Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Kalendarz Lejdis (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=4776)

Jola 14.12.2009 11:30

Cytat:

Napisał Maćka (Post 88512)
:p podałaś może nr konta, żeby przelać Ci kaskę za te cudeńka?? :D jeśli nie to ja poproszę... a jeśli tak to możesz mnie jakoś ukierunkować?? :p

przebojowa z Ciebie mamuśka - szantażystka :p


Maćka, namiary na moje konto masz u siebie na mailu :). Jeżeli ktoś nie dostał wiadomości "Dane do przelawu", to proszę o kontakt.


Kalendarze odbieram jutro rano. Z Pindorem rozmawiałam, przesyłka w Wawie powinna być w czwartek. Także ugadujcie się z nim na kawkie :D.
Pa.

Maćka 14.12.2009 11:34

Cytat:

Napisał Jola (Post 88520)
Maćka, namiary na moje konto masz u siebie na mailu :). Jeżeli ktoś nie dostał wiadomości "Dane do przelawu", to proszę o kontakt.


Kalendarze odbieram jutro rano. Z Pindorem rozmawiałam, przesyłka w Wawie powinna być w czwartek. Także ugadujcie się z nim na kawkie :D.
Pa.


No tak, głupia ci..pa ze mnie, proszę o wybaczenie :bow:
Napisałam, że jeżeli podałaś to trzeba mnie ukierunkować... jak widać kierunek to moja skrzynka mailowa he he he

Buziaki raz jeszcze :D

lena 14.12.2009 15:49

Joleńko, wiadomość otrzymałam - poczta oczywiście, reszta info na priv. Dziękuję Ci bardzo.

MaRP 14.12.2009 20:49

Cytat:

Napisał podos (Post 88515)
Forum działa tak jak je zaprojektowano. Otwarcie kazdego zalacznika obciąza dodatkowo serwer, wiec nie chcemy zeby każdy szukacz internetowy mogł sobie bezkarnie korzystać z naszyc zasobów. A jak wiadomo serwer nie jest za darmo, i zrzucają sie na to ludzie zeby działało najlepiej jak sie da. Ze zdjeciami jest to samo, widzisz miniaturki a jak klikniesz to musisz sie zalogować.

Ok, rozumiem.

Cytat:

Napisał Dzieju (Post 88496)
Nie wiem co to MiD , a co do kalendarza to są inne sposoby na rozprowadzenie w szerszym gronie niż przysłowiowe"otwarte ciągle drzwi".
Przepraszam za zaśmiecanie już się wyłączam ----------------------------- .

Forum "Motocykl i Dziewczyna".

lena 15.12.2009 07:54

MaRPik, a co Ty na babskim forum robisz?:D

kajetan 15.12.2009 17:10

Witka Bracia i Siostry. Jutro rano będe w wawie tak wiec kalendarzyki podam Pindorkowi.
Pozdrowionka.

Ps. Kalendarz zajebisty:)

hubert 15.12.2009 17:45

Pindor będzie sławny :haha2:

Sławekk 15.12.2009 19:14

Cytat:

Napisał lena (Post 88652)
MaRPik, a co Ty na babskim forum robisz?:D


Kiedyś dawno temu .... wynosząc naście butelek trunku z małego sklepiku w Srebrnej Górze przemkneła przed nami na moto kobieta .
Okazało się, że była to dziewczyna MaRPika:) ach... :) ..... jak te dziewczę śmiga :Thumbs_Up:ajjajaj..:)

Pozdrawiam .

MaRP 16.12.2009 13:00

Cytat:

Napisał lena (Post 88652)
MaRPik, a co Ty na babskim forum robisz?:D

Przeglądam :), dziewczyny (a kilka znam:)) też mają ciekawe pomysły, zresztą jeżdzi ich coraz więcej :dizzy:, warto wiedzieć co i jak :D.
Pozdrawiam, M.

Maćka 16.12.2009 13:33

Kasu poszło, tytuł bez żadnych fantazji niestety... :p;)
dzięki Joluś, jesteś "Wielka" he he he...

Ściskam
Maćka


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.