Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Przygotowania do wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Jakie opony na wschut? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=18274)

sambor1965 11.06.2013 23:21

Oni tam mają lekki burdel w systemach. Jak wjeżdżałem do Kazachstanu z Kirgizji to Pani mnie nie chciała wpuścić, bo motocykl którym chciałem wjechać widniał w systemie jako ten co wjechał rok wcześniej i nie wyjechał. Lekka konsternacja była, bo jednak wjeżdżałem...
Ostatecznie mnie wysłano do drugiego okienka, w którym "wyjechałem", a następnie w drugim (czyli tym pierwszym) wjechałem.
I wszystko było ok...

mazeno 11.06.2013 23:24

.........

Mhv 12.06.2013 07:35

Cytat:

Napisał sambor1965 (Post 322195)
Oni tam mają lekki burdel w systemach. Jak wjeżdżałem do Kazachstanu z Kirgizji to Pani mnie nie chciała wpuścić, bo motocykl którym chciałem wjechać widniał w systemie jako ten co wjechał rok wcześniej i nie wyjechał. Lekka konsternacja była, bo jednak wjeżdżałem...
Ostatecznie mnie wysłano do drugiego okienka, w którym "wyjechałem", a następnie w drugim (czyli tym pierwszym) wjechałem.
I wszystko było ok...

:haha2::D tylko na wschodzie..
Jak tak czytam, to chyba naprawdę trzeba być MEGA wyluzowanym na tych granicach wschodnich..zawsze coś może się przytrafić. Powodzenia w podróżach.

Robert Movistar 12.06.2013 08:35

Cytat:

Napisał deny1237 (Post 322105)
Robert Movistar a jak sie zorientowaleś ( czy przyszło ci jakieś pismo do domu ) że według nich motocykl nie opuścił ich terenu???

Bo ja przywiozłem motocykl po roku czasu stania w Jakucku, 2011 wróciłem samolotem, a motocyklem w 2012.

Teraz za dwa tygodnie znowu zamierzam przekroczyc granice Bialoruską dodam że tym samym motocyklem. Po tym co napisałeś trochę serce mi zadrżało czy te wariaty czegos się nie bedą czepiać.

Tak, dostałem w marcu pismo. Może źle zrobiłem bo odpowiedziałem mailowo (był podany adres), dołączając skan paszportu ze stęplami przekroczenia granic RUS/KAZ/ KGZ/TJK, ubezpieczenie z Kazachstanu itd...
No i przyszlo tydzień temu kolejne, tym razem z już z paragrafami i zapisem że do 16 czerwca mam się stawić ze wszystkimi dokumentami w urzędzie celnym Magilevie:D Teraz odpiszę i prześlę ale pocztą.
Skoro przejechałeś w 2012 przez Białoruś do Polski i moto masz w Polsce, to raczej nie masz powodu do obaw.

wilczyca 17.06.2013 00:25

2 Załącznik(ów)
Wziął zapas opon i pojechał na wschut.

Buszuj, wilku.

Załącznik 40867

Załącznik 40868

szparag 17.06.2013 00:27

I poszły "stare" konie, po betonie :), pojedzie i bryczka.

Mirmil 17.06.2013 00:44

Powodzeniua Lupus!
miales wysylac opony do Bijska, ale widze,ze koncepcja sie zmienila.
Do zobaczenia, gdziest tam, na stepie

moj numer 794924162
Ja wyjezdzam ok 30 czerwiec, chcialbym byc w bijsku ok 6 lipiec, mongolia do 22 lipiec i powrot glowna trasa przez Rosje, by wyladowac w Polsce pod koneic lipca
Nasluch na CB bede mial przez caly czas.
Tylko ktory kanal w Rosji i Mongolii? 15-19-20-28 ?
Moga sie czepic radia na granicy, albo na postach

szparag 17.06.2013 00:57

Czyli jedziemy w tym samym czasie :).

Mirmil 17.06.2013 01:12

Cytat:

Napisał szparag (Post 323160)
Czyli jedziemy w tym samym czasie :).

Tak.
Tylko, ze ja w Nowosybirsku odbijam na Bijsk, gdzie rozladowywuje motocykle, zabieram reszte ekipy, co dolatuje samolotem i jedziemy do mongoli Czujskim Traktem. I chyba tak samo wracamy
W Bayankhongor bedziemy gdzies ok 13-15 lipiec, dojezdzamy tam droga poludniowa, pozniej chcemy odbic na polnoc i wracac granica Altaju na zachod kraju.

szparag 17.06.2013 01:16

To pewnie wódki się napijemy.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.