Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=173)
-   -   Monitoring domu/budynków (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=35013)

aadamuss 09.02.2023 13:23

Jakie to kamery? Po kablu czy wifi ? Obraz ładny :-)

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

lukasz_vip 09.02.2023 13:50

Te kamery na Wifi bez karty w sobie to posty zagłuszacz i już nic się nie wysyła z kamery i monitoring leży.
Pozostaje tylko rejestracja obrazu na karcie wewnątrz kamery.

Dubel 09.02.2023 13:53

Cytat:

Napisał lukasz_vip (Post 807787)
Te kamery na Wifi bez karty w sobie to posty zagłuszacz i już nic się nie wysyła z kamery i monitoring leży.
Pozostaje tylko rejestracja obrazu na karcie wewnątrz kamery.

To już musi być pelnosprytnt złodziej , zwyczajne gówniarze czy menele przetraca kamerę i zabiorą a wtedy nici z zapisu na karcie. Jeśli będą to profesjonaliści z zagluszaczem i wiedza to nic nie pomoże

lukasz_vip 09.02.2023 14:01

Ja mam 3 kamery ale wszystkie po kablu. Kabla pod puszką metalową tak łatwo nie zagłuszysz i nie przetniesz.

Dubel 09.02.2023 14:32

Cytat:

Napisał lukasz_vip (Post 807790)
Ja mam 3 kamery ale wszystkie po kablu. Kabla pod puszką metalową tak łatwo nie zagłuszysz i nie przetniesz.

:Thumbs_Up: do tego pewnie pamiec gdzies w centralce wiec i nagranie do punktu ewentualnego zniszczenia kamery :Thumbs_Up:

consigliero 10.02.2023 08:09

1 Załącznik(ów)
Cytat:

Napisał aadamuss (Post 807783)
Jakie to kamery? Po kablu czy wifi ? Obraz ładny :-)

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Te kamerki to są po wi-fi i pewnie jak ktoś na wieś przyjedzie to prostym zagłuszaczem je zagłuszy. No ale moim celem był podgląd a nie obrona przed zagrożeniami dzisiejszego świata.

Widmo80 03.05.2023 14:52

Odświeżam temat.
Jako że są przypadki u mnie na wiosce, że w nocy ktoś potrafi szarpać za klamkę albo próbować podnosić bramę garażową, myślę o jakimś zestawie prostym do monitoringu, co by widział też w nocy i jakoś to nagrywał rejestrował.
U mnie myślę wystarczą dwie kamery, jedna na podwórko i bramę druga od strony ogrodu ,tej ciemnej strony..
Łazi jakiś zasraniec, albo jest ich kilku i próbuje wejść do domu i szuka gdzie niezamknięte po nocach. Zrób krzywdę pobij to powie że się pomylił. Jeszcze będę miał problemy. Może pojawił się jakiś zestaw który mógłby zamontować samodzielnie, oczywiście wszystko na przewodach żadnych WiFi

Baza 03.05.2023 16:00

Kilka osób polecało. Nawet jak się przyglądnąłem to u mnie na firmie są takie pomontowane:
https://allegro.pl/oferta/zewnetrzna...yABEgK1t_D_BwE

Mam już zamowione dwie. Zapisują na kartę,fajna apka do obsługi i multum możliwości jak zaznaczanie na apce obszarów w których wykrywa ruch i zaczyna nagrywanie.
Jest też możliwość łącza kablem z tego co kojarzę ale nie jestem pewien bo u mnie i tak będzie wifi.

pałeł 03.05.2023 17:05

Cytat:

Napisał Widmo80 (Post 816913)
Odświeżam temat.
Jako że są przypadki u mnie na wiosce, że w nocy ktoś potrafi szarpać za klamkę albo próbować podnosić bramę garażową, myślę o jakimś zestawie prostym do monitoringu, co by widział też w nocy i jakoś to nagrywał rejestrował.
U mnie myślę wystarczą dwie kamery, jedna na podwórko i bramę druga od strony ogrodu ,tej ciemnej strony..
Łazi jakiś zasraniec, albo jest ich kilku i próbuje wejść do domu i szuka gdzie niezamknięte po nocach. Zrób krzywdę pobij to powie że się pomylił. Jeszcze będę miał problemy. Może pojawił się jakiś zestaw który mógłby zamontować samodzielnie, oczywiście wszystko na przewodach żadnych WiFi

u mnie wisi hikvision plus rejestrator w domu na 14 dni. W tym mam 2 kamery obrotowe a 4 stałe widzi w nocy i w dzień pogląd masz online i wstecz nawet na komórce.
U mnie sa 4MP kamery ale znajdziesz dla siebie co ci trzeba, a jak sobie gdzies tam zadzwonisz do tych co tym handlują to ci pomogą i taki zestaw złoża wyślą a ty zmontujesz i działać bedzie

Dubel 04.05.2023 13:58

D-link ma fajne i proste rozwiązanie


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.