garaż :Thumbs_Up:
Przewodnik po okolicznych krzaczoro-szutrach w pakiecie :D


A z konkretów spotkaniowo-wyjazdowych:
1. czy ktoś może nagrał nasz Kwidzyn? :confused:
2. czy Gang Domin rozważa przyjazd do Wawy na zbiorowe oglądanie (termin ustalimy wspólnie)? bo bez Was, to już nie to samo... :at:

Roomyanek 25.06.2010 00:17

Cytat:

Napisał megi (Post 121084)
ktoś w końcu wybiera się w wekend na półwysep co by pośmigać po pomorskich szutrach i zgłębiać tajniki windsurfingu ?

a jak myślisz?:lol8:
w końcu tego jeszcze nie robiłam:rules:

pozdr. serdecznie:)

elutka 25.06.2010 03:06

:):):)
melduję obecność 27.VI -4 VII w szałasie na Półwyspie Helskim, przez moment będzie mi towarzyszyć Ola:blues:. Jeśli jakiś zaprzyjaźniony Lejdis nas odwiedzi - frajda będzie przeogromna! :Sun: :beer::lc8:(kontakt z nami w tym czasie wył. tel - plaża nie podłączona do net'u :mur::lol8:)

Dona 28.06.2010 22:37

[QUOTE=ucek;121128]... gdyż zawsze na Was tu czeka: kimka w pokoju jogowym :o micha wegetariańskiego żarełka :o i cieplutki garaż :Thumbs_Up:
Przewodnik po okolicznych krzaczoro-szutrach w pakiecie :D

Ucek kusić to ty umiesz ....
Co do Gangu Domin to jest to do przegadania ... i ustalenia jakiejś daty.
W moim przypadku najwcześniejszy wolny weekend szykuje się na koniec sierpnia ... :at: a może by tak gdzieś w połowie drogi się spotkać ...
Przyznam że jestem zauroczona terenami w Borach Tucholskich i pewnie będę starała się tak patrzeć na mapę by tam była "połowa" drogi :)

Ally 28.06.2010 22:49

mój Domi gotowy i chętny na każdy wyjazd :D gości też jak najbardziej przyjmę w gdyni ;)
Megi, Dona kiedy pasuje Wam nawiedzic Elutke na płw?? trza sie przejechac i troche dziewczyny pociagac po naszych trasach :at:

ucek 29.06.2010 15:05

A mi się urodziło w głowie coś takiego:

Weekend FEMduro No Fear Party :D:D:D
Zrobimy kontynuację Kwidzyna, ale bez Mistrzostw Świata ;):D:haha2: za to będą 2 dni bardzo konketnego treningu.

Zaklepujemy sobie dwa ostatnie weekendy sierpnia (jeszcze się dogadamy który wybierzemy),
zostawiamy gachów i małżów z dzieciakami i teściami w chałupie (no chyba, że są niezbędni lub niezastąpieni.. :p),
pakujemy się na motki (lub motki na pakę :D)
i wybywamy do miłego, przyjaznego nam wielce zakątka na Warmii (wszystkim blisko, no.. może poza Południowcami.. :o),
tam luzujemy się mentalnie i robimy to, w czym jesteśmy naprawdę świetne:
bawimy się do upadłego,
wygłupiamy,
dystansujemy,
cieszymy z każdej minutki w terenie,
teren ten ryjemy ile się da,
generujemy FEMdurowy, różowy prestiż,
oglądamy wszystkie filmiki z nami,
zdjecia z nami,
relacje z nami,
ALE przede wszystkim:oldman::
robimy podstawy teoretyczne (know how! :dizzy:),
zadajemy pierdylion pińcet pytań o wszystko,
w jeździe nastawiamy się na maksa na naukę (krótkie próby ustawione pod konkretne problemy),
i przelotki (żeby ćwiczyć w praktyce wszystkie elementy oraz by nacieszyć oko ładnymi widoczkami, bo coś z tego życia trzeba mieć! :D)

Mam nadzieję, że to ciekawa propozycja.
Jeśli brzmi dla Was interesująco, to mogę zacząć knuć.. ;):devil::rules:

felkowski 29.06.2010 17:14

A jakbym chciała, to musze brode golić....siostry ??? Tak pytam, czy to jest niefem closed ?

Maćka 29.06.2010 17:25

Ucusiu, jesteś zachęcająca :D :drif:
Twój pomysł jest zaje....biaszczy... do tego czasu albo wygram te 100 tysi w Radiu Zet albo w totka i na pewno będę mogła kupić jakiegoś malucha do "noszenia" takiego pampersa jak ja :haha2:a jak nic kurwa nie wygram to i tak pojadę z Wami na weekend choćby na mojej cebuli... pomimo, że od cebuli ponoć się kuli... :D

W każdym razie rezerwuję sobie taki weekend... nareszcie babskie spotkanie... może zorganizujemy sobie naukę makijażu, malowania pazurów, robienia masażu (chyba Elutka skończyła jakiś zaawansowany kurs :p ) i tych innych damskich przyjemności... :D To byłoby na pohybel temu co po takim naszym wyjeździe mogą oczekiwać Panowie he he he...

Tak czy inaczej jestem za!!! tzn 3XTAK

Pozdro
Maciuś

dery 29.06.2010 18:14

Cytat:

Napisał felkowski (Post 121728)
A jakbym chciała, to musze brode golić....siostry ??? Tak pytam, czy to jest niefem closed ?

To nas tu o mało nie wykastrowali, a ty cycki będziesz sobie, cyganie, przyprawiał?

A może Curie-Skłodowska też przyjedzie?!
:haha2::haha2:

rambo 29.06.2010 18:25

Cytat:

Napisał Maćka (Post 121731)
Ucusiu, jesteś zachęcająca :D :drif:
Twój pomysł jest zaje....biaszczy... do tego czasu albo wygram te 100 tysi w Radiu Zet albo w totka i na pewno będę mogła kupić jakiegoś malucha do "noszenia" takiego pampersa jak ja :haha2:a jak nic kurwa nie wygram to i tak pojadę z Wami na weekend choćby na mojej cebuli... pomimo, że od cebuli ponoć się kuli... :D

W każdym razie rezerwuję sobie taki weekend... nareszcie babskie spotkanie... może zorganizujemy sobie naukę makijażu, malowania pazurów, robienia masażu (chyba Elutka skończyła jakiś zaawansowany kurs :p ) i tych innych damskich przyjemności... :D To byłoby na pohybel temu co po takim naszym wyjeździe mogą oczekiwać Panowie he he he...

Tak czy inaczej jestem za!!! tzn 3XTAK

Pozdro
Maciuś

Maciuś, może takie cuś na początek

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M2014652

Mixajlo 29.06.2010 21:02

Cytat:

Napisał ucek (Post 121128)
super idea! :Thumbs_Up:
to ja tylko pragnę dodać, iż kierunek Wawa może być atrakcyjny (wbrew pozorom.. ;)), gdyż zawsze na Was tu czeka: kimka w pokoju jogowym :o micha wegetariańskiego żarełka :o i cieplutki garaż :Thumbs_Up:
Przewodnik po okolicznych krzaczoro-szutrach w pakiecie :D


A z konkretów spotkaniowo-wyjazdowych:
1. czy ktoś może nagrał nasz Kwidzyn? :confused:
2. czy Gang Domin rozważa przyjazd do Wawy na zbiorowe oglądanie (termin ustalimy wspólnie)? bo bez Was, to już nie to samo... :at:

To ja Pierwszyyyy, pierwszy wolny termin biore :) Turne po stolycy :at:

Ps. Zamienie Saaba 93 stan igła na DRZete!!

Dżolka 30.06.2010 08:39

Cytat:

Napisał ucek (Post 121714)
Zaklepujemy sobie dwa ostatnie weekendy sierpnia (jeszcze się dogadamy który wybierzemy),
zostawiamy gachów i małżów z dzieciakami i teściami w chałupie (no chyba, że są niezbędni lub niezastąpieni.. :p),
pakujemy się na motki (lub motki na pakę :D)
i wybywamy do miłego, przyjaznego nam wielce zakątka na Warmii (wszystkim blisko, no.. może poza Południowcami.. :o),

Południe pisze się na takie spotkanko :D:D:D

Maćka 30.06.2010 10:41

Rambolku, czy sądzisz, że to byłby dla mnie dobry motocykl?? Bo cenowo nie powiem, nie powiem :D nie jest źle... no powiedz... mogę takim jeździć?? Mów szybko!! Bo u mnie od pomyślunku do realizacji to krótka droga :p

Cytat:

Napisał rambo (Post 121742)
Maciuś, może takie cuś na początek

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M2014652


Dzieju 30.06.2010 20:35

Cytat:

Napisał Maćka (Post 121881)
Bo u mnie od pomyślunku do realizacji to krótka droga :p

Nooo dolicz ze 42 zmiany dezycji....w ciągu 2-3 tygodni...średnio oczywiście ;)

Roomyanek 01.07.2010 22:31

Knuj Ucuś knuj:bow:, południe się dostosuje, przecież blisko ma:dizzy:
Nic nie sprawia mi ostatnio takiej frajdy jak offfowe latanie w kiecce
:lol8::haha2::lol8:

a niedługo to Mistrzostwa Świata będą dopasowywać do naszych mityngów :)))))

Maćka 02.07.2010 10:10

No i chu..j, musztarda po obiedzie...
A Szynszyl mówił, bierz i się nie zastanawiaj... chciałam dziś poprosić grupę z Krakowa o obejrzenie błotoryja a tu dupa!! szast, prast sprzedało się chyba było... :mur: o ja głupia cipa, zapomniałam koszyczka!! no cóż, szukam czegoś dalej....

Cytat:

Napisał rambo (Post 121742)
Maciuś, może takie cuś na początek

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M2014652


felkowski 02.07.2010 10:31

Słuchaj, a może popatrz gdzieś i przymierz się do DT 125. Mała i leciutka zabawka. Kosztować majątku nie będzie. Może w stosunku do nowych to słoń, ale oswoisz się trochę. Jak się spodoba to zapolujesz na lepszy jak nie to dużo nie stracisz. Mogę jeszcze raz spróbować "mojego" KLXsa sprzedać.

rambo 02.07.2010 10:40

:Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up:

wieczny 02.07.2010 12:16

A Detkę jak się odblokuje to ma 30KM. To ten sam silnik co w KTM LC2.

Maćka 02.07.2010 12:20

Cytat:

Napisał felkowski (Post 122132)
Słuchaj, a może popatrz gdzieś i przymierz się do DT 125. Mała i leciutka zabawka. Kosztować majątku nie będzie. Może w stosunku do nowych to słoń, ale oswoisz się trochę. Jak się spodoba to zapolujesz na lepszy jak nie to dużo nie stracisz. Mogę jeszcze raz spróbować "mojego" KLXsa sprzedać.


He he Felku fajnie się wstrzeliłeś, ponieważ mąż mojej koleżanki z pracy sprzedaje taką DT 125 ale nie wiem jak mam Wam tutaj wrzucić foty bo ja taka pierdoła trochę jestem :o :p

Jest, śliczna, czarna z 2003 roku i wygląda jak dla mnie... jak nowa... nawet powiem szczerze, że trochę szkoda by mi jej było... przysiadałam się kiedyś do niej ale jest za wysoka dla mnie i musiałabym ją troszkę opuścić na lagach... potrzebuję ze 3 cm :D no może dwa... może Hubi wrzuci foty bo wysłałam do niego mailem tego śliczniaka...

Dzięki chłopaki za pomoc :p

ucek 02.07.2010 12:49

Maciuś, nie chcę zaśmiecać spotkaniowo-wyjazdowego wątku, ale jeśli to nieodparte pragnienie kupienia sprzęta zrodziło się pod wpływem planowanego sierpniowego babskiego weekendu treningowego, to się nie stresuj - negocjuję wypożyczenie dla Ciebie na ten wyjazd naszej szkolnej DRki125. Pojeździsz, pobawisz się, zbierzesz doświadczenia, pouczysz i łatwiej będzie Ci wybierać docelowego brudasa :)
Co więcej wsadzimy Cię na nią wcześniej kilka razy, abyś mogła trochę się oswoić z maleństwem :):)

Jeśli zaś nieodparte pragnienie jest niezależne od planowanego Weekend FEMduro No Fear Party :rules: :D to nie czytaj tego powyżej.. ;)

..a może bardziej uniwersalny Dominatorek??? :D

Dona 03.07.2010 14:59

Cytat:

Napisał ucek (Post 122159)
..a może bardziej uniwersalny Dominatorek?

Maćka przyznam że było by baaaarrrrrrrrrrrrrrrrrddddddddddddddzo miło jak byś zechciała pójść za radą Ucka w wyborze bardziej uniwersalnego moto, choć z zakupem dobrej sztuki nie jest tak lekko :)

Gang Szalonych Domin lub jak wiatry z Helu niosą "ryczące 250" zaczyna coraz bardziej przyzwyczajać się do terenów leśno - piaszczysto - żwirowych i przyznam że już czekamy na kolejne FEMduro spotkanie.

Kiecki wyprasowane, czekają na sierpniowy weekend :)
Wrrrrrrr.... będzie się działo ...

Ally 04.07.2010 21:42

oj tak nasze Domi są naprawdę dzielne!!
no i na pewno gang przejedzie się na mazury w sierpniu - ja sie piszę

Maćka 05.07.2010 10:57

Ucusiu, Dona,

chętnie skorzystam z takiej propozycji... jestem Ucku bardzo wdzięczna za Twoją zapobiegliwość w temacie mojej nauki, widać, że "matka kwoka" myśli o wszystkich swoich kurczątkach, nawet tych "jeszcze niedorobionych" :D

zapytaj proszę chłopaków czy pożyczą mi tą DR-kę?? chociaż zawsze byłam zdania "nie jeździj na nie swoich sprzętach" - taką mam kurna zasadę... będę musiała mocno się zmuszać żeby ją złamać :D ja nawet jak kupuję moto to jeżdżę nim dopiero wtedy kiedy za niego zapłacę... nawet jazdy próbnej nie robię, "jaki jestem pojebaaaany...." powiedział orzeł wsmarowując sobie masło z kanapki w obrośniętą piórami klatę :D

Dobra nie zanudzam... ściskam Was laski i czekam na jakieś wieści od Ucka... co, jak, kiedy, ile, z kim i wogóle o co caman :p

pozdrosy
Maciuś

BABA 13.07.2010 23:29

Jak coś będziecie robć to może i ja się w końcu załapię :)

felkowski 13.07.2010 23:55

no to przyjeżdżaj, a nie gadaj

megi 27.07.2010 22:55

Ucku!!!!
czy weekend Lejdisowy w sierpniu aktualny?


wybywam w dzicz w związku z czym stracę łączność z cywilizacją, a nie chciałabym aby ominęło mnie szkolenie jak zeskrobane błotko na buźkę nakładać aby właścicielka DOmina godnie prezentowała się na 2kółach ;)

daj znaka czy są jakieś szczegóły...
pozdrawiam od morzaaaaa, oj wiałooooo

ucek 28.07.2010 07:53

oczywiście aktualny :at::at::at:
jak tylko odbiorę moto z lazaretu, to natychmiast skoczę tam wytraskować nam offa (napiszę wtedy co poza piachem, śliską łąką i błotem.. ;))
spanie nad jeziorkiem (to już standard)
generalnie: trening! trening! trening!
i na 90% 3 weekend sierpnia

Dona 28.07.2010 09:55

Cytat:

Napisał ucek (Post 121714)
A mi się urodziło w głowie coś takiego:

Zaklepujemy sobie dwa ostatnie weekendy sierpnia (jeszcze się dogadamy który wybierzemy),
zostawiamy gachów i małżów z dzieciakami i teściami w chałupie (no chyba, że są niezbędni lub niezastąpieni.. :p),
pakujemy się na motki (lub motki na pakę :D)
i wybywamy do miłego, przyjaznego nam wielce zakątka na Warmii (wszystkim blisko, no.. może poza Południowcami.. :o),
tam luzujemy się mentalnie i robimy to, w czym jesteśmy naprawdę świetne:
bawimy się do upadłego,
wygłupiamy,
dystansujemy,
cieszymy z każdej minutki w terenie,
teren ten ryjemy ile się da,
generujemy FEMdurowy, różowy prestiż,
oglądamy wszystkie filmiki z nami,
zdjecia z nami,
relacje z nami,
ALE przede wszystkim:oldman::
robimy podstawy teoretyczne (know how! :dizzy:),

SUPER !

Pozwólcie drogie Lejdiski że wtrącę swoje 5 groszy, jestem przeszczęśliwa że to co się zrodziło w Kwidzynie będzie miało swoją kontynuacje.
Ja podobnie jak Megi wybywam i przez najblizsze 2 tyg (licząc od piątku) nie będę miała ochoty i możliwości usiąść do kompa. Podejrzewam że przez ten czas będą tu się odbywały ustalenia burzliwe dyskusje i modyfikacje dla tego jeśli takowe będą brane pod uwagę (a chyba Królowa ;) kochająca swoje robaczki nas wysłucha)
- ja nie umiem sobie wyobrazić takiego sptkania bez ziemiaków z ogniska i tańcy przy nim ;) :kumbaya:
- a jak ognisko to i namioty - może uda się tym razem ulokować nas gdzieś gdzie istnieje opcja dla mniej wymagających
- i pobudka w bardziej humanitarnych godzinach ;)
- Ucuś jak już będziesz wytyczać traskę to proszę byś przewidziała opcję
dla uciekinierów - lub tych bardziej obolałych ;), którzy mogą chcieć troszkę szybciej zjechać ( tak jak to było w Kwidzynie jak się po obiadku zawinęłyśmy ;) )
Moja różowiutka kiecka już wyprana :o luzuję się, i nastawiam na pozytywny weekend. Ładuję baterie na wygłupy i rycie terenu a przede wszystkim babską integrację!!!!
:lobby:
O kurcze już się zaczyna wymyślanie .... ale to Lejdiskowe spotkanie i pewnie wszelkie babski zachowania pewnie będą mile widziane :) a fakt że żaden facet nas nie będzie w nich blokował podoba mi się najbardziej :Thumbs_Up:

Organizacyjnie Dominki nie są na kostkach, i będziemy na kołach dojeżdżać jeśli w piątek to po pracy - czyli jakoś na wieczór zjedziemy.

Kurcze ale będzie się działo :)

ucek 28.07.2010 15:21

Cytat:

Napisał Dona (Post 125750)
- ja nie umiem sobie wyobrazić takiego sptkania bez ziemiaków z ogniska i tańcy przy nim ;) :kumbaya:
- a jak ognisko to i namioty - może uda się tym razem ulokować nas gdzieś gdzie istnieje opcja dla mniej wymagających
- i pobudka w bardziej humanitarnych godzinach ;)
- Ucuś jak już będziesz wytyczać traskę to proszę byś przewidziała opcję
dla uciekinierów - lub tych bardziej obolałych ;), którzy mogą chcieć troszkę szybciej zjechać ( tak jak to było w Kwidzynie jak się po obiadku zawinęłyśmy ;) )

przyjęte! :umowa:
- ognicho z dodatkami będzie + pokazy filmów i zdjęć (tańce - myślę, że w zależności od nastroju i potrzeb serca)
- wykład - wstep teoretyczny (myślałam o piątku wieczorem, ale dobrze aby wszyscy byli - zobaczymy)
- o namioty zapytam, jeśli będzie zgrzyt, postaram się znaleźć inne miejsce
- pobutka.. hm.. no dobra - niech będzie trochę później :o ale kto rano wstaje, ten enduruje dzień cały :drif:
- offik i ćwiczenia w piaskownicy (nawet nie będę mówić KTO tam ćwiczył i przed JAKIM rajdem..:bow:) tak ustawimy, by można było łatwo i szybko wrócić do domku. Zawsze z asystą kogoś z nas.
- oponki przecierpię ;)

trzymam z Wami kontakt sms

lena 28.07.2010 15:31

"Małż" mówi ,że mnie puści i nawet dziećmi się zajmie:D - jeżeli mnie przygarniecie, to chętnie przyjadę:)

Ally 03.08.2010 13:08

Cytat:

Napisał ucek (Post 125835)
- oponki przecierpię ;)

Królowo, my na miejsce spotkania nie wozimy sprzętu na przyczepie, a zatem jakoś trza dojechać na Dominach :at:

wybywam na 2 tyg i nie będzie mnie na necie, ale na nasz weekend melduje się :D

świetnie będzie znowu z wami podziałać i nauczyć się czegoś nowego pod fachowym okiem, ale kochane Lejdisy pamiętajcie, że to nasz towarzyski forumowy wyjazd, więc zabawa musi być!!!

Maćka 04.08.2010 12:18

Cytat:

Napisał ucek (Post 125835)
przyjęte! :umowa:
- ognicho z dodatkami będzie + pokazy filmów i zdjęć (tańce - myślę, że w zależności od nastroju i potrzeb serca)
- wykład - wstep teoretyczny (myślałam o piątku wieczorem, ale dobrze aby wszyscy byli - zobaczymy)
- o namioty zapytam, jeśli będzie zgrzyt, postaram się znaleźć inne miejsce
- pobutka.. hm.. no dobra - niech będzie trochę później :o ale kto rano wstaje, ten enduruje dzień cały :drif:
- offik i ćwiczenia w piaskownicy (nawet nie będę mówić KTO tam ćwiczył i przed JAKIM rajdem..:bow:) tak ustawimy, by można było łatwo i szybko wrócić do domku. Zawsze z asystą kogoś z nas.
- oponki przecierpię ;)

trzymam z Wami kontakt sms


A ja zawsze głupia myślałam, że "Kto rano wstaje ten się gówno wyśpi" - o Matko! człowiek całe życie w takiej niewiedzy i po omacku :D dziękuję Ci Boże za takie mądre siostry, które wyprowadzają mnie z tej "ciemnoty" :p

Yennefer 06.08.2010 10:43

Hej Lejdiski jeśli przyjmiecie mnie do swego grona (please, please, please) i przygarniecie to chętnie się z Wami wybiorę. Co prawda ja bez motka i wszelkich umiejętności z tym związanych,:Sarcastic: ale na początek trochę teorii oraz cennych wskazówek się przyda:D

TAGDB 06.08.2010 10:53

jak bedziecie organizować coś w innym terminie to chetnie przyjade na swoich 4 kółkach
4x4...

BABA 07.08.2010 10:59

Heja, ostatnio gadałam z Renatą, że jej nie będzie prawie cały sierpień, więc podobnie jak Roomyanek obstawiam ostatni weekend sierpnia, weekend wcześniej mam zajęty polno-trzodowo-najebkową imprezą w stylu podlaskich rolników kaskaderów :D

elutka 08.08.2010 01:16

Ja tam obowiązkowo się przyturlam, choćby i spoza realu gdzie obecnie przebywam, na silikach prawie ale moja czerwona laleczka da radę - bo co ma nie dać ...
Gorzej ze mną :dizzy:ale jak sam Mistrz z bicza trzaśnie i za uzdę chwyci to może i Elutkę ogarnie (i nawet bez bransoletki jakoś przeżyję ;)) Mam tylko wątpliwość czy metody szkoleniowe przewidują szkolenie bab, bez kostek co to o przeciwskręcie pojęcia nie mają no ale przecież czasem i nauczyciel może się czegoś nauczyć:D
Bosz! Czego ja nie zrobię, żeby Wasze uchachane, wysmarowane błotem lejdisowe gęby zobaczyć... poza tym oczekiwań większych nie mam :o:o
buziole proszę o info sms'em

ucek 08.08.2010 21:52

oki :D stanęło więc na ostatnim weekendzie sierpnia (Elutko, pamiętam, że Ci nie za bardzo pasuje, ale mam nadzieje, że się sprężysz i jednak dasz radę.. :bow:)
Co do reszty, to:
spanko sprawdzone - pokoiki na warmińskim poddaszu, miejsca jest dość, kuchnia do naszej dyspozycji (ale mamy też fajną knajpkę rybkowo-pierogową w okolicy), opcja namiotowa spoko, ognicho za płotem, jeziorko rzut beretem, możliwość wypożyczenia quadów u gospodarza, fajny psiak w obejściu.. :)
teren objechany - przecudny, bardzo leśny, trochę błotnisty, trochę łąkowy, trochę piaszczysty i bardzo jeziorkowy :drif: offik będzie więc bajeczny i edukacyjny, a ćwiczebna żwirownia - bardzo zróżnicowana pod względem trudności - oj, nudzić się nie będziemy! ;) za tydzień mam nadzieję tam wrócić, to wrzucę kilka fotek.
Generalnie - trening! trening! trening! ..i przelotki :)

Dogadujemy jeszcze ostateczne ceny, w tym tygodniu wrzucę jakieś konkrety i proszę o poważne(sic!) deklaracje ;)

Maćka 09.08.2010 15:40

Cytat:

Napisał ucek (Post 127210)
oki :D stanęło więc na ostatnim weekendzie sierpnia (Elutko, pamiętam, że Ci nie za bardzo pasuje, ale mam nadzieje, że się sprężysz i jednak dasz radę.. :bow:)
Co do reszty, to:
spanko sprawdzone - pokoiki na warmińskim poddaszu, miejsca jest dość, kuchnia do naszej dyspozycji (ale mamy też fajną knajpkę rybkowo-pierogową w okolicy), opcja namiotowa spoko, ognicho za płotem, jeziorko rzut beretem, możliwość wypożyczenia quadów u gospodarza, fajny psiak w obejściu.. :)
teren objechany - przecudny, bardzo leśny, trochę błotnisty, trochę łąkowy, trochę piaszczysty i bardzo jeziorkowy :drif: offik będzie więc bajeczny i edukacyjny, a ćwiczebna żwirownia - bardzo zróżnicowana pod względem trudności - oj, nudzić się nie będziemy! ;) za tydzień mam nadzieję tam wrócić, to wrzucę kilka fotek.
Generalnie - trening! trening! trening! ..i przelotki :)

Dogadujemy jeszcze ostateczne ceny, w tym tygodniu wrzucę jakieś konkrety i proszę o poważne(sic!) deklaracje ;)


No! Nareszcie nasza Kwidzynowo-organizacyjna matka od szkoleń się odezwała :D Ucuś, tak, żeś babo przepadł, że aż się bałam iż wyjazdu nie będzie a ja czekam jak ta głupia i się zastanawiam czy załatwisz u chłopaków tą DR-kę czy nie... :D wiem, że to głupie tak siedzieć i czekać aż jakaś informacja mi tutaj skapnie ale do końca też nie wiedziałam który to weekend będzie... to że jest ostatni to dla mnie bardzo pozytywna informacja :p Eluś, mam nadzieje, że Tobie to planów nie krzyżuje bo pomimo że my z jednej Doliny Muminków jesteśmy, to ostatnio coś się spotkać nie możemy... bo w Dolinie Muminków jest lato i wszystkie Muminki gdzieś się po lesie rozlazły a "Mała Mi" wciąż jest poza realem...

Oj Laski, nie wiem jak przeżyję ten weekend jeśli chodzi o "pseudo endurowanie" w moim wykonaniu ale mam nadzieje spotkać się z Wami i poznać osobiście... nie mogę się doczekać :D

ucek 11.08.2010 11:27

Maciuś, poszedł priv

Dla Warszaffki jest opcja transportu moto - jak zawsze :D:at:

Maćka 11.08.2010 13:42

Cytat:

Napisał ucek (Post 127492)
Maciuś, poszedł priv

Dla Warszaffki jest opcja transportu moto - jak zawsze :D:at:

Ucuś, dzięki wielkie, temat do zastanowienia i przemyślenia, już mi czacha dymi :confused: :p dam znać, znaczy niedługo coś poślę do Cię na Priv

dzięki za wszystko :p
ściskam
Maciuś

megi 19.08.2010 21:17

no to z tym pojechałyście z tym terminem:dizzy: teraz wielka praca przede mną....muszę znaleźć kogoś kto godnie mnie zastąpi na starcie rolowego maratonu:mur:

coś wiadomo więcej na temat Lejdisowego weekendu?
dokąd trzeba się doturlać i jaki plan-bezplan? jaki zadeklarowany sqad Lejdisek?

ucek 20.08.2010 22:15

Kochane, zwariowane wariatki Wy jedyne,
z ogromną przykrością, łzawym gilem po sam pas i z gulem w gardle, muszę niestety odwołać naszą treningową imprezę.. względy osobiste.. nie dało się.. niestety.. :(:(:(

buuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!.. :(:(:(

Niestety nie mogę jej również przesunąć na wrzesień - w pierwszy weekend robimy imprezę szosową w Lublinie, a potem wybywamy do Rumunii i wracamy dopiero w październiku.
Jeśli w owym październiku pogoda będzie ładna, Wy zachowacie resztkę zaufania w moje FEMdurowe umiejętności organizacyjne i Boginie Enduro będą dla nas łaskawe - mam nadzieję wrócić do tematu, ale teraz za wcześnie by coś sztywno planować, czas pokaże czy są na to widoki..

buuuuuuuuuuuu... :(:(:(

Na otarcie łez mogę Wam tu wrzucić kubasek z lejdisowskim tekstem, który miał być kompletem do naszych FEMdurowych, różowych koszulek i spódniczek - jeśli się spodoba, mogę je dla nas zamówić po cenie produkcji (co prawda jestem w trakcie negocjacji, ale chyba donegocjuję do końca, bo są śliczne :))

BABA 21.08.2010 01:09

szkoda ale bywa i tak.....doskonale rozumiem.....trudno się mówi....innym razem i powodzenia w czym tam potrzeba :Thumbs_Up:

lena 21.08.2010 01:14

Ucuś, nikt w Ciebie nie śmie wątpić, aczkolwiek żal,że się nie spotkamy. jednakoż baw sie dobrze i do zobaczenia w październiku - będziemy zaklinać pogodę,żeby móc sie spotkać. Buziaki.

wojtekm72 23.08.2010 11:19

Może jednak gdzieś się spotkacie . Z chłopakami czy bez - to bez znaczenia . Wiem że ostatni weekend już miałyście zaplanowany , a skoro Ucek nie może ,to jednak nie ma co czekać do października . Na bank dogadujecie się poza naszymi plecami , wiec składać propozycje gdzie i Kto .Faceci zostają w domach ( niech Wam się tak wydaje )
A tak poza tematem wnoszę propozycje aby Ten najbardziej czytany wątek otwarty był tylko dla dziewuszek .

forhend 23.08.2010 20:24

Jak Wam sie nudzi to jest taka opcja:)
http://forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=3&t=5080
mysle,ze organizatorzy sie nie pogniewają:)

Dona 25.08.2010 09:51

Co się odwlecze to ... z większym powerem wróci ... a nam pozostaje szkolić się by na szkoleniu nie wypaść jak ostatnie cioty! Co też czynimy!

Elutki postępy terenowe po ostatnim weekendzie w Borach są niesamowite... SIORKA tak trzymać !!! Majki i Kiub mogą potwierdzić (dzięki chłopaki za opiekę). Ja przysiadłam się do DR i kurcze na kostkach to inna jazda, tym bardziej uświadomiłam sobie że teren na dominatorku to nie zajęcie dla pensjonarek!!

A co do terminu który miał byś szkoleniowym to NUDZIĆ się nie będziemy !!!!
MEGI nasza szalona zdominowana Lejdiska bierze udział w Gdańskim maratonie na Rolkach tegoroczna impreza zyskała rangę Pucharu Świata World Inline Cup wiec nie wyobrażam sobie by tam nasz zabrakło.

Będziemy wrzeszczeć krzyczeć kiwać klaskać robić to w czym jesteśmy już wyćwiczone czyli kibicować jak prawdziwe Lejdiski a wszystko to by Megi dzidowała jak szalona!

http://www.maratonsierpniowy.pl/index.php

Megi daj nam tylko znać gdzie są najlepsze miejsca .... do kibicowania ... tak byśmy miały możliwość przy tej prędkośći jaką osiągasz choć przez chwilę cię zobaczyć... :)

ucek 25.08.2010 16:36

Cytat:

Napisał Dona (Post 129108)
MEGI nasza szalona zdominowana Lejdiska bierze udział w Gdańskim maratonie na Rolkach tegoroczna impreza zyskała rangę Pucharu Świata World Inline Cup wiec nie wyobrażam sobie by tam nasz zabrakło.

Będziemy wrzeszczeć krzyczeć kiwać klaskać robić to w czym jesteśmy już wyćwiczone czyli kibicować jak prawdziwe Lejdiski a wszystko to by Megi dzidowała jak szalona!

http://www.maratonsierpniowy.pl/index.php

Megi daj nam tylko znać gdzie są najlepsze miejsca .... do kibicowania ... tak byśmy miały możliwość przy tej prędkośći jaką osiągasz choć przez chwilę cię zobaczyć... :)

ŁO Matko! :vis: może to i dobrze, że trzeba było odwołać naszą femdurową imprezkę.. :o bo znając Magdę (Najzwariowańszą Wariatkę Wśród Największych Wariatek! :lol8:), to chciałaby być i tu, i tu :dizzy: i pewnie ganałaby na łeb, na szyję z jednej jumprezy na drugą.. co byłoby niebezpieczne dla naszego spokoju ducha, koncentracji kierowców oraz zdrowia i życia otoczenia.. :dizzy::dizzy:
a tak, możemy kibicować bez stresu :)
to mówiłam ja - Super Kwoka! :D;):p


Megi, posyłam Ci cały swój różowy power :Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up: i kibicuję goręcej niż cały FEMduro Team uczestniczkom Women WEC :D - daj czaduuuuuuu, laska!!!! :rules::rules::rules:
i czekamy na relacje


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.