Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   TDN !!!! - priorytety współczesnej kobiety :P (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=2706)

Dzieju 13.06.2012 23:24

Cytat:

Napisał Ashanti (Post 244515)
Maćka, a ty lepiej pochwal się swoim pieszczochem, a nie chowasz tylko dla siebie :D ;)

No właśnie , proponuję zrobić jakis mały wypadzik i wyciągnąć Naszą Maćkę ,
bo miga się przeokrutnie od najprzyjemniejszej czynności jaką można robić ..... na równi z tą drugą ;)

Ola 04.03.2013 16:17

1 Załącznik(ów)
No i się pożegnaliśmy. Z łezką w oku: w końcu trochę lat razem i "tyle pierwszych razów". Miłość była obopólna. Tak wiem, że to tylko motocykl i nie ma co się rozklejać. Ale dla mnie to AŻ MOTOCYKL.

Ukochany wścieklaczek poszedł w dobre ręce. Nawet można powiedzieć, że "został w rodzinie". Niech służy dalej - bo to najfajniejszy motorek na świecie.

Załącznik 38225

lena 04.03.2013 20:43

Olu, więc czym teraz jeździsz? Tylko nie wciskaj nam kitu ... o biegówkach zamiast moto:D:).

podos 04.03.2013 23:17

własnie. kupilem sobie dziś biegówki...

lena 04.03.2013 23:58

Podos..., Ty już wiesz co :D. Mimo wszystko ciesze się,że się odezwałeś, aż się uśmiechnęłam do ekranu :). Pozdrawiam.

Ola 05.03.2013 12:38

Cytat:

Napisał lena (Post 296995)
Olu, więc czym teraz jeździsz? Tylko nie wciskaj nam kitu ... o biegówkach zamiast moto.

Lenka dla mnie wszystko ma swój czas,a zima = jazda na nartach (zjazdówki, biegówki,a na przełomie wiosny - skitury). Motorki mają wolne w garażu. Więc na razie jeszcze nie jeżdżę specjalnie. Ostatni weekend był ukoronowaniem sezonu biegówkoweg - Bieg Piastów i "zmierzenie się z samą sobą" na 50 km. Fajnie było. Udało się. Coś tam się dowiedziałam o swoich możliwościach. Przede mną jeszcze skitury. Motorki są cały czas "na drugim planie".

Na "codzień" i na wyprawy została mi 690-tka. No i mam oczywiście pewien pomysł na coś mniejszego :D. Jeśli uda się wdrożyć w życie, dam znać. Ale nie chcę na razie zapeszać...


Cytat:

własnie. kupilem sobie dziś biegówki...
Podos - na wiosnę.... Czy wybierasz sięgdzieś na daleką północ?

lena 05.03.2013 21:06

Olu, wiem o 50-tce i bardzo Ci gratuluję! :Thumbs_Up:

Myślałam,że nabywasz jakieś nowe moto, lub że już grzeje miejsce w choszczowskim garażu:).

Ola 04.04.2013 15:33

2 Załącznik(ów)
Jak to się mówi: "umarł król, niech żyje król".

Pojawił się w stajni mój nowy podopieczny :D Duża zmiana... właściwie wszystkiego. Zobaczymy jak się sprawdzi. Póki co miałam okazję jedynie się do niego przymierzyć, i to w zeszłym sezonie. No i nie powiem - przypasował mi...

Jak tylko pojawi się wiosna...przetestuję "gadzinkę".

Załącznik 39321

Załącznik 39322

Dona 11.04.2013 12:23

Ola Gratulacje Szalona Kobieto!!!
Widzę że w tym roku niebiesko robi się bardzo modny :)

megi 12.04.2013 00:08

Olu,
już tęsknimy za Kaszubem, ale jest nadzieja, że będziesz nas często odwiedzać nad morzem, żeby dawka jodu, była regularnie dawkowana niebieskiemu :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.