Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Buty (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=129)
-   -   buty forma adventure (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=11565)

jochen 19.03.2013 11:21

Ja w nich też jeżdżę drugi rok i bardzo sobie chwalę. Chciałem mieć buty dobre do turystyki moto, takie co to przyzwoicie trzymają nogę, a są przy tym wygodne, żeby można w nich było bez problemu łazić i zwiedzać. I do tego się moim zdaniem całkiem nieźle nadają. Raz na jakiś czas impregnuję i ogólnie jestem happy. Do typowo offowych pod względem ochrony nogi nie ma co ich porównywać, bo po prostu mają inne zastosowanie. To taki uniwersalny kapeć, podobnie jak Afryka jest uniwersalnym moto.

Genek 19.03.2013 22:32

a jak z tymi butami w ciepłe dni i w deszcz, wiadomo, że cudów się nie spodziewam, ale oddychają one w miarę ? trzymają w ulewach?

czosnek 19.03.2013 22:40

W ciepłe dni nie stwarzają problemów. W ulewie prędzej czy później puszczą wodę (u mnie prędzej). O dziwo dłużej trzymają wodoszczelność podczas chodzenia np. w strumieniu.

Andryś 28.03.2013 13:02

Więc po wielu przymiarkach dokonałem wyboru. Formy Adventure bardzo fajne i wygodne ale z racji tego, że szykuję się na częste latanie offem cały czas obawiałem się o uszkodzenie nogi. Prawie już miałem kupić foxy Maverick ale trafiła się okazja i kupiłem tanio nowe pharoa x cross px1. Zdecydowałem się na nike bo JarekAT ma takie i w temacie kiedyś je chwalił. Są strasznie twarde ale mam nadzieję, że się troszeczkę ułożą. Jak polatam to zdam relację jak się spisują.

Pawel 08.04.2013 13:52

czy ktoś porównywał rozmiarówkę butów DIDI Adventure i Forma. Zastanawiam sie na zakupem jednych albo drugich. SIDI moge przymierzyć ale Formy nigdzie w pobliżu nie mają. Jak ktoś mógłby napisać o swoich doświadczeniach. Chodzi mi czy jak przymierzą SIDI np rozmiar 44 to czy Formy w tym samym rozmiarze nie będą za małe albo za duże?

Grucha 08.04.2013 14:16

formy mam adventure i doninatory w rozmiarze 43 a noga takie 42,5. oba są w lekkim luzem. mierzyłem SIDI, oba modele, o których tak głośno i raczej wielkiej różnicy nie było. Nie trzymała mnie kasa ale mimo to zakup zakończył się na FORMA.

Już pisałem o mojej opinii na temat SIDI i Formy. Nie chcę znowu walić mitu o SIDI.

Pawel 08.04.2013 14:18

Wiem wiem czytalem. Dzieki za info.
Mierzył ktoś SIDI i Formy w rozmiarze 44 albo 45?

Grucha 08.04.2013 14:18

A odnośnie łamania nóg w butach, to jest tak, ze jak masz pecha to palec złamiesz i w d....wóch miejscach :D

Fizolof 08.04.2013 15:46

Cytat:

Napisał Pawel (Post 306094)
Wiem wiem czytalem. Dzieki za info.
Mierzył ktoś SIDI i Formy w rozmiarze 44 albo 45?

Ja mierzyłem Formy 46 i Sidi Adv 46. Jak dla mnie to taka sama rozmiarówka.

DwaMariany 08.04.2013 17:24

Mierzyłem 43, na długość takie same. Formy cisnęły w kostce, wziąłem Sidi.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.