Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Polska (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=75)
-   -   Podlasie 2023, czyli Zebra i Świnka zwiedzają Polskę (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=44614)

Melon 30.01.2024 21:03

Aska jak urlop się udał to wszystko ok. zdrowia :)

RAVkopytko 30.01.2024 21:45

Wiem,jak cięzko prowadzi się wózek,woziłem teściową....
Prince Twardy jest ,Daje radę :at:
Morfina.... fajna sprawa :D
Zdrufka życzę
a w tych otwartych kadziach słaba fermentacja ;)


fota do kalendarza

http://africatwin.com.pl/attachment....1&d=1706606130

Prince 30.01.2024 22:24

Cytat:

czy to gniazdko zapalniczki i ładowarka USB, czy samo USB. To pomaga
Na Świni wiosną podłączyłem zamiast tego grzane manetki. A w WR nie sprawdziliśmy czy działa. Na krótkich wyjazdach nie było potrzeby podłaczać. A na poprzednim długim rok wcześniej ;] Działało :vis:
Cytat:

Najgorsze to, że było już tak blisko domu.
Ponoć większość wypadków właśnie tak sie dzieje. Bo już niedaleko, bo rozluźnienie, bo zmęczenie, bo już jak w domu to sie nie trzeba koncentrować itd.
Cytat:

bo psychicznie chyba trzymałam się znacznie gorzej niż faktyczna ofiara wypadku.
Ofiara wypadku oczarowana była tą chwilą i dodatkowo kombinowaniem jak to ogarnąć strażakom ze to chwilka moment, byle dac mi wstać to postawie motorek, ubiorę kask i odpale świnię z kopki :haha2: Gdy już po jakieś dłuższej chwili skleiłem ze samo doczołganie sie do motorka nie było łatwe i zajęło mi trochę to dojechało pogotowie. Właściwie chyba było fajnie, były światełka, było dużo rozmawiających ludzi i gdyby było piwko można by jeszcze chwile zostać ;) Wstrząs mózgu w dechę. Dużo zagadek!

W zasadzie do tej pory nie odzyskałem pamięci tego co sie wtedy odje**ło. Czasem gdzieś na granicy snu zdarza mi sie uchwycić tylko moment już w locie głową na przód świadom ze w powietrzu czeka mnie jeszcze kilka metrów a dalej już tylko gówniane lądowanie, bo już nic sie nie da zrobić. Tak. To ten moment ;)

Cytat:

Chwała Dobrym Strażakom.
:bow::brawo::zdrufko:

Chociaż ten kołnierz mogli sobie podarować. Przez to ekipa z karetki jak i spece z SORu przyjęli za pewnik ze mam coś z karkiem, kręgosłupem i lepiej nie dotykać :D Zdjęliśmy to okropieństwo dopiero po powrocie. Myślicie żeby im to oddać? Czy w ogóle zanieść do byle karetki albo remizy?

W szpitalu tez było fajnie. Mili ludzie. Niestety w nocy obsługa chciała zamordować jedną panią po jednej stronie korytarza i takiego pana po drugiej stronie ode mnie. Ale nie udało im sie. Para czubów darła sie wniebogłosy całą noc do rana. Prawie nie mogłem zasnąć ;)

Melon 31.01.2024 07:59

Łepetyna to nasz główny komputer i ciężko go zdiagnozować, a jak kiepsko działa to same problemy , zdrowia Prince. :)

_-aska-_ 31.01.2024 10:46

Cytat:

Napisał RAVkopytko (Post 844313)
a w tych otwartych kadziach słaba fermentacja ;)

Dlatego jakaś kiepska lura im wyszła :rolleyes:

A w ogóle jeszcze anegdotka, o której zapomniałam. Wczoraj wprawdzie mówiłam Maćkowi, żeby dodał to do swojej opowieści, ale okazało się, że nie pamiętał, że coś takiego miało miejsce, czyli poszło z autopilota.

Zanim przyjechali strażacy i zanim doczołgał się do motorka, to wprawdzie nie pamiętał ostatnich dwóch tygodni, ale pamiętał, żeby mi powiedzieć, że mam zakręcić kranik :lol8: I strażacy się później martwili, że czuć benzynę i czy się nie wylewa z leżącego motocykla, a ja mogłam ich zgodnie z prawdą uspokoić, że nie, trochę poleciało na początku, ale teraz już kranik zakręcony :cool:

Emek 31.01.2024 10:57

Jak widać są rzeczy ważne i ważniejsze :D

Prince 31.01.2024 11:03

Dziwne że w locie nie zakręciłem ;). No i dziekuje za życzenia zdrowia. Ale tak serio to było pół roku temu a ja po 6 tygodniach wróciłem normalnie do pracy;)

Melon 31.01.2024 11:04

:D:haha2: Dobre, sprzęt co by nie mówić jest najważniejszy.

_-aska-_ 31.01.2024 12:02

Cytat:

Napisał Melon (Post 844340)
:D:haha2: Dobre, sprzęt co by nie mówić jest najważniejszy.

A benzyna tania nie jest!

_-aska-_ 20.03.2024 15:10

1 Załącznik(ów)
W ramach lekkiego odgrzania kotleta. Byliśmy niedawno obejrzeć miejsce zdarzenia. No naprawdę nie wiem co się mogło wydarzyć akurat na tym odcinku drogi...

I niestety moich rękawiczek już nie było ;)

Załącznik 133041


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.