Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Stalowa rama ze spalonego motoru (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=2560)

rambo 18.02.2009 12:51

Cytat:

Napisał Artuditu (Post 44462)
No to wysoko dolara cenisz:D
Sprawdzić stanu ramy się nie da do końca a i takie sobie laboratoryjne sprawdzanie pewnie sporo kosztuje. Odbudowa pochłonie budżet, za który śmiało kupiłbyś świeżą i zadbaną AT:drif:



http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=366117

pałeł 18.02.2009 13:01

hubert nigdzie na święcie nie zabierają dowodu rejestracyjnego po wypadku czy nawet pożarze :) tylko fakt jest taki ze Polacy potem tym hadluja jako nówki salonowe :)
byle by przeszło nastepny przeglad a ten za 3 lata jak nowe :)

Artuditu 18.02.2009 13:06

Cytat:

Napisał rambo (Post 44457)
przecie w stanach motocykle dwa razy tańsze :)
za 50$ można kupić 20 letnią japonie jaka u Nas kosztuje z 3000zł

Rambo widzę nie bardzo rozumie:)
motocykle dwa razy tańsze w stanach. Skoro tam kosztuje 50$ to u nas 100$ bo są dwa razy droższe. A skoro kosztuje 100$ i jednocześnie 3000zł to by wychodziło że za dolara płacisz 30zł.
Dobra, nie róbmy OffTop'a

rambo 18.02.2009 13:18

Chodziło o to, że w USA można kupić motocykl cały sprawny nie spalony za 50%, tyle co w PL lusterko do forda galaxy.
Gość jest w USA i chce budować motor na czymś co sie spaliło ale ma tablicze BMW 2009 :haha2:Mnie to bawi od wczoraj :D:D:D

hubert 18.02.2009 13:22

Cytat:

Napisał pałeł (Post 44470)
hubert nigdzie na święcie nie zabierają dowodu rejestracyjnego po wypadku czy nawet pożarze :) tylko fakt jest taki ze Polacy potem tym hadluja jako nówki salonowe :)
byle by przeszło nastepny przeglad a ten za 3 lata jak nowe :)

Hmm wydaje mi się że UK zabierają ale nie jestem pewien...

JareG 18.02.2009 13:24

Cytat:

Napisał pałeł (Post 44470)
hubert nigdzie na święcie nie zabierają dowodu rejestracyjnego po wypadku czy nawet pożarze :)

A gdzie, mi zabrali jak Intruderem Golfa sprofanowalem.. :D

Cytat:

byle by przeszło nastepny przeglad a ten za 3 lata jak nowe :)
.. ale oddali, jak przynioslem kwita ze stacji. I w tym wlasnie rzecz - to stacje nie powinny dopuszczac takich przypadkow jak ten w watku do uzytkowania, i final.

pałeł 18.02.2009 13:36

no właśnie o tym mówię :)

Greg555 18.02.2009 15:01

Cytat:

Napisał rambo (Post 44475)
Chodziło o to, że w USA można kupić motocykl cały sprawny nie spalony za 50%, tyle co w PL lusterko do forda galaxy.
Gość jest w USA i chce budować motor na czymś co sie spaliło ale ma tablicze BMW 2009 :haha2:Mnie to bawi od wczoraj :D:D:D


Juz widze o co chodzi. Ja tu sie chcialem poradzic a ty juz masz jakis problem. Jest nowy gosciu na forum, trzeba go zgnoic.


Tak masz racje. Chodzi tylko o to zeby byla tabliczka BMW.

Dzeki

GD

Greg555 18.02.2009 15:09

Co do innych komentarzy

Po pierwsze silnk jest czescia nosna a nie tylko rama
Glowka nie byla spalona i nie byl to moim zdaniem jakis niesamowity pozar ktory trwal godzine,
Caly przod i zegary sa dobre, Spalil sie bak pod siedzeniem i okolice

Chcialem sie tylko poradzic i zapytac czy z rama sie da cos zrobic

Nie wchodzmy w glupie komentarze o motorach za $50 bo to jest bezsens

W przypadlu tego pojazdu ktory kosztuje mase pieniedzy mysle ze naprawde jest warto sie z tym pobawic bo w najgorszym wypadku mnie ten motor wyniesie kilka tysiecy a nie 14

GD

JareG 18.02.2009 15:18

Cytat:

Napisał Greg555 (Post 44514)
(..)
W przypadlu tego pojazdu ktory kosztuje mase pieniedzy mysle ze naprawde jest warto sie z tym pobawic bo w najgorszym wypadku mnie ten motor wyniesie kilka tysiecy a nie 14

Tak jak Lupus, ja tez nieco sie babralem reanimujac stare sztrucle (samochody, czasami dosc drogie). I ta zabawa NIGDY sie nie oplaca, ZAWSZE wychodzi drozej niz kupno oryginalnego pojazdu z tego samego rocznika. I prawie zawsze nie udaje sie osiagnac 100% stanu tegoz oryginalu. Takie zabawy sie uskutecznia, jak nie masz wyboru i musisz rzezbic.

Ale pojazdu spalonego do tej pory nie reanimowalem.. jakos nie wpadlem na taki pomysl, widocznie za bardzo bojazliwy jestem :D:D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.