Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   "I tak kiedyś wszyscy skończymy na GS'ach" (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=1186)

Tymon 01.09.2008 18:19

Cytat:

Napisał Ropuch (Post 21595)
Ale sie usmialem.....Ci kolesie kupili se chyba Gs jako swoje pierwsze moto bo tak wypada :)
Powiem Wam ze gorskie cesty albani by je chyba rozkrecily do ostatniej srubki !!!

naprawde teGS sa takie zle??
ja zastanawiam sie nad kupnem motora - jak pa3lem na ceny to GS sa calkiem tanie w porownaniu do innych enduro - poczytalem tez kilka forow odnosnie gsow - i wydawalo mi sie ze to spoko motor
szukam czegos dla poczatkujacych - ale niechcialbym kupowac jakiegos motora ktorego bede po roku wymienial bo mi sie znudzi...
z tego co czytalem F650GS do takich nalezy ...
i jego cena wg mnie nie jest az tak wielka ...

od kiedy jestem na tym forum (kilka dni) naczytalem sie dosc duzo - wiekszosc jednak o africach (ciekawe czemu ;)) i uwazam ze to spoko motor - nawet pa3lem na ceny - te jednak sa z lekka wieksze niz GS :/

mam 186 cm wzrostu i takze sie zastanawiam cz na gs sie pomieszcze - ale z tym to nie problem bo qmpel ma takiego i sie mam zamiar przymiezyc ...

dzieki za jakiekolwiek porady :)

ramires 01.09.2008 18:43

Tymon, nie spodziewaj sie innych niz dobre wypowiedzi na temat AT - wszak to forum sekty XRV :D :D :D

Ale juz na powaznie, ja dalej mam w planach zakup Dakara, ale ostatnio coraz czesciej chodzi mi po glowie na przyszly rok druga afryka na totalna przeróbke :)

A Dakar ... cóż, tak czy inaczej stanie.

Tymon 01.09.2008 18:57

Ja rozumiem ze to "swiatynia" Krolowej - aczkolwiek zapewne i krolowa ma swych poddanych z innej masci ;)


EDIT:
P.S. Wlasnie nad Dakarem sie zastanawiam coraz bardziej - bo podobno wiekszy troche

Ropuch 01.09.2008 19:03

Te klocki ktore widzisz na filmie moim zdaniem nie nadaja sie na I motor....to duze ciezkie Gs....jesli juz masz za soba rok lub 2 i czujesz sie dobrze za sterami samolotu to se taki zapodaj a po szosie i szutrach powiezie Cie jak krola :)
sam smigalem r1100gs sezon i zaprawde powiadam Wam ze se jeszcze cos w tym stulu zapodam...naprwde milo sie prowadzi....malo pali....super cacuchno :) niemniej jednak jesli myslisz o blotach, piachach, mega bezdrozach kup sobie cos lzejszego i wyzszego bo krowe zajezdzisz :)
Y

Tymon 01.09.2008 19:07

no ja myslalem nad f650GS (dakar) - to jest lzejsze,,,
doswiadczenia niemam jak pisalem szukam czegos do nauki
pewnie az w tak xtremalne tereny niebede sie ladowal - drogi glownie asfalt/polna

EGON 01.09.2008 20:21

Cytat:

Napisał ramires (Post 21664)
Tymon, nie spodziewaj sie innych niz dobre wypowiedzi na temat AT - wszak to forum sekty XRV :D :D :D

Ale juz na powaznie, ja dalej mam w planach zakup Dakara, ale ostatnio coraz czesciej chodzi mi po glowie na przyszly rok druga afryka na totalna przeróbke :)

A Dakar ... cóż, tak czy inaczej stanie.

.... nie no... wyluzuj Ramirez... niedługo wszyscy zapomną że miałeś beemke w avatarze :hello: wiadomo... ludzie na błędach się uczą i nikomu nie należy tego rozpamiętywać.... :D .... no..... a Ty sam tu... wyskakujesz.... :hello: ;)

ramires 01.09.2008 21:46

Bo beemka to nie dla wygody czy czegos tam, po prostu ma byc i juz. Nie chce mi sie rozpisywac dlaczego bedzie tak czy inaczej Dakar u mnie tez, po prostu to pewien etap w zyciu i tyle :)

A co do nowych ... kiedyś słyszałem zajefane powiedzenie, ktore jak ulał pasuje do naszego forum i zmiany pewnych rzeczy u ludzi jak do nas trafiają ...

Brzmi ono tak:
Chodzenie po bagnie wciąga (autor nieznany, przeczytane gdzieś w kiblu w liceum ;) )

Takze mniej więcej 90% osób jakie tutaj trafia to prędzec czy później skończy na AT :D :D

Tymon 01.09.2008 21:49

no ja niezaprzeczam - jak juz wspomnialem podoba mi sie afryczka - niematotamto...

tylko nie jest w tym momencie osiagalna dla mnie .,,.

wojtek 02.09.2008 11:10

witam,no ale gs 650 ma silnik rotaxa taki sam jak aprilla,no nie wiem czy to najlepsze wyjscie,może lepiej transalp,pali malutko,mniejszy i lżejszy,no i praktycznie niezawodny,tańszy i zaś hodeczka,może nad tym pomyśl:)

Tymon 02.09.2008 12:20

transalp - spoko sprawdze
- mniejszy niz GS cz mniejszy niz AT bo troche sie zamotalem :D
- jesli mniejszy od GS to niebardzo na moj wzrost :/


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.