Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne - dyskusja ogólna (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=248)
-   -   Intruz, virago czy shadow?? Jakiego choppera wybrać?? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=9801)

simon1977 25.06.2011 22:06

Przerabiamy wyższość jednych świąt nad drugimi :dizzy:
Co się podoba to brać, a martwić się potem :D

BartekJ 25.06.2011 23:08

Cytat:

Napisał kulka (Post 184614)
oj bladzisz kolego ;)
vs 1400 jest mega mocny , silnik olejak , niedozajebnania ;D
o sylwetce nie wspomne bo kazdy fabryczny wypust choperopodobny nadaje sie do przerobienia li tylko :D
a duzego intruza sie super przerabia , doczekal sie swojej legendy , silnik jest zajebisty ;)


Nie błądzi - podąża inną drogą :). Szynszyll stara się zwrócić uwagę na kwestie techniczne związane z danym sprzętem, Ty zaś podchodzisz do tematu bardziej emocjonalnie.
Mnie tez biorą "emocje" jak te pierd...gaźniki próbuję jakoś zgrać ze sobą, wcześniej po paru kurwaćmaciach wyciągając do czyszczenia. Bo ciasno tam jak w .....(dopowiedzcie sobie sami co tam kto chce :D).

Niestety, a dla niektórych stety, czopra kupuje się oczami. Zatem bierta co chceta, byle nie było to Virago. Osobiście i subiektywnie stawiam XV 535 na dole tabeli.
Dla mnie potencjalnym idealnych chromem jest VTX 1800 w wersji F. Bo jest też technicznie dopracowany.

Pozdrawiam :).

JareG 26.06.2011 08:31

Cytat:

Napisał BartekJ (Post 184631)
(..) Dla mnie potencjalnym idealnych chromem jest VTX 1800 w wersji F. Bo jest też technicznie dopracowany.

:Thumbs_Up:
Jak kiedys se kupie armature do lansu po miescie, to wlasnie ta w/w - i/ale bynajmniej nie za dopracowanie techniczne :D

kulka 26.06.2011 09:24

tak tak , kupcie se vtx'a a ;potem bedziecie w razie awarii na lawete czekali . przekombinowane elektornicznie moto .

intruza 1400 synchronizuje za pomoca wezyka z oleum ;D ciezko ale sie da
generalnie powim tyl;ko tak ;
choper nie nadaje sie na nasze drogi . mam koklegow ktorzy jezdzili przez kilka sezonow armaturami wszelkiej masci i powoli sie wykruszaja . niestety , taka jest prawda , moto na dziury nasze sie sredni nadaje. bardziej celowalbym w UJM czyli jakies cb750 czy inazume

tomekc 26.06.2011 10:07

Intruz 1400, chetnie bym to w garazu widzial..........

Moto-Bandit 26.06.2011 12:58

Cytat:

Napisał szynszyll (Post 184610)
no to nie bardzo kumam po co ten post. napisalem - popierajac to swoim jako takim warsztatowym doswiadczeniem - podobnie jak bartekj:

WSZYSTKO TYLKO NIE INTRUDERY POD JAKAKOLWIEK POSTACIA

Szynszyll, warsztatowym doświadczeniem piszesz...jeździłeś kiedyś Intruderem, czy pracujesz w serwisie?
Ja się przyznam, że miałem przez 2 lata Intrudera 750 i jedyną awarię jaka mnie spotkała to przepalony przerywacz kierunków. A jeśli chodzi o wyciąganie aku i regulację gaźników, to nie uważam za jakąś tam straszną wadę, bo jak często się to robi (aku wyciągałem tylko na zimę, a regulację robiłem po zakupie i to wszystko (o ile dobrze pamiętam robi się co 24000km)
Uważam je za bardzo udane motorki.

JareG 26.06.2011 21:10

Cytat:

Napisał kulka (Post 184652)
tak tak , kupcie se vtx'a a ;potem bedziecie w razie awarii na lawete czekali (..)

Trudno :D
Nigdzie dalej tym jezdzic bym nie jezdzil, wiec i poczekac bym mogl..

kulka 26.06.2011 21:18

alez proszzzz :D

siwy 28.06.2011 08:17

polecam vn 750 vulcan - dla majsterkowicza z grubym portfelem o stalowych nerwach i cierpliwości :)

virago 535 - małe, śmieszne, niewygodne (wzrost 188), pracuje jak agregat.

ze sprzętów tego typu które mi się spodobały to intruder m 800 jest fajny - poręczny i całkiem zwinny:
http://katalog-motocykli.pl/img/suzu...er-m-800-1.jpg

Franz 29.06.2011 12:29

Cytat:

Napisał BartekJ (Post 184631)
Niestety, a dla niektórych stety, czopra kupuje się oczami. Zatem bierta co chceta, byle nie było to Virago. Osobiście i subiektywnie stawiam XV 535 na dole tabeli.

Pozdrawiam :).

U mnie Virago 535 jest na samej górze tabeli . Dlaczego jesteś na nie?
Przejechanych 55 tys km roczik 1998 bez najmniejszej awarii.
Dragstar 650 już jest w wykonaniu i bezawaryności / wytrzymałości niżej w tabeli - 30 tys km
virago 535 jest dla niewyrośniętych facetów i kobiet i gość 188cm wygląda dość niezręcznie lub nawet śmiesznie. Tak samo na shadow600


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.