Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Wszystko dla Afrykańczyka (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Lidl - Weekend Motocyklisty (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=12780)

lotnik 20.03.2012 07:19

Cytat:

Napisał kamilltee (Post 228177)
bo nie każdy nocuje w hotelu :haha2:

Też często nocuję w namiocie na kilkudniowej wyprawie, ale ta bielizna bardzo szybko schnie i uprac można nawet w górskiej rzece lub w wodzie z butelki, zajmuje to 5 min i schnie 15 min

PUFF 22.03.2012 20:14

Moze ktos z Was kupil, uzywa lub zna kogos kto zakupil...
Chodzi mi o pokrowiec na moto. Zmiesci sie pod nim afryka? Nigdzie nie moge wyszukac jego wymiarow.

simon1977 22.03.2012 20:36

1 Załącznik(ów)
Jako tako wchodzi pod niego. Bez kufra oczywiście.

robertG7 22.03.2012 21:05

Cytat:

Napisał simon1977 (Post 229315)
Jako tako wchodzi pod niego. Bez kufra oczywiście.

Ma to to jakieś wywietrzniki u góry? Zostawiłem pod taką cerata moto w garażu na zimę. Wiosną musiałem pleśń zmywać :)

Dzieju 22.03.2012 21:49

Cytat:

Napisał robertG7 (Post 229324)
Ma to to jakieś wywietrzniki u góry? Zostawiłem pod taką cerata moto w garażu na zimę. Wiosną musiałem pleśń zmywać :)

To jest raczej dla chwilowej ochrony np gdzieś na wyjeździe.
A jak w garazu to po co pokrowiec, ja przykrywam swoją ala frotowym prześcieradłem takim z gumką dookoła ... nic mi nie rośnie ,inie kurzy się .

PUFF 23.03.2012 09:03

Cytat:

Napisał simon1977 (Post 229315)
Jako tako wchodzi pod niego. Bez kufra oczywiście.

Jaki to rozmiar pokrowca?
Na stronie Lidla widzialem ze sa dwa rodzaje.

Kate 23.03.2012 10:54

wracając do kwestii Brubecka, zazwyczaj Ci co mówią, że capi, źle go piorą, bo odzież termoaktywną powinno się prać w albo specjalnych płynach do takiej odzieży, a albo w dowolnym płynie, ale bez detergentów np. Biały Jeleń lub dla dzieci
( nie powinno się prać w proszku do prania, bo zatyka pory i bielizna po prostu dużo gorzej działa ) :) osobiście mam pare kompletów różnych serii i Brubecka bardzo lubię, spokojnie mogę polecić. Ta Lidlowa bielizna to taki odpowiednik serii Dry lub Unisex Brubecka, skład wówczas jest bardzo podobny, a cena to różnica 25-30 zł na koszulce i trochę mniej na spodniach. Brubeck będzie trochę mocniejszy, bo dają raczej więcej Poliamidu lub Polipropylenu niż Poliestru i Elastanu i to się rzuca w oczy jak dla mnie, poza tym to prawie to samo składowo, kwestia ewentualnie splotu i gramatury, Lidlowej bielizny nie macałam :)
a jeśli ktoś chce to od 26.03 do 28.03 mogę spokojnie załatwić bieliznę Brubecka dużo taniej w Azymucie. Tzn zamiast np 120 zł za bluzę Thermo byłoby 100, a zamiast 50,- za koszulkę SS00672 - 40,-
od razu mówię, nic z tego nie mam, oferta, powiedzmy, koleżeńska ;)

warto brać ten pas biodrowy?
ktoś widział/ ktoś słyszał?

Grucha 23.03.2012 14:51

capi tylko wtedy jak ktoś źle pierze lub sam już wali.
Podstawa, to dobrze wypłukać w czystej wodzie, tak aby usunąć detergenty z tkaniny. O higienie intymnej wspomnę tylko tyle, że niektórzy mają taki pot, ze po czasie wali, ale nic z tym nie zrobią. Niektóre osobniki tak mają i już.
Sam jestem trolem, to się znam :dizzy:
A żeby nie waliło to wystarczy szybciej :at:

simon1977 23.03.2012 21:05

Cytat:

Napisał PUFF (Post 229417)
Jaki to rozmiar pokrowca?
Na stronie Lidla widzialem ze sa dwa rodzaje.

No i tu jest problem gdyż nic na nim nie pisze odnośnie rozmiaru a kupowałem go ze dwa lata temu i nie pamiętam :confused:

Dzieju 24.03.2012 15:12

Kupiłem kpl ciuchów do testów, o dziwo nawet działają , mimo dłuższego stania na słoneczku w kutrce gdzie bawełna była by już mokra zdały egzamin.
Podczas jazdy też OK , zobaczymy jak będzie przy większych temp.
W brubecku jakoś milej na ciele te jakby ciut ostrzejsze ale do przyjęcia.
Przy niedużej różnicy w cenie brubeck wygrywa ale gdyby różnica osiągnęła już z 50zł te Lidlowe można traktować jako alternatywę.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.