Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Rozpoczęcie sezonu 2018 ? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=31400)

WojtekBBI 05.03.2018 18:49

Ja tam w Białej nie mam problemów z nawiązaniem nowych znajomosci tylko później wszyscy uciekają:D:vis:

plaku 05.03.2018 19:14

Cytat:

Napisał WojtekBBI (Post 573704)
Ja tam w Białej nie mam problemów z nawiązaniem nowych znajomosci tylko później wszyscy uciekają:D:vis:

Ta!!! :D

Emsi 05.03.2018 21:07

Nie wiem o co chodzi z tym nawiązywaniem kontaktów, a raczej z jakimiś problemami. Na pierwszą Białą jechałem sam i nikogo tam nie znałem, dostałem apartament z Walentym, którego też wcześniej nie znałem. Jedynie obawiałem się Wojtka z baniaczkiem na piersi... wiecie legendy krążą :D. Ale później już było tylko lepiej :)
Odczytać z indentyfikatora czyjś nick, to też nie problem, tak samo jak i mój brali w łapę i czytali. A że z facjaty nie poznam, a chcę porozmawiać, to pytam, czy kto nie widział danego delikwenta :)

Co do samej Białej, to niczego mi nie brakuje, bo warunki są jak na zlot bardzo dobre. Jedynie obawiam się tego, że coraz więcej domków jest wysprzedawanych i jest coraz mniej miejsca.

Żałuję że twierdza kłodzka przestała istnieć, nie byłem...

A dla marudzących na warunki w Białej, krótki film :)




edit: nie Wincentym, a Walentym :)

trzykawki 05.03.2018 21:10

Białozmianożercom mówimy stanowczo NIE!

Misza 05.03.2018 21:37

"Pizgało ja ta lala, ktoś do rana piłował motocykl" :D To ta kłodzka na której stwierdzono, że stół jedną afre wytrzymuje ale dwóch już nie :D JA pi#@$@le... Dlatego właśnie głupio mi na zloty jeździć :D

ŁysyDLE 05.03.2018 22:06

A po co wam ośrodek, wystarczy wiata żeby na głowę nie padało i trochę placu na namioty:) I żeby za wiele nie można było szkód zrobić i wtedy jest optymalnie. Im zlot wygodniejszy, bardziej zaplanowany tym słabszy.

zaczekaj 05.03.2018 23:10

Kłodzko to było coś. Aż się łezka w okach kręci. I popieram słowa Łysego. Im wygodniej tym słabiej 😂
Dlatego tak rzadko się pojawiam na zorganizowanych imprezach.

HarryLey4x4 05.03.2018 23:56

Ja pie...lę , ale klimat. Na tym filmiku brakowało tylko roznegliżowanych ciał zmasakrowanych nocną hulanką

Adagiio 06.03.2018 07:05

To nie temat o Białej. Chodzi o rozpoczęcie sezonu, które przez wiele lat się odbywało w różnych regionach kraju. A od jakiegoś czasu nie ma nic.

Piszecie o anonimowości o problemach integracyjnych. Jak nie będzie zlotów to się nigdy nie poznacie.
Ile można w Białej jeździć po tych samych ścieżkach 10 x i wysłuchiwać lamentu spacerowiczów ? Więc się staczamy. I w takich okolicznościach trudno nawiązać kontakt, przynajmniej mi.

Osobiście nie cierpię na brak znajomości, ale chętnie poznałbym nowych. To Wam młodym użytkownikom powinno zależeć na organizacji zlotów.
Ale jak widać nikt się nie kwapi, organizacja wymaga czasu, poświęcenia i chęci i to jest największym dziś problemem.

voxan69 06.03.2018 08:52

Dzisiejsza młodzież chciałaby zrobić wszystko przez srajbuka nie wychodząc z domu. Zlot przy smarfonach. Dramat.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.