Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Wszystko dla Afryki (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Dlaczego lubię Nową Afrykę (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=25266)

Adagiio 23.11.2015 19:45

Staram się być tolerancyjny i akceptować inny punkt widzenia, ale próby udowadniania mojej głupoty na afrykańskim forum że jestem miłośnikiem Africi Twin jest kulturalnie mówiąc niesmaczne.

borys609 23.11.2015 20:20

Ależ Panowie, hola hola, nie wkładajcie mi nie moich słów w usta!
Jeśli ktoś po moich słowach poczuł się gorzej, to chyba tylko na zasadzie "uderz w stół a nożyce...itd". Cała, znakomita reszta odebrała moje słowa prawidłowo jak widzę i równie prawidłowo odczytała ironię.
Bo to czysta prawda, co napisałem, czyż nie?
A może jednak należy być obłudnikiem i klepać tak jak przystoi pomimo braku takiego nakazu w Regulaminie?
Po BmW jedziecie jak po łysej kobyle i nawet Admin się nie irytuje a tutaj proszę... Zabolało? To nie mój problem, że prawda boli...

A tak żeby całkiem OT nie było. Nowa Afri wygląda ładnie i nowocześnie, z pewnością jest też przemyślana, bo Honda przeważnie bubli nie wypuszcza. Ale czy faktycznie jest w 100% motocyklem, do którego w marzeniach wzdychaliście przez ostatnie kilka lat?
Powiem krótko. Jeśli i ja bym wzdychał to bym się czuł zawiedziony, podobnie jak ci, którzy zamiast następcy RD07a dostali Varadero...
Nie zmienia to faktu, że będzie to i tak pewnie ciężki kawał solidnego, turystycznego motocykla. Jeśli dziś miałbym kupować nowego F800GS to ja, wielbiciel beemek, bez mrugnięcia okiem stanąłbym w kolejce po nową Afri.

Teraz lepiej?


Wysłane z ajfona..

voxan69 23.11.2015 20:30

Nie ma słów - Borys wyluzuj

Louis 23.11.2015 20:34

Cytat:

Napisał Adagiio (Post 457725)
Staram się być tolerancyjny i akceptować inny punkt widzenia, ale próby udowadniania mojej głupoty na afrykańskim forum że jestem miłośnikiem Africi Twin jest kulturalnie mówiąc niesmaczne.

Bez przesady, Borys wykazał pewną, może nie hipokryzję, powiedzmy niekonsekwencję w wypowiedziach wielu i widać trafił w punkt :D
Nikogo absolutnie nie obrażał, a to, że wielu się obraziło i tak, to wina raczej nie po jego stronie :)
Pany, trochę więcej dystansu, do życia, motocykli i marzeń ;)

borys609 23.11.2015 20:56

Louis, dziękuję..


Wysłane z ajfona..

Ropuch 23.11.2015 20:56

Borys/Louis ja też dziękuję :)

magicl 23.11.2015 21:19

Borys 609 masz jaja. Mnie tez juz kurwica brala na te wszystkie ochy i achy. Zobaczymy czy bedzie tak pieknie po 50tys km.

Lepi 23.11.2015 21:20

A ja se napisze cos na czerwono.

QrczaQ 23.11.2015 21:47

To ja napisze moje odczucia po EICMA.

Genaralnie specyfikacja jest bardzo OK na motocykl do szeroko pojetych podrozy, po drogach i bezdrozach, z i bez pasazera. Dokladnie tak jak stara AT... a piec i zawias ma pewnie z innej bajki.

Ja bylem bardzo napalony i wrecz gotowy kupowac w cienmo po zdjeciach i filmikach.

Na EICMA mialem okazje przysiasc sie do niej i troche mi puls zwolnil... Bylo pare sztuk. Minusem bylo przyczepione kola oskami do podlogi. Nie dalo sie tego pobujac i zobaczyc jak ta waga jest odczywalna. Ale gabaryty to raczej tych wiekszych motocykli. Ale ja raczej jestem srednio cienki, plus, wole male motory.

Na stoisku Kuradrecha byl taki model z calym tobolem, osłonka osłonki, kufry, halogeny, gmole, dzipiesy, bloto w spreju, sztuczna pochwa na scyzoryk itd.


Stalo to na stopce bocznej, ułańska fantazja mnie poniosła i nie moglem sie powstrzymac zeby to do pionu postawić. Scoorviel taki ciezki jak stara AT!!! Zaraz komentowalem, ze to straszny czolg. Widownia mnie splawila, ze motocykle to raczej lekkie nie sa i tak jak stara AT ten nie nalezy do wagi lekkiej.

Tak naprawde to niewielu jednak bedzie to trolowalo po wydmach. A na drodze i bezdrozach wole 10kg wiecej ale zeby sie nie łamała i do domu odwiozla a nie strzeiła focha.

PS. Nie widzialem bardziej "obsiadanego motocykla" na tych targach...

mdxmd 23.11.2015 21:50

religijni jak mało kto...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.