Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Metamorfoza Trampka (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=7444)

Jaro-Ino 20.09.2010 15:06

Cytat:

Napisał Lepi (Post 133318)
Trampi w całkiem dobrym stanie, a Brunetka jak widzę też :)
Z Jaro-Ino zreanimowaliśmy trampka z pogiętymi lagami, rozwalonymi zegarami, przyciętymi linkami i kupa innych rzeczy i jakoś chłopak dojechał do domu około 100 km. Inna sprawa, że jak go doprowadził do ładu to znowu rozbił i to mocniej.
No gleby ze zniszczeniami się trafiają. Im więcej plastiku tym więcej strat.
Także polecam odpowiednią oponę w błoto bo inaczej to szukanie guza.

Dużo zdrówka!

W sumie przejechałem na rozbitym 250km. Jechaliśmy z Lepim do sklepu i rów zajechał mi droge. Trampek przeturlał się przez siedzenie.
Podczas reanimacji wyglądał tak:

http://www.kishon.republika.pl/album...obrzekoczy.jpg

A 4.09.2010r. Cinquecento zajechało mi droge i znów wszystko poszło w .....

Brunetka, trampki to twarde sprzęty, naprawi się ;)

Zrób tak jak chłopaki mówili. Idź się przebadać u chirurga i ortopedy. Pare zdjęć RTG, wizja lokalna obitych miejsc i spokojniejsza głowa.

Zdrowia!!!!

diverek 20.09.2010 19:11

Cytat:

Napisał matjas (Post 133308)
i wyp...ol te opony na śmietnik - niech się kobieta uczy w terenie na oponach, które lepiej będą tam robić.

W planach były Mitasy E-09. Niestety ostatnio jestem bez pracy i z kasą cieniutko. Jak zaczne zarabiać to się dokupi.

Cytat:

Napisał matjas (Post 133308)
w sumie takich przystojnych brunetek nigdy dość :hehehe:

Też jestem takiego samego zdania.

Cytat:

Napisał Jaro-Ino (Post 133391)

Brunetka, trampki to twarde sprzęty, naprawi się

Jasne. Najgorsze będzie równe wyprowadzenie mocowania lampy i plastików. Przez zime dokupię wszystko co konieczne, o ile nie da sie pokleić. Połamane są doszczętnie: czacha, prawa owiewka, i plastiki dookoła licznika. Z licznika powyrywane wszystkie uchwyty więc też lipa. Lekko dostało się też zbiornikowi paliwa. Ale na luzie się da poszpachlować. Lampa cała choć z lekka przekoszona wraz z mocowaniami. Pękniete także mocowanie lusterka. Może da się zrobić. Po za tym wszystko jak nowe. Acha. Nie odpaliłem z rozrusznika. odmówił współpracy. Rozebrałem wszystko co mogłem tam na miejscu. Elektryka wydaje się być w porządku. Bezpieczniki całe. Odłączałem kable z włącznika (stawiałem że on wyzionął ducha) próbowałem na "krótko" ale to nie to. Będzie więc co robić na dzień dobry. Absolutnie nie ma żadnej reakcji na przycisk. Kontrolki nie przygasają. Kompletnie nic. Stawiam więc jednak na elektrykę i brak wspólnego języka pomiędzy rozrusznikiem i przyciskiem startera. Coś się stało po drodze.

Artuditu 20.09.2010 20:11

1 Załącznik(ów)
tak jak obiecałem

Dubel 20.09.2010 21:13

Cytat:

Napisał diverek (Post 133420)
Nie odpaliłem z rozrusznika. odmówił współpracy. Rozebrałem wszystko co mogłem tam na miejscu. Elektryka wydaje się być w porządku. Bezpieczniki całe. Odłączałem kable z włącznika (stawiałem że on wyzionął ducha) próbowałem na "krótko" ale to nie to. Będzie więc co robić na dzień dobry. Absolutnie nie ma żadnej reakcji na przycisk. Kontrolki nie przygasają. Kompletnie nic. Stawiam więc jednak na elektrykę i brak wspólnego języka pomiędzy rozrusznikiem i przyciskiem startera. Coś się stało po drodze.

Coprawda to nie dział techniczny ale :D pierwsze co bym winił w tej sytuacji to przekaźnik :)
Pozdro

gerard 21.09.2010 00:04

Brunetka, kupe szczęścia w nieszczęściu, dobrze że cała jesteś, kuruj się

Wiadomo kałuż nie ma co ignorować, zwłaszcza tych niewinnych nie wiadomo jakie licho na dnie. Ja podobnie rok temu
http://forum.transalpclub.pl/viewtop...%C5%BCa#p27392

. . .całe szczęście nie miałem drzew czy kamieni tylko przeorane miękkie pole.
Las z wąskimi ścieżkami jest niebezpieczny przy glebach i małych potknięciach
drzewa nie wybaczają omyłek . . . .

trampki, . . . dużo mogą znieść, nie ma co się przejmować, kolejny pretekst do przeróbek ale to najmniej dziś istotne

zdrowia!:Thumbs_Up:

Brunetka 21.09.2010 08:21

Oj widzę że kilka trampków jest w podobnym stanie jak mój :) więc nie jest najgorzej ;)
dziś czuję się już troszkę lepiej, wczoraj miałam gorączkę i było mi strasznie zimno.
Divercio zaopiekował się mną... polopierynka, wmasowanie tony maści na stłuczenia i jest już w miarę ok. jeszcze najgorszy ból to klatka piersiowa i ręka - ramię.

Zaraz jedziemy do lasu po moje części od motoru. Mam nadzieję że jeszcze tam będą ?

puntek 21.09.2010 09:10

Cytat:

Napisał Brunetka (Post 133516)
Oj widzę że kilka trampków jest w podobnym stanie jak mój :) więc nie jest najgorzej ;)
dziś czuję się już troszkę lepiej, wczoraj miałam gorączkę i było mi strasznie zimno.
Divercio zaopiekował się mną... polopierynka, wmasowanie tony maści na stłuczenia i jest już w miarę ok. jeszcze najgorszy ból to klatka piersiowa i ręka - ramię.

Zaraz jedziemy do lasu po moje części od motoru. Mam nadzieję że jeszcze tam będą ?

sprawdź czy nie masz pękniętych żeberek :(
taki ból - tak może byc :(

majek 21.09.2010 10:41

wrruuummmm
ale się wystraszyłem....
łojacie..
Ty Brunetka tak więcej nie rób bo Twoim kibicom pikawa wysiądzie!
dbaj o siebie teraz i ćwicz
pamiętaj - kałuże tylko daleko od drzew bo inaczej :mur:
trzymam kciuki za wydobrzenie
i rozważam wspieranie Diverka w alkoholiźmie...

Rodezjan 21.09.2010 13:07

Na temat bolących żeber trochę wiem z doświadczenia, najczęściej podczas zgniatania uszkadza się chrząstka i przy każdym oddechu boli jak cho...ra.
Niestety maści nie wiele tu pomogą najskuteczniej leczy czas, dużo czasu.
NO i warto odwiedzić ortopedę- dobrego

bukowski 21.09.2010 15:00

Cytat:

Napisał gerard (Post 133495)
kolejny pretekst do przeróbek ale to najmniej dziś istotne

diverek po wprawce z czarnym matem, zamiast skupowac czesci powinien przesiasc sie na aeorograf, nasmarowac na tym macie pare pajakow, czaszek, dorzucic jakiegos miesniaka na kask i bedzie madmax jak sie patrzy :D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.