Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Ciuch Afrykańczyka (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=130)
-   -   Komplet turystyczny - tekstylny do max 2500 cebulionów? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=43245)

Zeus 13.12.2022 14:19

Cytat:

Napisał zimny (Post 801946)
Zanim kupiłem swoje obecne wdzianko, mierzyłem dokładnie ten model - nową RST Adventure III. Wszystko git, trochę ciężka, ale wygodna, dobrze leżała. Prawie kupiłem ale zorientowałem się że membrana nie jest wypinana - tzn jest połączona z ociepleniem. Głupio, wcześniejszy model miał 3 warstwy. Jakbyś jednak robił przymiarki zwróć uwage na to jak ciasne są portki w kolanach - to nie tylko moja opinia, że cos za chudo tam ze szmatą.

Miałem kiedyś taką kurtkę (nie RST ale ze zintegrowaną membraną) i powiem krótko - nie jest to robra opcja. Tyle że w tej RST jest jakoś tak dziwacznie - albo bez membrany wogóle, OK na ciepło, albo jak membrana to z podpinką.
Ja mam tak - bez membrany i podpinki powyżej 25 stopni.
Z membraną - 15-25 powiedzmy.
Z membraną i podpinką - poniżej 15.

Uznałem że przedział 15-25 jest dla mnie tak istotny i na tyle często jeżdżę w takiej temp że chcę miec ciuch który będzie możliwie uniwersalny.

Logiki układu membrany i podpinki w tym RST naprawdę nie mogłem zrozumieć.

No właśnie, też do tej pory zakładałem membranę żeby nie wiało i nie wiem po co mi ta zintegrowana ocieplina. Tu chyba RST dało ciała bo nie wiem jakie są plusy takiego rozwiazania. Mierzyłem ten komplet i oprócz tej membrany pasuje mi ale chyba tego nie kupię. Czytam teraz o Richa Tuareg - są 3 warstwy i ponoć niezła jakość. Może sprawdzę...

gerard36856 13.12.2022 14:35

Ja mam teraz Rebellhorna. jest ok, wygodna i dzielna na zimnie.
Ale to ile ona waży jest niesamowite. Dosłownie dwukrotnie więcej niż stara Richa która miałem. Nie wiem co tam waży x 2.


Richa to świetna marka. Bardzo trwała. Jeździłem chyba 8lat i jeszcze komuś posłuży ta kurtka. Kupiłbym ja jeszcze raz właściwie.

zimny 13.12.2022 20:55

Co do wszytych membran to ja zdaje sobie sprawę że gore to gore. Wiem że to inna liga, aczkolwiek nadal nie mam przekonania że chciałbym mieć membranę na stałe - choćby była w kosmicznej technologii...

Jeśli mowa o rebelhorn patrol to tak, też byłem w szoku jakie to ciężkie. Na mnie akurat źle leżała.

Richa nie mierzyłem - ale także słyszałem bdb opinie.

jorge 13.12.2022 21:57

Ja mam Modekę na zbyciu. L-ka duża, której nie używam prawie od kupienia. Komplet 3-częściowy. Do tego deszczowe komplet - chętnie się pozbędę, a Tobie zostanie na waciki dla Siarzeskiej :D

Zeus 13.12.2022 23:05

Jaki model tej modeki na zbyciu?

michal_m 12.01.2023 10:33

Hej, podepne sie pod temat, to jaki komplet tekstylny polecacie z czystym sumieniem?

muszel72 12.01.2023 12:13

Rst adv

WojtasA 12.01.2023 12:28

Dainese d-explorer 1.

Rafał Rs7 12.01.2023 13:15

Rukka Rimo R.

Dżeferson 12.01.2023 13:28

Za 2,5 można teraz wyjąć komplet hakuna matata


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.