Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Rozpoczęcie sezonu 2018 ? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=31400)

myku 04.03.2018 18:38

Spokojnie...peszszyyyn...:D

Mallory 04.03.2018 18:59

Cytat:

Napisał Neo (Post 573445)
....Pojechałem na IZI Meeting w zeszłym roku, chociaż kilka osób mi to odradzało ....
...jakoś tak wyszło, że siedziałem głownie z ludźmi z zagranicy więc pomysł poznania FATowego towarzystwa bliżej rozmył się na tym spotkaniu już niemal do końca....

No jak można odradzać Izi meeting... szok i niedowierzanie...:::)))

Widzieliśmy Twój moto ale Ciebie jakoś nie udało się przez dwa wieczory dostrzec:::))) jakby co to w tym roku jak i co roku... w pobliżu parku maszyn tuż przy moście zawsze sobie znajdujemy jakieś miejsce do posiedzenia w gronie ok. 8-10 a nawet więcej osób (ciągle to rośnie) - w tym roku szykuje się sporo więcej....:::))) chyba zrobimy Izi alternative...za murem... - muzyka dla nas za głośno gra i nie przyjeżdżamy żeby koncertów słuchać, ale niech będą koncerty - bo są ludzie którzy to lubią i to jest fajne.... nam to nie przeszkadza - idziemy za mury i między motorami coś tam się znajdzie do posiedzenia i obgadania jak ostatni rok minął... zapraszamy serdecznie...

Co do poznawania ludzi na zlotach... każdy kiedyś jechał na swój pierwszy... to jest dobry wyznacznik czy ktoś zamyka się na ciebie już od startu czy jednak daje szansę.... super ludzi poznałem którzy od początku z uśmiechem witali... ale są i buce - jak wszędzie...

RAVkopytko 04.03.2018 19:20

Cytat:

Napisał bicio (Post 573432)
Zapomnij, przyjedzie 5 osób :D


no :D rok temu tylko we trójkę się zdążyliśmy się ujebać w kamieniołomie w śniegu zanim Dojechaliście :haha2:


Jestem za :bow:

bicio 04.03.2018 19:27

Cytat:

Napisał Raviking (Post 573498)
no :D rok temu tylko we trójkę się zdążyliśmy się ujebać w kamieniołomie w śniegu zanim Dojechaliście :haha2:


Jestem za :bow:

Rafałek w tym roku Wyrobisko też będzie, ale obawiam się że forma tego spotu jest zbyt hardkorowa i może braknąć łóżek w klinice hipotermii głębokiej :cold::D

Oczywiście zapraszam wszystkich chętnych na lepienie bałwanków w dolnośląskich kamieniołomach pod koniec kwietnia :Thumbs_Up:

RAVkopytko 04.03.2018 19:41

Bicio, a na objazd sulejowskiego też sie pisze :D

Onufry22 04.03.2018 20:02

Rajd Podlaski pierwsza klasa. :)
Kto nie był to obowiązkowo musi być...
Czasami Podlasiaki zbiorą się i zrobią rozpoczęcie sezonu!!
https://www.youtube.com/watch?v=dCe5EaAvLkY

Łokciu 04.03.2018 20:09

Cytat:

Napisał kudlacz (Post 573468)
Proponuję przydzielanie domków i miejsc losowo. Chciał nie chciał będzie integracja.

Za:D

Pozdrawiam

Adagiio 04.03.2018 20:34

[QUOTE=sluza;
Także Adagiio, nie wydaje mi się, żeby koniecznie na siłę trzeba było coś organizować, skoro można wziąć dupę w troki i przyjechać na Podlasie.[/QUOTE]

Nic na siłę, to luźna dyskusja, od dawna nikt się w nic nowego nie angażuję. Oprócz stałych imprez do których należy wasz Rajd Podlaski.

tomkow 04.03.2018 22:06

Cytat:

Napisał Raviking (Post 573501)
Bicio, a na objazd sulejowskiego też sie pisze :D

..a na kajaczki? :D

jorge 04.03.2018 23:11

Na wszelkie zloty jeździłem niezaproszony :D. Na Białej byłem tyle razy, że nie pamietam - czasem nie wychodząc z domku ;). I co - było tak, że prawie nikogo nie znałem, a i mnie nawet po kilku latach Stopa nie poznawał ;). Jednak po to jadę na zlot by po prostu być z Wami.

Od zeszłego roku Biała na stałą datę i świeżą krew ludzi - było zacnie. Trzeba ustalić sztywna datę rozpoczęcia a tez dopiszą ludzie FAT. Starzejemy się - mamy mnóstwo zobowiązań i mało czasu w terminarzach.

Ponieważ wspieram Fundacje Darka i Pawła - mogę spróbować podjąć się zlotu pod jej szyldem - oczywiście jak niewypali Podlasie. Jednak po za miejscem nie mam nic do zaoferowania - pole za Toruniem, nad jeziorem. Kilka osób z forum już zna.

Niestety już kiedyś próbowałem zaprosić - chętnych nie było. Tylko czy jesteście gotowi na zlot bez dzidowania, posiadówkę przy ognisku bez wypasów, pod namiotem ? Ja na zlotach z reguły spędzam czas gadając przy ognisku...

PS

Co do poznawania się - możemy wprowadzić eksperyment w Białej - sektor: Podlasie (z dopiskiem „wchodzisz na wlana odpowiedzialność”, Germańce, WTA, Krakusy itp. A nawet „adminy” - tylko musimy deszczówki założyć jak będą na nas lać ;)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.