Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Wszystko dla Afryki (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Dlaczego lubię Nową Afrykę (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=25266)

zbys 23.11.2015 22:05

Cytat:

Napisał QrczaQ (Post 457766)
To ja napisze moje odczucia po EICMA.

Genaralnie specyfikacja jest bardzo OK na motocykl do szeroko pojetych podrozy, po drogach i bezdrozach, z i bez pasazera. Dokladnie tak jak stara AT... a piec i zawias ma pewnie z innej bajki.

Ja bylem bardzo napalony i wrecz gotowy kupowac w cienmo po zdjeciach i filmikach.

Na EICMA mialem okazje przysiasc sie do niej i troche mi puls zwolnil... Bylo pare sztuk. Minusem bylo przyczepione kola oskami do podlogi. Nie dalo sie tego pobujac i zobaczyc jak ta waga jest odczywalna. Ale gabaryty to raczej tych wiekszych motocykli. Ale ja raczej jestem srednio cienki, plus, wole male motory.

Na stoisku Kuradrecha byl taki model z calym tobolem, osłonka osłonki, kufry, halogeny, gmole, dzipiesy, bloto w spreju, sztuczna pochwa na scyzoryk itd.




Stalo to na stopce bocznej, ułańska fantazja mnie poniosła i nie moglem sie powstrzymac zeby to do pionu postawić. Scoorviel taki ciezki jak stara AT!!! Zaraz komentowalem, ze to straszny czolg. Widownia mnie splawila, ze motocykle to raczej lekkie nie sa i tak jak stara AT ten nie nalezy do wagi lekkiej.

Tak naprawde to niewielu jednak bedzie to trolowalo po wydmach. A na drodze i bezdrozach wole 10kg wiecej ale zeby sie nie łamała i do domu odwiozla a nie strzeiła focha.

PS. Nie widzialem bardziej "obsiadanego motocykla" na tych targach...

Hehe było chyba 7-sztuk a żeby posiedzieć to trzeba było swoje oddstac :dizzy:
Dla mnie afri akurat wydawała się bardzo mała w porównaniu do konkurencji (nawet gs800)

QrczaQ 23.11.2015 22:12

Cytat:

Napisał zbys (Post 457772)
Hehe było chyba 7-sztuk a żeby posiedzieć to trzeba było swoje oddstac :dizzy:
Dla mnie afri akurat wydawała się bardzo mała w porównaniu do konkurencji (nawet gs800)

Moze sie coorva kurcze

myku 23.11.2015 22:29

Wolisz małe moto, a czym jezdzisz obecnie?

QrczaQ 23.11.2015 23:29

Cytat:

Napisał myku (Post 457775)
Wolisz małe moto, a czym jezdzisz obecnie?

Dokładnie. Jeżdżę LC8 i średnio mi to odpowiada. Najbardziej to pasował LC4 z piecem TA... Ale takiego jeszcze nie wymyślono 😕

strobus1 24.11.2015 07:58

Cytat:

Napisał QrczaQ (Post 457779)
Dokładnie. Jeżdżę LC8 i średnio mi to odpowiada. Najbardziej to pasował LC4 z piecem TA... Ale takiego jeszcze nie wymyślono 😕

LC4 690 powinna Cie zadowolić.

Lepi 24.11.2015 09:55

O tym samym pomyślałem, przełączyć mapę na łagodną i idzie jak trampek :)
No ale nie ta kanapa ;)

bliźniak 24.11.2015 10:25

Już lubię ten wątek :D

bass 24.11.2015 11:58

Za rok będzie miał 400 stron :D Pewnie setka będzie od beemiarza co wali gruche, wielbi allaha, pluje na coś na czym nawet nie siedział, nazywa nas chorągiewkami i na wszelki wypadek "najmilszymi kolegami" :D

QrczaQ 24.11.2015 12:12

No to w temacie dodam.

Lubię nowa AT bo może trochę zmobilizować konkurencję. Przecież To tylko lepiej dla klientów. Wolicie dyktaturę BMW?

rambo 24.11.2015 12:38

Bemiarz na fesjbuku też sieje ogniem..
Cały czas w stylu "mam starego gsa, jak oni mogli wyprodukować coś nowego, ładniejszego" ;)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.