Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Hardware (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=113)
-   -   Lark FreeBird 35AT (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=9724)

Rajtek 15.08.2017 23:02

Cytat:

Napisał aXon (Post 543501)
Lark mi zajebiście działa i jest całkiem sprytny. Tylko ta śrubka.. chociaż bez niej ładowanie działa to boje się, że na wyboju wykopyrtnie z ramki.
...........:D

Znaczy się kolega za dużo z nim nie podróżował.
Działa super, ale do czasu, i cholernie ten czas szybko przychodzi.
miałem dwa, wszystkie w koszu wylądowały. Najwyżej przeżyły wyprawę. Ogólnie to chińszczyzna i dno programowe.

aXon 15.08.2017 23:17

Sezon u kumpla i pół sezonu u mnie więc przebiegu nie znam ;)
Programowo siedzi AM i chodzi jak powinna.

Osądzajcie sobie larka jak chcecie ale proszę.., po odpowiedzi na pytanie -> co zrobić i czy da się naprawić tą śrubkę? :)

Rajtek 15.08.2017 23:20

Cytat:

Napisał aXon (Post 543507)
Sezon u kumpla i pół sezonu u mnie więc przebiegu nie znam ;)
Programowo siedzi AM i chodzi jak powinna.

Osądzajcie sobie larka jak chcecie ale proszę.., po odpowiedzi na pytanie -> co zrobić i czy da się naprawić tą śrubkę? :)

Jak przekręciłeś gwint to słabo.

aXon 15.08.2017 23:26

ale właśnie. po przekręceniu gwintu w czymkolwiek.. w słoiku.. da się jeszcze jakoś wkręcić, nakręcić tylko nie będzie ona dokręcona mocno bo po prostu się będzie przekręcać.. a u mnie ta śrubka wchodzi w gwintowany otwór praktycznie bez dotykania dziurki ;) i to jest jakieś dziwne.. może całe gniazdo wypadło.. no ale i śruba ma gwint i widzę w larku też nagwintowaną dziurkę..

Może by jakoś odnowić gwint poxipolem i nawoskowaną srubką czy cuś.. a może jest po prostu w larku jakiś myk i zupełnie nie chodzi o skręcenie gwintu? Czytałem parę postów wyżej, że ktoś też przedobrzył z przykręcaniem i też coś pstrykło i się zpsuło.. daj kolego znać jak czytasz posta akurat :)

Pozdro

Rajtek 15.08.2017 23:29

Cytat:

Napisał aXon (Post 543509)
....... a może jest po prostu w larku jakiś myk i zupełnie nie chodzi o skręcenie gwintu? Czytałem parę postów wyżej, że ktoś też przedobrzył z przykręcaniem i też coś pstrykło i się zpsuło.. daj kolego znać jak czytasz posta akurat :)

Pozdro

Toż to Ci pisałem...do kosza z tym.

aXon 16.08.2017 01:04

Mam wyrzucić do kosza w pełni sprawną nawigacje tylko dlatego, że mi się śrubka poluzowała w obudowie? Co za gość! lol :)
Mam garmina montane i samsunga na RAMie, a używam larka bo nie szkoda jak ktoś mi go zapierdoli przed knajpą albo drzewo w lesie mi go zdejmie ;)

,a z tą śrubką to zaraz sam coś poradzę. Nie było pytania :)

Pozdrawiam serdecznie.

matjas 16.08.2017 09:03

A ja uruchomiłem swojego Larka!
Otworzyłem dziada i wlutowałem wyrwane gniazdo miniUSB i jest pełna komunikacja z PC wraz z ładowaniem.
Z powodu /jak mniemam/ zaników w zasilaniu padła karta SD i szlag trafił AM i inne navi, które na niej miałem. Zostało tylko TWONAV, które bylo w pamięci urzadzenia.
Tak czy owak odlutowałem zupełnie zasilanie z 'plecków' i wyprowadizłem na zewnątrz gniazdo microUSB na kablu jako najbardziej popularny w chwili obecnej standard zasilania urzadzeń przenośnych. Nie testowałem jeszcze na moto bo w chwili obecnej jeszcze jestem bezmotocyklowy ale w samochodzie i na biurku hula cały dzień i jest dobrze.
Wady jak zawsze - kiepska widoczność w słońcu ale za 150PLN bo tyle dałem za swoją z dodatkową baterią i dwoma uchwytami, myslę że można na wiele rzeczy przymknąć oko.

Mam zamiar aby była już docelowo zamontowana na kolejnym moto i czasami do auta. Jako tania alternatywa do innych urządzeń.

m

lukasz_vip 18.02.2018 13:04

Ma ktoś może uchwyt motocyklowy do sprzedania do Lark 35AT? Chodzi mi o tą plastikową ramkę w którą wkłada się GPS.
Mój już kilka razy był łatany i przydało by się go wymienić.
Mam jeszcze samochodowy uchwyt w idealnym stanie ale ten motocyklowy ma 4 nakrętki wtopione w obudowę czego nie ma ten samochodowy.

Melon 19.02.2018 16:39

Cytat:

Napisał lukasz_vip (Post 571234)
Ma ktoś może uchwyt motocyklowy do sprzedania do Lark 35AT? Chodzi mi o tą plastikową ramkę w którą wkłada się GPS.
Mój już kilka razy był łatany i przydało by się go wymienić.
Mam jeszcze samochodowy uchwyt w idealnym stanie ale ten motocyklowy ma 4 nakrętki wtopione w obudowę czego nie ma ten samochodowy.

Ja przełożyłem,te nakrętki to żaden problem.

lukasz_vip 19.02.2018 20:01

U mnie się nie da przełożyć bo w uchwycie samochodowym dziury nie są przystosowane do nakrętek. Znalazłem nowy uchwyt za 50zł ;)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.