Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   TET Balkany 2019 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=34638)

myku 18.04.2019 08:59

Nie odebralem wrazenia ze bylbys niezadowolony.Po prostu zaskoczyla mnie ich solidnosc wykonania .A ze wazy swoje to...to tez mnie zaskoczylo.Produkt pierwsza klasa.

myku 28.05.2019 13:14

Za tydzien ruszam. Na samotny TET Albanii Czarnogóry i Bośni. Być może uda mi się jeszcze Chorwację w drodze powrotnej zrobić. W tej kolejności. Od 10ego czerwca zaczynam na ostro. Czy będzie ktoś w tym czasie w okolicy? Jeśli to piszcie na priv. Może jakas integracja :chleje:

Szpicerlok 28.05.2019 13:35

Ja startuję z PL 6 czerwca, z tym że zaczynam od strony Chorwacji

myku 28.05.2019 14:01

Daj jakiś namiar na siebie i a nuzzzz...priv

Futrzak 28.05.2019 14:05

ja będę latał po Bośni i Chorwacji od 31.05-10.06

myku 28.05.2019 14:38

Dawajcie na priv jakieś numery. Ja będę od 10ego an płd Albanii w górę jechać. Tylko TET.eiec jakoś koło 30rgo powinienem byc w Bośni i potem dalej

krytek 31.05.2019 13:43

jak bedziecie w Bosni to koniecznie trzeba zezrec szybkie danie BUREK.
Glownie podaja to z miesem ale tez ze syrem :).

Mi posamkowalo ze serem bardziej - do tego proponuje jogurt pitny - polac danie i troche cukru on top.... jesli ktos lubi nalesniki to tez bedzie zadowolony :)

Ceny rozne - za 4 takie dania z piwem placilismy od 15 do 20 ich waluty - :)

poprostu rewelacja !

Szpicerlok 03.06.2019 21:44

Cytat:

Napisał krytek (Post 639013)
jak bedziecie w Bosni to koniecznie trzeba zezrec szybkie danie BUREK.
Glownie podaja to z miesem ale tez ze syrem :).

Mi posamkowalo ze serem bardziej - do tego proponuje jogurt pitny - polac danie i troche cukru on top.... jesli ktos lubi nalesniki to tez bedzie zadowolony :)

Ceny rozne - za 4 takie dania z piwem placilismy od 15 do 20 ich waluty - :)

poprostu rewelacja !

Nie tylko w Bośni.. :) Pewnie się wymądrzam... ale, burek jest tym czym nasze kanapki razy 1 000 000.

Może być na ciepło (zaraz zrobiony), może na zimno, może być zmęczony całodniowym trzymaniem w zamknięciu..
"burek" jest jak nasz wiejski Burek :) - przyjaciel i tyle, czy ziąb czy słota czy upał - wierny wędrowcowi. Burki są z mesom, sirom, i czym chata bogata... jak bigos. A tak poważnie, ciasto półfrancuskie zawijane w rulony z farszem i potem jeszcze zapieczone.
Do tego "tekuci jogurt' - normalny kwaśny pitny jogurt, podobny do naszego kwaśnego mleka, sprzedawany w 1L butlach. Jak wyciągniesz rano burka z mesom z pekary i popchniesz 1L jogurtu....(sprzedają w pekarze jako komplet). To do wieczora jesteś nieśmiertelny.
Pekary są wszędzie, na wsi, w mieście, nieraz czynne całą dobę ;) Wieczorem lecimy dalej... Podkład pod mocniejsze zdarzenia pędzone pod księżycem...
Cevapi.... i kajmak. Cevapi - mielone mięso i upieczone, ugrilownane, usmażone. Z czego? Hmmmm, no z tego co było :) Kajmak? - wyborny, delikatny, biały ser o konsystencji bardzo gęstej śmietany, do tego biała cebula pokrojona w drobniutką kosteczkę.
Troszkę ajvaru... Jak ktoś będzie w Sarajewie, to znajdźcie proszę taką miejscówkę Lokalesów w samym centrum... Panie z obsługi w fartuszkach jak u nas w latach 80'... , certa na stołach, ceny nikłe... cevapi... wyborne :) Jak komuś nie przypadnie do gustu - stawiam piwo :) Ćevabdžinica Željo
Kundurdžiluk 19, Sarajevo 71000, Bośnia i Hercegowina
+387 33 441-200
https://maps.app.goo.gl/kr2YMVRirfXkwBDGA






Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Szpicerlok 03.06.2019 21:51

Cytat:

Napisał myku (Post 638608)
Dawajcie na priv jakieś numery. Ja będę od 10ego an płd Albanii w górę jechać. Tylko TET.eiec jakoś koło 30rgo powinienem byc w Bośni i potem dalej

Numeros do mnie

790 222 566 Maciej mi dali na chrzcie ;)

myku 03.06.2019 22:31

Dzięki. Będę się odzywac jak coś.
Do mnie plus49 sto76 806 75 trzysta 89. widzimy się.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.