Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Hardware (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=113)
-   -   Garminy na moto (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=20622)

Neno 15.04.2014 13:41

Ja po niespełna 3 sezonach z 62S z ciekawości przesiadłem się właśnie na Montanę.
Myślę, że już za miesiąc będę mógł coś powiedzieć o samych odczuciach z użytkowania bo o niezawodności to pogadamy za rok czy dwa. Na razie nie mam czasu nawet mocowania do motocykla przytwierdzić a co mowa o ruszeniu zabawki... a wioząc ją do domu myślałem, że pójdę z nią do łózka ;)

Louis 15.04.2014 18:24

Cytat:

Napisał zimny (Post 374318)
A czy używałeś/jeździłeś z np. Oregonem, Montaną, lub nowym Etrexem?

Seria 6x jest fajna ale też ma swoje wady. To bardziej kwestia tego czy ktoś woli guziki czy dotyk. Dla mnie optimum byłoby coś z guzikami i ekranem 3-3,5 cala.

Ja takie coś mam, TwoNav Aventura. Guziki w offie są nie do przecenienia, a na asfalt, w zasadzie wystarczy smartfon.

Dubel 15.04.2014 19:32

A co powiecie o eTrex Legend hcx?? Używał ktoś??
Pozdro

Aras 15.04.2014 19:44

Uzywalem eTrex Vista Hcx i aktualnie uzywam eTrex 30. Wszystkie eTrexy maja wspolna wade - to malenstwa (wyswietlacz bodajze 2.2"). Do nawigacji drogowej sredno sie to nadaje, ale do offu jak dla mnie w zupelnosci wystarcza. No i nie musze podlaczac zadnej ladowarki bo baterie starczaja na 24 h :)

mygosia 16.05.2014 11:42

Takie pytanie blondynki...

Były sobie 3 nawigacje Garmin 60C* [dokładnych oznaczeń nie pamiętam], do których wgrywano ślady -te same, kilka odcinków.
Dlaczego tylko jedna potrafiła wyświetlać wszystkie kawałki/wszystkie ślady naraz?
W pozostałych dwóch trzeba było w menu wybierać ślady, co IMO było nieco bez sensu.

Pytanie brzmi - czy za taki stan rzeczy odpowiada:
- model urządzenia?
- wgrany software [ale on był teoretycznie taki sam]?
- czy może trzeba było w menu przestawić cosik [te nawi, które nie wyświetlały nie były moje, więc nie miałam szans w nich pogrzebać].

Po prostu chcę sobie kupić Garmina 60... i chciałabym, aby nie miała problemów z wyświetlaniem wszystkich tracków naraz.

mishieck 16.05.2014 11:48

Gosia, dozbieraj kilka stówek i kup 62s. 60 jest dość powolna, szlag cie trafi przy obsłudze. Ewentualnie 78s (to samo co 62s, tylko w innej obudowie). Dakota 20 i etrex 20 też nie są głupim wyborem.

mygosia 16.05.2014 11:57

dzięki uprzejmości Naczelnego miałam okazję potestować 60Cx [czy cuś] - i dla mnie jest wystarczająco szybka :) Tzn nie widzę potrzeby dopłacania ponad 2x tyle do 62. Szczególnie, że wg uzytkowników ten nowszy działa krócej na 1 komplecie baterii :/

Dlatego pytam o tą jedną rzecz ;)

rambo 16.05.2014 12:13

Za cenę uzywanej 60 masz nową dakotę 10 :Thumbs_Up:

mygosia 16.05.2014 12:15

To RÓWNIEŻ nie jest odpowiedź na moje jedno, proste pytanie!
:P

[przyglądne się dakocie też, na wszelki wypadek ;) ].

Edit - obczaiłam. Dakota nie ma przycisków.

wilq.bb 16.05.2014 12:16

Niby masz racje ale do Dakoty nie wrzucisz karty pamięci z mapami.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.