Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Maroko z łapanki, X 2010 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=7782)

puszek 04.11.2010 15:36

Kilka migawek z dojazdu do Merzougi...w sumie nic ciekawego...ale.... zawsze trochę słońca....


dopra 04.11.2010 19:52

Cytat:

Napisał fundiver (Post 141699)
To ja wylosowalem pechowy los. Choc zaraz potem wylosowalem calkiem szczesliwy :)

Burek zaatakowal z prawej, na chwile przyhamowal, odbilem na lewo, a ten glupiec przysprintowal ile sil w lapach - wycelowal dokladnie pod moje przednie kolo. Dlugo sie to pisze, ale trwalo to krotko, bardzo krotko - nie zdazylem sie nawet przestraszyc. Potem bylo wielkie bum, mialem jeszcze nadzieje, ze jakos po nim przejade ... ;) Dalej to Artek wie co sie dzialo. Ja po mlynku i rollercoasterze for free z impetem wyladowalem z pozycji wertykalnej na wlasnych nogach, moto kilka metrow obok:







Jak na potencjalne mozliwosci tego dzwona (90 km/h) straty w ludziach i maszynie byly znikome :)

A niedlugo potem bylo tak:




Wasz fundiver.

Jaką masz oponę z tyłu w LC4? Jak Ci się na niej jeździło po piaskach?

fundriver 04.11.2010 20:48

Cytat:

Napisał dopra (Post 141853)
Jaką masz oponę z tyłu w LC4? Jak Ci się na niej jeździło po piaskach?

To Michelin T63.

Nie mam doswiadczenia duzego, nie jezdzilem na zadnych innych kostkach - nie mam wiec porownania. Bazowalem na opinii kolegow: "mitasy odpadly jako podroba, a tkc nie trzymaja zbyt dobrze w zakretach."

A mnie jezdzilo sie dobrze :)

dopra 04.11.2010 21:05

Cytat:

Napisał fundiver (Post 141868)
To Michelin T63.

Nie mam doswiadczenia duzego, nie jezdzilem na zadnych innych kostkach - nie mam wiec porownania. Bazowalem na opinii kolegow: "mitasy odpadly jako podroba, a tkc nie trzymaja zbyt dobrze w zakretach."

A mnie jezdzilo sie dobrze :)

Dzięki za odpowiedź, T63 nie nadają się do mojego, pogubiłbym kostki.........

fundriver 05.11.2010 08:53

Cytat:

Napisał dopra (Post 141874)
Dzięki za odpowiedź, T63 nie nadają się do mojego, pogubiłbym kostki.........

Na asfalcie rzeczywiscie odpadaja, mysle ze jest to zwiazane z predkoscia, natomiast w terenie - poki co nie mam takich doswiadczen, chyba ze, wjezdzajac na teren nie redukujesz ;)

dopra 05.11.2010 09:23

Cytat:

Napisał fundiver (Post 141929)
Na asfalcie rzeczywiscie odpadaja, mysle ze jest to zwiazane z predkoscia, natomiast w terenie - poki co nie mam takich doswiadczen, chyba ze, wjezdzajac na teren nie redukujesz ;)

staram się na asfalcie jeździć spokojnie, w terenie różnie :)

sambor1965 05.11.2010 09:29

Cytat:

Napisał dopra (Post 141939)
staram się na asfalcie jeździć spokojnie, w terenie różnie :)

Widzieliśmy jednego takiego na hp2 w marokańskim piachu. Przeleciał obok nas w takim tempie, ze nie byliśmy w stanie podejrzeć nawet rejestracji nie mówiąc o oponach. Dzięki niemu dowiedziałem się jednak, że tak też można i dalej poszło mi dużo lepiej...

Franz 05.11.2010 16:50

To był mistrz Hp2 :Thumbs_Up:
następnym razem też tak będe próbował - ale bez bagaży

puszek 05.11.2010 18:05

Pod warunkiem, że ssaki i inne wielbłądy w porozumieniu z drożdżami nie beda w tym przeszkadzały....jedź z nami...:bow:

consigliero 05.11.2010 23:24

Przeniosłem to Hiszpańskim szlakiem aby nie śmiecić


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.