Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Wszystko dla Afryki (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=11)
-   -   MOTAD VENOM po raz kolejny - szybka piłka (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=5000)

matjas 08.01.2010 18:10

spoko Madziar ;) - jakby nie było okazji to bym fermętu nie siał ;) :) ;)
tak pomyślałem, że tą rułę to i tak można olać - nie pasowała u mnie ani w RD07a bo jest kolizja z kierunkami.
za tę stówę to można u jakiegoś kumatego tłumikarza dorobić.
tak sobie pomyślałem że jak juz ten złom przyjedzie to może dobrym zwyczajem ktoś zna kogoś kto może dorobić kilka takich ruł od razu i będzie dla wszystkich chętnych. no ale to tylko taka dzika myśl.
sam nie będę już miał na to czasu - sporo mam roboty.
no to zbiera się silna grupa ;)

zdrowaś
matjas

pees: co do dorabiania to dla osób z Zielonej Góry lub lubuskiego wogle polecam z czystym sumieniem i serdecznie pana Jurka ze Świdnicy pod Zieloną Górą. pod jego smukłymi recami pianisty metal śpiewa, że tak się wyrażę. u niego doginałem swoją rurkę - narysowałem chłopu na kartonie jak ma być i pojechałem do gorzowa samochodem. jak wracałem następnego dnia to już było gotowe za 40PLN. rura została przecięta, wykrojony kawałek, zespawana pod innym kątem a spawy spolerowane. NIE MA ŚLADU. no ale to dla lokalesów ewentualnie wskazówka.

Wegrzyn 08.01.2010 18:57

Cholercia, żeby mój oryginalny nie był w idealnym stanie, to bym sobie chyba taki sprawił :vis:

JuIo 08.01.2010 21:11

Poproszę o 1 szt.:D
1.Mutt 1 szt
2.Juio 1 szt

matjas 08.01.2010 22:04

no to jak już się klaruje to proszę znanym schematem jedziemy dalej:

1.Mutt 1 szt
2.Juio 1 szt
3.Matjas 3szt
4.Bedi 4szt
5.Artur_ntv 4szt
6.rafalkefir 1szt
7.Kici 2szt
...

Artuditu 08.01.2010 22:28

Ile gość ma tego na stanie? Zaraz zacznie się zamawianie po 10szt na handel i dla reszty nie starczy. Wiem że mogę sobie tym narobić wrogów ale chyba nie po to ktoś ogarnia temat i się trudzi dla forumowiczów, żeby ktoś inny sobie na tym później robił interes.

Taka osobista dygresja.
Niech to nie będzie tematem późniejszych dywagacji w tym temacie.

Jeśli źle odczytuję intencje to szczerze przepraszam.

matjas 08.01.2010 22:43

chłopaku nie wiem ile tego jest na stanie i nie ukrywam, że również trochę się martwię, że może braknąć skoro takie mamy ssanie ;)
jak się okaże, że nie styka na zamówienie całości to się okroi i niestety każdy weźmie mniej niż chciał czyli tylko dla siebie bez ciotek i wujków choć chciałbym uniknąć takiej jatki.
nie jestem skłonny oceniać dlaczego ktoś bierze dwa czy jeden, lub pięć. jak kogoś stać i ma chęć to niech bierze i 10.
póki co chcę rozwiązać kwestię określenia ile sztuk idzie z UK tak wogle bo się z tego paleta zrobi jak tak dalej pójdzie - chodzi mi głównie o koszt transportu.
biorąc pod uwagę cenę nie chcę czekać z zamówieniem dłużej niż do środy.
wiem, bo pytałem, że 10szt spokojnie jest. pewnie i spokojnie jest 20szt. w końcu to nie firma garażowa tylko poważny wytwórca.

matjas

majki 08.01.2010 22:47

1.Mutt 1 szt
2.Juio 1 szt
3.Matjas 3szt
4.Bedi 4szt
5.Artur_ntv 4szt
6.rafalkefir 1szt
7.Kici 2szt
8.majki 1szt (narazie pewne na 50%, pon-wt się określę dokładnie ;) )

AnubisXRV 09.01.2010 08:08

1.Mutt 1 szt
2.Juio 1 szt
3.Matjas 3szt
4.Bedi 4szt
5.Artur_ntv 4szt
6.rafalkefir 1szt
7.Kici 2szt
8.majki 1szt (narazie pewne na 50%, pon-wt się określę dokładnie ;) )
9.AnubisXRV 1szt

W tym momencie muszę lecieć na priv'a odezwę się wieczorem, jednakże pragnę go na 100% :)

pyntront 09.01.2010 08:47

1.Mutt 1 szt
2.Juio 1 szt
3.Matjas 3szt
4.Bedi 4szt
5.Artur_ntv 4szt
6.rafalkefir 1szt
7.Kici 2szt
8.majki 1szt (narazie pewne na 50%, pon-wt się określę dokładnie ;) )
9.AnubisXRV 1szt
10. Pyntront 1 szt.

randal 76 09.01.2010 08:53

:umowa: Powiem tylko że cena jest atrakcyjna , miałem w swojej babuni taki
gadał miodzio !!!!:at::at::at: jest to idealne rozwiązanie pod węszy stelaż i waga wydechu około 1,5 kg może nawet mniej.:)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.