Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Motocykl Forumowicza (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=177)
-   -   Ramires nabył AT :) (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=1234)

abrasadera 31.07.2008 11:18

Gratulacje - ramires :Thumbs_Up:- jak już się oswoisz z czarnulką to gdzie planujesz się wybrać na pierwszy rejs:kumbaya:?

dabal 31.07.2008 11:26

Ramires-dzięki Bogu-masz coś chciał i każdy pamięta ten pierwszy raz.Opiję ją porządnie u siebie na prowincyji:)))))

Franz 31.07.2008 11:47

Cytat:

Napisał ramires (Post 17645)
Takiego rogala to nie miałem naprawdę długo już :D

Zresztą żonka moja już mi pokazuje palcem, że mam coś z głową :D


Moja żonka też pokazywała. Póżniej przestała z powodu bólu ręki
i zdarcia naskórka na czole .Hehe:haha2:

DrSpławik 31.07.2008 12:06

Rami KARWA NARESZCIE. Tylko mi OSTROżnie zapierda..j ;)

ramires 31.07.2008 12:09

narazie to tylko lotnisko z tylu tam gdzie powiedzmy nigdy nie ma niebieskich a poza tym nie mam zamiaru na jeszcze nie oswojonej Królowej szalec, nie tak dawno na czacie gadalismy o moim kursie i chęci przewozu się ... cb250/500 aby wyczuc moto na jakim bede egzamin zdawac.

Dlatego z dzida u mnie poczeka, teraz czeka myster najs gaj :D

jochen 31.07.2008 13:11

Ej no, brawo Ramires, nareszcie! Teraz musisz się na niej zameldować w Warsztacie w Krakuffku, żeby każdy mógł namacać, hehe. :zdrufko:

Kotrrin 31.07.2008 13:22

I ja się dołączam do gratulacji...:Thumbs_Up:
Na forum wyraźnie krócej ale kolor skóry już przetestowany w wannie i nie schodzi :haha2::rules:

ramires 31.07.2008 13:34

na weekend porobie zdjęcia sobie (znaczy Królowej) i zaczne przygotowania do wizualizacji malowania a'la ramires

wieczny 31.07.2008 15:19

Jeno teraz, serio już mówiąc, troszcząc się o twoją czarną dupę, uważaj z jazdą po długich przesiadówach przed kompem. Mój kolega miał w sobotę wypadek w Niemczech. Był po długim okresie wytężonej pracy nad magisterką, 12h dziennie przed kompem, zero sportu itd. Wsiadł na Fazera, 120km/h na autobahnie, zero ziewania, zamykających się oczu... Chwila i ocknął się tuż przed busem jadącym 40km/h wolniej od niego. Fazior skasowany, na szczęście ciuchy ochroniły, nic mu nie jest.

Wiedząc że sypiasz 2,5h tygodniowo weź to pod uwagę ;).

ramires 31.07.2008 15:37

spoko wodza, po poradach od Bajrasza staram się basen/iaido i troche rowerek - staram się byc w formie - poza tym fakt faktem, malo sypiam ostatnio, ale ... lotnisko mam jakies 700m od domu a tam mam warunki na dzide :D

nawet placyk jest manewrowy od jakies szkoly wiec weekend spedze nad osemkami itp.
jak na AT zrobie to na wszystkim zrobie ;) (przynajmniej teraz mam takie poczucie).

AT działa extra - dzisiaj malo jechalem, raptem na stacje - ale zapomnialem kola przedniego napompowac i mi telepie przodem, przed imprezką dzisiaj zrobie to i bedzie git :)

Rogal permamenty dalej na mojej twarzy sie utrzymuje :D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.