Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Wszystko dla Afrykańczyka (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   najwiekszy sklep z odzieza? jaki stroj dla swierzaka? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=23047)

Adampio 11.02.2015 12:33

Dajom, ale integralne, co MSZ mocno ogranicza poczatkującego.

madafakinges 11.02.2015 12:43

Jak kupiłem pierszy prawdziwy motur dr650rs to po wymianie oleju i świecy bylem spłukany:)
Kask dostałem od kumpla jakiegoś lazera z porysowaną szybą w nocy było przejebane, kurtkę kupiłem w lumpexie czy innym ciucholandzie za 60zł był to jakiś stary HG albo polo nie pamiętam już. Jedyne zainwestowałem w nowe szmaciane 'krosowe' rękawice fly.
Resztę wydałem na paliwo- było warto:)

teddy-boy 11.02.2015 15:17

Pare lat temu gdy postanowilem zrobic prawo jazdy zrobilem tak:
Kask i kurtke odkupilem od kumpla ktory akurat sprzedal transalpa. Wiec mialem swoj kask na kurs, zawsze to lepsze niz te szkolne, do tego naprawde fajny Marushin.
Kurtke mam do dzis, bo to bardzo porzadna kurteczka BUSE. A juz po kursie zaczalem sobie wszystko dokupywac. Rekawice - wiadomo to szybko i nietrudno. Spodnie, buty, inne buty, zbroje, itd. Wszystko powoli pod wlasne preferencje.
Acha, ja nie mam problemu z uzywana kurtka, ale sa tacy ktorych to brzydzi.
na pewno odradzam ci kupowanie wszystkiego w ciemno przez net. Rozmiarowki, wykonanie, nie bedziesz na dluzsza mete zadowolony chyba ze celuejsz w takie 100% pewniaki ze kupisz sobie komplecik od Foxa ne patrzac na cene

marekmoto1 11.02.2015 15:42

Pójdź do większego sklepu. Dobry sprzedawca doradzi i na pewno coś dobierze. Na pewno nie przez internet. Jeansy też ciężko dobrać. Kupiłeś kiedyś portki do chodzenia na codzień przez neta?

ambiwalencja 12.02.2015 01:17

kupno w ciemno, slaby wybor wiadomo. dlatego liczylem troche na opinie ludzi ktorzy z danym produktem/marka mieli do czynienia.

wszystko kupuje przez internet, jest zwyczajnie tanio. i co do rozmiarowek nie mam stresu bo nawet jak inaczej cos sobie wyobrazam to zawsze moge zwrocic/wymienic. natomiast kupujac ubrania w internecie poznalem kilka marek, ktorych kazdy pojedynczy produkt jest bardzo dobrej jakosci. kupuje posezonowy towar za 40% ceny.

PS.1 sprzedawca ma na celu sprzedac towar w mozliwe jak najwiekszej cenie/ilosci. co nie co o tym wiem. :)

PS.2 jezeli ma sie konkretne oczekiwania, zna sie swoje wymiary i ma sie troche wyobrazni to nie jest to zadna sztuka.

bass 12.02.2015 19:24

nie zawracaj gitary tylko kup motur :D bo do wiosny ten temat bedzie miał 50 stron a Ty nie będziesz miał niczego :D
Cykasz się z tymi ciuchami jak dziewczyna, ile Ty masz lat?
Chcesz kupić? idź gdzieś przymierz, dopasuj pod siebie i kup tam gdzie mierzysz albo w necie. Prościej się nie da. Zasada "co drogie to dobre" w kwestii ciuchów na moto się sprawdza :D

żuk 12.02.2015 20:24

:Thumbs_Up:

DRAGON76 12.02.2015 20:52

Wersja wzmocniona na Kamczatkę

mygosia 12.02.2015 21:19

Czy mogłabym prosić o poprawienie błędu ortograficznego w temacie wątku?

Nawet jeśli go nie czytam, to nieustannie wyświetla mi się w nieprzeczytanych... I co rusz prowadzi do konsternacji mój mózg, który już nie wie, czy chodzi o "strój dla świeżaka", czy o strój dla "zwierzaka".

;)

Ps. Serio mówię!

Sub 12.02.2015 21:46

:Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.