Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Hobby Forumowicza (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=275)
-   -   Dryndą po krzaczorach (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=25226)

Adagiio 21.10.2016 14:43

Obiecałem że napisze kilka słów jak pojeżdżę. Na liczniku 3200 km przejechane po górkach i paryjach Beskidu, dwa wypady w Alpy. Nic się nie zepsuło i drynda dalej jeździ. Zostałem trochę zaskoczony zużyciem materiału bo przy tym przebiegu wymieniłem 5 tylnych opon, 2 przednie, 3 łańcuchy, 2 kasety, 1 przednią zębatkę, kilka kompletów klocków i tylną tarczę ham.
Odnośnie autonomii, na poważniejszy wypad w góry jedna bateria nie starcza, przejechałem trasę długości 35 km o przewyższeniu 1600 m na jednej baterii używając standartowego i na ostrych podjazdach wysokiego stopnia wspomagania.
Na jazdę po mniej wymagającym terenie prundu starcza na 50/60 km, ale w dużej mierze uzależnione to jest od stopnia wspomagania którego się używa. Nie jeździłem po asfalcie dlatego nie wiem ile można przejechać. Jak kto lubi pedałować proponuje przy okazji wynająć szczególnie będąc w górach i spróbować. Mi bardzo się podoba i nie należę do tych co jak coś kupią to na siłę jeżdżą udając że jest zajebiste.
Zdrowia.

maciej33 21.10.2016 15:46

[QUOTE=Adagiio;503374]Obiecałem że napisze kilka słów jak pojeżdżę. Na liczniku 3200 km przejechane po górkach i paryjach Beskidu, dwa wypady w Alpy. Nic się nie zepsuło i drynda dalej jeździ. Zostałem trochę zaskoczony zużyciem materiału bo przy tym przebiegu wymieniłem 5 tylnych opon, 2 przednie, 3 łańcuchy, 2 kasety, 1 przednią zębatkę, kilka kompletów klocków i tylną tarczę ham.


Panasonic dobre opony robi jestem z nich bardziej zadowolony niz z michelin czy continental ,bardzo szybko ci naped zuzyl ,kupowalles jakiejs firmy kogucik czy lepsze ??

maciej33 21.10.2016 15:50

Cytat:

Napisał graphia (Post 476407)
Od piątku zrobiłem rowerem 290 km.... aha... nogami nie silniczkiem :) tak że tego ;)

Brawo Ty!!
Chociaz jeden co nie oszukuje :bow:

Adagiio 21.10.2016 17:12

Graty Shimano notowałem, podobno b.dobre w tym segmencie cenowym, ale podjazdy po kamieniach i błoto zjadają wszystko tak samo jak w enduraku. Na włoskim rynku są graty dla jeżdżących wyczynowo, ale ceny wyrywają z butów. Zresztą ja do nich nie należę. Na oponach mi nie zależy, mam możliwość zakupu przez zespół w cenach fabrycznych, jeżdżę na miękkiej mieszance( dlatego szybko schodzą ) bo mają dobrą przyczepność a na śliskim jak tako hamują.

Adagiio 23.10.2016 17:26

12 Załącznik(ów)
Zostałem zapytany o mozliwość podzielenia się trasami w BN po których jeżdżę. Nie ma sprawy, tylko że nie zapisywałem tras w gps-ie jeżdżąc dotychczas. Dziś zrobiłem dwie traski i zabrałem nawigację. Poniżej ślad i kilka fotek z przejażdżki. Między jedną a drugą przemieszczałem sie autem, obie zaczynają się i kończą w tym samym miejscu. Miejcie na uwadze że ich część biegnie po parku, co by ktoś moto tam nie chciał jeździć .

Adagiio 01.01.2017 16:14

7 Załącznik(ów)
Noworoczna przejażdżka, start w pięknym słońcu i temp. w okolicach zera a powyżej 500 m niespodzianka - 11 stopni i mgła.. Nie mogłem się oprzeć przed wypróbowaniem nowej zabawki, sezon rowerowy 2017 otworzony .

Dren 01.01.2017 17:48

Co to za maszyna na ostatnim zdjęciu ?

Adagiio 01.01.2017 18:03

Haibike Nduro RX

graphia 01.01.2017 18:08

"rowerowy" chyba :p ;)

graphia 01.01.2017 18:09

ale cmentarz klimatyczny ...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.