Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   rajd podlaski (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=3267)

Kotrrin 13.05.2009 22:06

Kurde, bardzo fajnie się zapowiada.... zgłaszam wstępnie obecność

bobo971 13.05.2009 23:32

Jako żem tu nowy mam pytanie czy żółtodziub też może się wstępnie dopisać do rajdu ciekawie sięzapowiada ale nie wiem czy wykombinuje namiot na tą okoliczność no i stroju też nie posiadam ale może w jeansach da sięrade :) No i jakby ktoś mykał z warszawy to bym siępodpioł bo nie wiem jako tam trafić.

BABA 13.05.2009 23:43

ja to już wiem że na 100% mnie nie będzie w tym terminie na podlasiu:( ( jednak dobrze to przewidziałam :( )....i teraz właśnie muszę być we Wrocu te pare dni wokół weekendu, nad czym ubolewam, matula to jeszcze bardZiej:p, a już nie wspomne o rolnikach ;)
....ale za to jestem na innej dobrej drodze :Thumbs_Up:

ltd454 14.05.2009 00:00

Bobo971 wpadaj w dżinsach nie przejmuj się. Ja będę PKS-em- to dopiero obciach!! Namiot nie potrzebny, spanie po krzakach.
BABO powodzonka tam na tej nowej drodze... życia ;)

bobo971 14.05.2009 00:12

Problem takowo jest inny trochu. We wtorek wyszedłem dopiero ze szpitala i na jakiś prochach jestem i nie chce przeginać, ale strasznie mnie kusi :) ale jutro się zdecyduje :)

Reinchardt 14.05.2009 00:14

Na! Renia dzis zakupiła mitasa na przód, kufajka poszła do naprawy, bez spodni moto da się jechać, zostaje tylko kwestia dojazdu. Pany melduje sie na sobotę wieczór, wcześniej nie dam rady. Moze jeszcze ktos z lublina ze mna pociśnie, jak nie daje sam do Was tolko ktos bedzie musiał zapewne po mnie kawałek wyjechać z tych nadburzańskich kniei. Bedziem w kontakcie

Jarek 14.05.2009 08:39

Cytat:

Napisał Maciej (Post 57655)
A mnie szlak trafi :mur: nigdzie w wawie nie moge znalezc tkc80, (za tyle kasy to powinni mi jeszcze wymienic i po rekach calowac!!) bo na tym moim łysym kapciu nie przyjadę... :mad:
jeśli znacie jakiś sklep w wawie gdzie dzisiaj od reki dostane tkc? to od razu tam lecę, jutro zmieniam i w piątek stawiam się na imprezę.....
(opona może być po normalnej cenie)

:vis:

-spróbuj na Namysłowskiej...jest tam taki nieduży sklep/sprzedają razem z wymianą/ - mogą mieć - ja tam kupiłem jakis czas temu /tel gdzieś zgubiłem/
pzdr:haha2:

Babel 14.05.2009 10:58

Cytat:

Napisał jarek (Post 57771)
-spróbuj na Namysłowskiej...jest tam taki nieduży sklep/sprzedają razem z wymianą/ - mogą mieć - ja tam kupiłem jakis czas temu /tel gdzieś zgubiłem/
pzdr:haha2:

Albo Huberta spytaj
Kurcze smaka mi narobiliscie (szczegolnie fotki zajebiste )ale niestety w łykend mam migracje serwera w robocie i dupa :(.
Może następnym razem

Jarek 14.05.2009 11:10

Hubi nie lubi f-my Continental:)))

hubert 14.05.2009 11:27

Nie lubię Continentala dystrybutor jest do dupy :mad: Dziwię się w ogóle że Continental powierzył dystrybucję takiej firmie ...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.