Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Wisła-Czesław Ryt handlarz z olx. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=39237)

Fizolof 03.03.2021 19:49

Cytat:

Napisał melon1968 (Post 721022)
A masłem się wspomagałeś?!:D
A wracając do tematu to łon dziwny jest, ja mówię że takie oparcie chcę a on że tamto jest lepsze.I taka gadka w trzech mailach.:dizzy:

Ciekawe też są opinie na Google

Wojtkuuu 03.03.2021 20:31

Wśród nich, także moja. :dizzy:

GrubyDDZ 04.03.2021 19:10

Powiem tak: wolę dać stówkę drożej w MotobagaŻ , niż godzić się na jego dziwactwa.

Ale ja to dziwny jestem, miałem się nic nie odezwać w tym temacie przez ten zapach śledzi .

matjas 04.03.2021 19:22

Trzeba było iść za głosem sumienia!

Nastepnym razem nie pozwól się wodzić na nos własnym zachciankom.

M

PS - co to za strona Motobagarz?

zimny 04.03.2021 20:33

Ja to zawsze kupowałem givi i Kappa na allegro w sklepie motocyklowo 24. Co jak co - ceny b. dobre, obsługa wzorowa i nigdy żadnej skuchy. A kupiłem tam sporo na przestrzeni 7 lat.

Pozdrawiam
Zimny

Ps. Śledzik dobry jest :Thumbs_Up:

Melon 04.03.2021 20:49

Ja wcześniej kupowałem w motobagażu ale przypadkiem ktoś ich nie kupił, bo inny adres tera?
PS. Śledzik to za miesiąc, chyba?:D Oi to jajeczko będzie

GrubyDDZ 05.03.2021 08:12

Cytat:

Napisał zimny (Post 721290)
Ja to zawsze kupowałem givi i Kappa na allegro w sklepie motocyklowo 24. Co jak co - ceny b. dobre, obsługa wzorowa i nigdy żadnej skuchy. A kupiłem tam sporo na przestrzeni 7 lat.

Pozdrawiam
Zimny

Ps. Śledzik dobry jest :Thumbs_Up:

Właśnie ten Ryt namieszał mi w głowie tym że bez sensu przepłacać za Givi , bo niby ten sam zestaw z napisami Kappa jest 500 zł taniej, ale czy to ta sama jakość ?

Cytat:

Napisał melon1968 (Post 721296)
Ja wcześniej kupowałem w motobagażu ale przypadkiem ktoś ich nie kupił, bo inny adres tera?
PS. Śledzik to za miesiąc, chyba?:D Oi to jajeczko będzie

Może przenieśli siedzibę , mi bez różnicy bo jakieś 30 km od domu mam. Jestem co chwilę na trasie do Wrocławia , zajadę po drodze i zobaczę za co płacę .

LordCYCU 05.03.2021 08:46

A ja mam z tym sprzedawcą złe wspomnienia :-)

Zainteresowałem się stelażami bocznymi givi do afry, ale kontakt ze sprzedającym był na tyle był dziwny, że poprosiłem kolegę z Bielska-Białej żeby podjechał i odebrał osobiście. Kolega nie motocyklowy, więc dostał listę do elementów do sprawdzenia przy odbiorze. Wydawało mu się wszystko ok, więc kupił i przekazał do mnie.

I co? i dupa - sprzedawca "podpierdzielił" sobie elementy do mocowania kufra (te grzybki i dziubki). Ja nawet nie wpadłem na pomysł, żeby koledze powiedzieć żeby to sprawdzał - przecież to element stelaża, który jest zmontowany i był widoczny na zdjęciach. Śmiesznie się tłumaczył "przecież pan mówił, że będzie pan używał z miękkim bagażem a nie kuframi" oraz "że, to jest specjalna wersja stelaży do miękkich toreb". I jak debil szedł w zaparte. Na necie znalazłem te brakujące elementy za ponad stówkę, więc niezły interes sobie robi. Nie opłacało mi się wysyłać tego wszystkiego z powrotem do znajomego i prosić o kolejną wizytę u tego "kombinatora". Facet mówił, że mogę wysłać bezpośrednio do niego to "on prześle odpowiedni zestaw", ale nie umiał odpowiedzieć wprost czy tylko dołoży brakujące elementy czy prześle fabrycznie zapakowany towar. Z drugiej strony, jak raz oszukał to i drugi raz też mógł się pokusić o łatwy zarobek.

W sumie miałem u niego więcej rzeczy kupić - teraz to niech spada na drzewo. W motobagażu obsługa jest 100x lepsza i pewniejsza...

WojtasA 05.03.2021 13:22

Jak pisałem wcześniej u mnie wszystko poszło spoko. Za komplet centralka czarna alu kappa 48, wraz ze stelażem i płyta zapłaciłem jakieś 300 zł mniej niż u konkurencji. Ponadto u innych na stelaż do mojej afry trzeba było czekać kilka tygodni a u Pana Czesia od ręki. Zgadzam się natomiast ze kastomer serwis specyficzny :)

matjas 05.03.2021 13:28

BO - WSZYSTKO ma swoją cenę.

:D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.