Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Pozdrowienia motocyklistów-a dokładniej dlaczego niektórzy tego nie robią (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=4685)

myku 26.11.2009 22:12

No fakt,ja na widok AT zawsze sie jakos porusze i usmiechne:D

newrom 29.11.2009 23:56

Cytat:

Napisał TyMoN (Post 85978)
Mile to jest... tak samo jak pozdrowienia na szlaku w gorach czy w lesie na grzybach...

Czyli jak sobie jadę to mi grzybiarze hałdujudu mówią? No może i tak, ale czemu jebany ? ;-)

JuIo 30.11.2009 16:05

A wiecie dlaczego właściciele samochodów Alfa romeo nie machają do siebie???
Otóż dlatego, że widzieli się już dziś rano...
...w serwisie:D

BLOB 01.12.2009 10:37

Łapa mi podskoczyła kiedyś na widok obładowanej alu i bagami AT. Facet odmachnoł i wskazałem coby przystanoł na zatoczce dwie sekundy trwało się dogadywanie dlaczego machnołem. Słowak se leciał z ukrainy wytytłany zaproponowałem pomoc kawkę jedzenie łazienke i tu dałem plame bo się mnie zapytał czy wy tu w tym kraju to czyści jeździceie na AT. Zamieniliśmy pare zdań, podziękował za pozdrowienie i chęć niesienia pomocy zaprosił do siebie i dalej w trase.
A raz miałem przypadek na trasie jak do gościa podjechałem na parkingu i zagadałem to mi prawie kazał spierda...ć i nie zaczepiać takich (bosuf) jak on (miał AT)
Machać nie machać i komu to indywidualny temat ja machne wam a co mi tam

FanSkuter 26.09.2012 19:40

Pozdrawiajmy się bez względu czy to skuter czy motocykla puki możemy i "ŻYJEMY" ilu rocznie motocyklistów ginie na drogach. Ostatni przypadek 23.09.12 Bytom obwodnica 50 i 54 lata kierowca nie zauważył dwóch motocyklistów.


pozdrawiam

gruby 26.09.2012 20:17

Ponoć chłopaki na Goldwingach są nie lubiani ,prawda to ?

zbyszek 26.09.2012 20:51

Hey, ja zauważyłem taka rzecz, mam dwa moto, starą DR i takie tam,,, drugie nowsze:)
-jadąc Drką jak macham to mi odmachują z pogardą
-jadąc tym nowszym to mi nie odmachują nawet jak ja macham, z zazdrości pewnie:dizzy:
Więc poszedłem na sposób i... pierdole nie macham:D

magicl 26.09.2012 21:58

Cytat:

Napisał zbyszek (Post 260105)
Hey, ja zauważyłem taka rzecz, mam dwa moto, starą DR i takie tam,,, drugie nowsze:)
-jadąc Drką jak macham to mi odmachują z pogardą
-jadąc tym nowszym to mi nie odmachują nawet jak ja macham, z zazdrości pewnie:dizzy:
Więc poszedłem na sposób i... pierdole nie macham:D

Hej, to zalezy co masz to drugie? B-ardzo M-alego W-acka albo H-D to nie odmachuja ;)

zbyszek 27.09.2012 08:07

Jadąc drką jak mijam afrę to ja muszę jako ten ''gorszy'' pierwszy podnieść rękę, inaczej
nie ma siły że ten ''lepszy'' mnie zauważy. :D
Ot taki przykład, swiadczy on o tym że motocykl jest w dzisiejszych czasach bardziej wyznacznikiem statusu społecznego niż pasją.

Ola 27.09.2012 10:04

A ja macham i pozdrawiam wszystkich, bez względu na rodzaj moto. Nawet jak wracam z dzidowania pooblepianym błotem małym endurakiem i napatoczy się czoper - to też macham. I prawie zawsze ludziska odpowiadają. A nawet jeśli nie, to nic sobie z tego nie robię. Macham bo uważam, ze to super tradycja, a czy ktoś inny też tak uważa... to już nie mój problem.

Pozdr


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.