Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Akcje serwisowe (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=260)
-   -   Akcja serwisowa Hondy CRF 1000 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=32773)

StrzeLuk 04.09.2018 11:29

Jestem już po serwisie i jeszcze akcji serwisowych nie ma w systemie Hondy. Tak wiec trzeba czekać


Pozdrawiam,

Łukasz

krzysiek_m 04.09.2018 12:20

Cytat:

Napisał robertG7 (Post 598676)
No własnie takie fachowce pracują w ASO, a później zdziwienie że plastiki połamane itp :)

Pomyśl jak jest wybierany serwis. Jakbyś ty pozycjonował się na rynku gdybyś prowadził serwis.

Jeżeli prowadziłbyś serwis niezależny to możesz o klienta rywalizować ceną albo jakością usługi.

Jeżeli ASO?
Nic nie musisz robić. Bo w całym województwie nie masz konkurencji :D.

czajnik 25.09.2018 20:44

cos tu smierdzi . akcja dotyczy stopki centralnej czy mocowania stopki centralnej . ....przeciez stopke dokupowalem oddzielnie .ona nie ma VIN . o ch..j im chodzi ? .....zreszta stopki tez podobno wychodzily wadliwe bo sprezyna pekala. ehhhh

czajnik 25.09.2018 20:49

Cytat:

Napisał DanielCRF (Post 598674)
Taka sytuacja z dziś. Kończy mi się gwarancja i postanowiłem tej jeden raz pojechać na serwis z moją NAT. Dotychczas robiłem wszystko sam. Podchodzi gość z serwisu ogląda motocykl i pyta czy to automat czy skrzynia ręczna. Zdziwiłem się popatrzyłem na niego i już chciałem pojechać w cholerę.

Jak można tego nie zauważyć pracownik ASO?

oooo kurwa .to juz jest grube . powinienes napisac ktory to serwis . to jest zenada . powinni dostac po dupie za takich debili na serwisie

Cezar3 25.09.2018 21:10

Mój numer vin jest na liście, ale nie miałem stopki. W serwisie nic na ten temat nie wiedzieli ...
W pakiecie brałem przy zakupie centralkę, ale dopiero w zeszłym tygodniu mi założyli .
Również żadnej info przy montażu lub po - zaprosili na przegląd po 12 tys i tyle .
Ciekawe po co ta akcja serwisowa i czemu ma służyć ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

matjas 25.09.2018 21:30

Cytat:

Napisał Cezar3 (Post 602348)
Ciekawe po co ta akcja serwisowa i czemu ma służyć ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czemuś innemu????

:D

ivenhoe 25.09.2018 21:35

akcja dotyczy tego co jest montowane do stopki - czyli motocykla :D

Cezar3 25.09.2018 22:13

Ale to coś montowane do stopki kupiłem dwa miesiące temu.
A stopkę mam parę dni. Dziwne ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

czajnik 25.09.2018 22:45

ja tez w lipcu ....stopke kupilem 3 tygodnie temu i dlugo za noa czekalem bo wczesniejsze wychodzily wadliwe .pekaly sprężyny......jutro dzwonię do Honda MP. wyjeżdżam w czwartek w Bieszczady nie chce miec niespodzianki.Ciekaw jestem czy powiedza ze moge spokojnie jechac jesli ich powiadomie ze rozmowa jest nagrywana hahahahah

Grzechu2012 26.09.2018 08:08

Ludzie nie ma co wariować, nikomu nic nie odpadnie. Jeździć, obserwować ;)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.