Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Aprilia Caponord Etv 1000 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=1542)

Genek 16.11.2014 17:07

kiedyś się przejechałem wiadrem i ku mojemu zdziwieniu było poręczniejsze niż afra na asfalcie

Kobra 16.11.2014 21:15

Po przeczytanie opinii szanownego grona decyzja podjęta, wiadro :) :bow:Za wiadrem przemawia dostęp do części i wygląd zew. Mój plecak podziela moje zdanie, pewnie tylko w kwestii wyglądu :) Wiem, że caponem można zjechać w teren jak afryką, ale w teren to zostawiam sobie właśnie afryczke.

Jarek 17.11.2014 09:08

No i cóż:)- pogratulować tylko zostaje:)-
każdy ma swoje racje- jedynie co ciekawe to fakt że wypowiadają się ludzie którzy nie jeżdzili na co dzień capo - a fakt (leżan) napraw silników padniętych świadczy tylko o trafienie na kiepsko serwisujących swe sprzęty kierowników:):)- bo silnik Rotaxa 990 prawidłowo serwisowany potrafi być nieśmiertelny i o tym pisałem wcześniej- a zajechać można (jeśli sie laskę położy) każdy silnik:):):)

PS- Dzieju, dobrze że sprzedałem capo-bo bym Ci się juz nie dał "przejechać" jeszcze raz:):):)P - a tak wychwalałeś capo:):P)
pzdr

QrczaQ 17.11.2014 11:29

Cytat:

Napisał ADAMO_16 (Post 404815)
Po przeczytanie opinii szanownego grona decyzja podjęta, wiadro :) :bow:Za wiadrem przemawia dostęp do części i wygląd zew. Mój plecak podziela moje zdanie, pewnie tylko w kwestii wyglądu :) Wiem, że caponem można zjechać w teren jak afryką, ale w teren to zostawiam sobie właśnie afryczke.

Ty se kup jakis BRUUUUUP a nie bedziesz babcie ganial w pole :dizzy:

Kobra 17.11.2014 12:12

Babcia ma u mnie lekki żywot, ciężkiego terenu nie widzi, więc jeszcze sobie pożyje :) Ledwo do drugiego moto przekonałem plecaka, więc trzeci juz nie przejdzie. Wiadomo, że najlepiej by było mieć kilka sprzętów, tylko budżet weryfikuje tą chęć posiadania :)

Dzieju 17.11.2014 16:18

Cytat:

Napisał Jarek (Post 404852)
PS- Dzieju, dobrze że sprzedałem capo-bo bym Ci się juz nie dał "przejechać" jeszcze raz:):):)P - a tak wychwalałeś capo:):P)
pzdr

Hmmm, a w którym momencie napisałem czy powiedziałem nieprawdę? :)
To są inne motocykle , konstruktorom przyświecały inne wartości i emocje oraz zaplecze techniczne.
Mimo że są podobne a jednak różne.
Twoja wersja była ciekawsza niż zwykła.
Nie napisałem że to kiepski motocykl , każdy jest dobry albo gorszy na swój sposób :)
Wszystko zależy czy ktoś się kieruje emocjami czy rozsądkiem przy wyborze ;)
Jedni idą za kolorem, inni za wałem jeszcze inni chcą zawsze wrócić itd.....

Kobra 16.04.2015 09:00

Jak napisałem, tak zrobiłem :) W stajni zawitało granatowe varadero 2005r. Afre i viadro łączy tylko jedno, maja dwa kola. To są dwa różne motocykle. Na razie oswajam się z nim :) Ale jest dobrze :)

Dzieju 16.04.2015 09:17

Nie tylko koła , mają po dwa cylindry i do tego obie Vki ale więcej ich dzieli niż łączy.
Z resztą to już sam ocenisz jak pojeździsz :)
W/g mnie dobry wybór na dłuższe lub dwuosobowe przeloty no i to Honda.

Kobra 16.04.2015 14:36

Dokładnie, wybrałem na dłuższe przeloty z plecakiem. Ja jestem zadowolony, plecak tez :) Bo to Honda :)

rambo 16.04.2015 15:28

Varadero 1000
Najwolniejszy litrowy motocykl japoński w dziejach motoryzacji :at:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.