Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   forum adv rider (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=13282)

sambor1965 26.04.2012 00:31

ex, to jest już od dawna forum adv. Tylko że się inaczej nazywa. Zresztą największe forum adv w tym kraju. Wystarczy zobaczyć liczbę postów czy choćby użytkowników online.
Tematyka związana z AT od dawna jest poboczem dyskusji tu się toczących. I nie pisz "waszej" pracy i "wam" się udało. Jesteś tu nie od wczoraj. To tak samo Twoje forum jak dowolnego moda czy admina.

Neno 26.04.2012 03:17

Sambor dobrze prawi, ja tam zapisując się tu kilka lat temu, nie miałem Afri, za to od razu czułem ducha ADV. Afri pewnie mieć nie będę ale zostaję tu . Kropka. :)

ex1 26.04.2012 13:34

Piszę wasze, bo jestem tu zaledwie od roku i nei czuję że wniosłem w to forum coś sensownego. :) no może po za ROGALEM :D
nie mam afriki i pewnie mieć nie będę choć to fajny motor jest :)
ja jedynie tak sobie prorokuje czy przypadkiem nie stanie się tak że Forum AT odda pola innym forom ADV tylko dlatego że się nazywa AT :)
jak by nie było spora grupa ludzi siedzi na ADVrider. siedzi tam bo nie mają motocykla AT. w pewnym sensie

mirek-wroc 27.04.2012 09:58

Ja właśnie tak się ostatnio zastanawiałem że fajnie gdyby wykupić kilka adresów www w stylu adventurerider itp... te co wolne są i przekierować tu ale nie mnie decydować, ja tu leszczyk jestem. A na ADV trochę czytałem i takie klimaty tam widziałem że nie specjalnie mi się spodobało. Wolę czarnuchów ;)

Cytat:

Napisał ex1 (Post 236165)
...Mam wrażenie że fora modelowe jak AT będą z czasem ewoluowały w kierunku dyskusji technicznych. a ponieważ Afrikę*rozłożyliście już*chyba na czynniki pierwsze.. --- znikną wam tematy do dyskusji.

ot takie to moje prorokowanie

To ważna uwaga moim zdaniem - byłem redaktorem przez kilka lat na jednym z forum "modelowych" i w końcu już się nie dało tam nic czytać - kurde ile można było o śrubkach gadać i patentach - a co nowy przychodził ot te same pytania, a zakręceni userzy to wymieniając śrubkę z ocynkowanej na nierdzewkę pisali o tym post na pół strony. Moim zdaniem trzeba nawijać km i pisać relację wtedy jest ciekawiej

myku 27.04.2012 10:06

Mi osobiscie najbardziej podoba sie forma Advrider.com.Wszystko pod jednym dachem,sensownie podzielone,gdzie kazdy znajdzie swoj kacik.Ale to forum AT wiec inna bajka

mishieck 27.04.2012 10:15

Ja na to forum trafiłem właśnie ze względu na relacje z podróży. Na żadnym polskim forum nie ma tego tak dużo i na takim poziomie.

Louis 27.04.2012 17:16

Cytat:

Napisał ex1 (Post 236245)
ja jedynie tak sobie prorokuje czy przypadkiem nie stanie się tak że Forum AT odda pola innym forom ADV tylko dlatego że się nazywa AT :)

Właśnie o tym Ci pisałem, gdy tworzyłeś orangepower.pl, widzę że w końcu załapałeś. Lepiej późno niż wcale :D

Louis 27.04.2012 17:26

Dla mnie AfricaTwin, to nie tylko motocykl. To filozofia podróżowania. Dlatego tu jestem, a że moja "AfricaTwin" nazywa się akurat KTM, to bez znaczenia. Nie ma co się rozwodzić, naukowcy już dawno ustalili, że wszyscy wywodzimy się z Afryki ;)

puszek 27.04.2012 17:31

Cytat:

Napisał Louis (Post 236446)
Dla mnie AfricaTwin, to nie tylko motocykl. To filozofia podróżowania. Dlatego tu jestem, a że moja "AfricaTwin" nazywa się akurat KTM, to bez znaczenia. Nie ma co się rozwodzić, naukowcy już dawno ustalili, że wszyscy wywodzimy się z Afryki ;)

I TO mi się podoba.. KTM , młodszy brat niech chłonie wirusa....:at:

rambo 27.04.2012 18:24

KTM XRV LC4 BMW XTZ DRZ XLV LC8 = ADV = TDN :haha2:


i tak wszyscy pochodzimy z Afryki :D

PS: dobre !!! :Thumbs_Up:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.