Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   ..czy Afryka to dobry motor dla jelopa? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=26731)

bigboykr 05.06.2016 19:24

Piranii nie słuchaj. "łon tego panie nie ogarnia"... no chyba, że już poćwiczył i potrafi zjechać LC8 z krawężnika? :P
A na poważnie, autorze wniosku.. jeśli stać Cię na wzięcie nowego moto to weź africę, przynajmniej będziemy wiedzieć jak sprawdza się w dalszych wyjazdach.
A jak chcesz rozmawiać o jakichś używkach to pytaj o to na forach ogólnych a nie tematycznych. Tu Ci będą zachwalać AT, na orangepower KTM a na forum bmw jakieś tam GS. I pamiętaj, że każda opinia jest subiektywna.

KristoF 05.06.2016 22:21

Mam tak samo na 660Z. Niby tyle co trampek masy a się wydaje jakby to był Freewind.

yeuop 28.09.2016 20:15

no dobra.. wlasnie wrocilem z podrozy do portugalii, po której mój dzielny wierzchowiec nieco umarl.. reanimuje go tutaj w UK, ale on wlasnie przekroczyl 100 tys. km od ostatniego remontu silnika i generalnie znowu się zastanawiam, czy brac nowe moto w 2017 czy nie.....

co do tego, ze będzie to Africa, nie mam wątpliwości, inne motorki do mnie nie przemawiają..

chciałbym po 15 latach jezdzenia w końcu kupic cos nowego, ozenic się z tym motorem, mieć dzieci i godnie się razem zestarzeć..

myku 28.09.2016 20:48

Jak ja to rozumiem :D

Lakrua 29.09.2016 01:01

Chłopie bierz nie ma sie co oszczędzać! Ja wlasnie zdaje prawko i na pierwsze moto wybieram nowa afryke... Nie ma co sie oszczędzać raz sie żyje! A co :) Do miłego na trasie :*

herni 29.09.2016 07:49

Cytat:

Napisał bigboykr (Post 485958)
Piranii nie słuchaj. "łon tego panie nie ogarnia"... no chyba, że już poćwiczył i potrafi zjechać LC8 z krawężnika? :P
A na poważnie, autorze wniosku.. jeśli stać Cię na wzięcie nowego moto to weź africę, przynajmniej będziemy wiedzieć jak sprawdza się w dalszych wyjazdach.
A jak chcesz rozmawiać o jakichś używkach to pytaj o to na forach ogólnych a nie tematycznych. Tu Ci będą zachwalać AT, na orangepower KTM a na forum bmw jakieś tam GS. I pamiętaj, że każda opinia jest subiektywna.

poćwiczył poćwiczył daje rade ... ..:haha2::haha2::haha2::haha2::haha2:

stopa-uć 30.09.2016 16:55

DWA GAŹNIKI,DWA CYLINDRY.
Zerwiesz trawkę ,przedmuchasz i nawet na szarpanego ALE DOJEDZIESZ.
Chcę CIę zobaczyć jak dostaniesz rachunek asistansa np.z Mongoli,(tylko z Albanii)
bo elektronika CI padła.
W gaźnik będziesz lał z cisowianki i wrócisz

TYLKO AFRYKA

CIAŁ

Blazimir 30.09.2016 20:29

A Tiger 800?

Zeus 05.10.2016 12:03

Nowa Afra jest świetna, ale w mniej cywilizowane rejony świata celowałbym w coś starszego, sprawdzonego i bez tak rozbudowanej elektroniki np xt660 tenere, xrv 750 itp. Padnie ci jakiś czujnik na zadupiu i moto zawoła o interwencję ASO. I baw się dobrze...

myku 05.10.2016 15:54

Z tego co wiem to instalacja elektryczna w crf jest raczej prosta


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.