Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Kaski (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=128)
-   -   Nolan n103 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=129)

Truck 17.07.2008 10:46

ad1) I tak właśnie czynię - choć anie pochylanie się i jazda na stojąco nie przynosza aż tak wspaniałych rezultatów

ad2) Niby tak ... mam cardo od tomtoma, ale jak jest dziura na orginał to było by zabawniej ....

ad3) Ja 870 PLN - Pan z Allegro

ad4) Jak na to popatrzę to ja też byłem zadowlony tylko zakładnie mnie męczyło jak trzeb było w ciagu godziny ze 2-3 razy włorzyć i zdjąc teraz lepiej

MMA

podos 18.07.2008 15:45

Za malo jeszcze pojezdzilem w Mulititecu - ale przesiadajac sie z nolana widze same pozytywy. jakos tak szczelnie cicho i przyjemnie... i nawiewy super chlodzą...

Gawrys 03.08.2008 18:47

nolan n103
 
nabylem go niedawno...
wygodny wmiare dobrze wytlumiony... okulary przeciwsloneczne- naprawde dobra rzecz acz kolwiek jeden bardzo durzy minus... okulary te potrafia opasc w momecie w ktorym tego nie chcemy czyli jakis teren dziury nawet male... a najgorszew tym wszystkim jes to ze nie opadna ci do konca a tylko troche tak do polowy oczu...! bylem w sklepie z reklamacja ale powiedzieli mi zeto ponoc normalne na co kopara mi opadla bo znam ludzi ktorzy jezdza z takim dodatkiem i o wiele tanszm...!!! no i jest u nich ok a z mojego sie smieja... sam juz nie wiem czy robia mnie w jajo w sklepie czy ten typ tak ma... gdyby nie to to naprawde fajna skorupka...!! zaliczylem w nim mala wywrotke i w sumie nic nie poczulem rys tez nie zauwazylem...!! ale te okulary poprostu mnie wkur......!!!! najlepiej idz do sklepu chwyc go i trzasaj nim jak pomyleniec na wszystkie strony.... no i daj znac czy powinienem wrocic do sklepu i zabic pare osob....

ramires 03.08.2008 20:30

niestety - ten typ tak ma - mam to samo

JareG 03.08.2008 22:16

Cytat:

Napisał ramires (Post 18249)
niestety - ten typ tak ma - mam to samo

A u mnie nic nie opada :D:D

ramires 03.08.2008 22:18

Wg Nolan PL (importer) trzeba tam trochę dokręcić - jutro będę testować.

Ciekawe, że czasem samo opuszczanie z boku wymaga sily, ale zeby tak latwo opadalo to juz przesada.

Jutro dam znac jak to idzie i co trzeba dokręcić.

dj.1 03.08.2008 23:31

mnie nic nie opada , a juz sporo przejechalem chyba ze jezdzicie nonstop w terenie :oldman: ale shoei jest lepszy wiadomo ale niestety nie ma blendy i glosnikow i go nie kupie.

Truck 04.08.2008 10:06

Cytat:

Napisał Truck (Post 15799)
ad1) I tak właśnie czynię - choć anie pochylanie się i jazda na stojąco nie przynosza aż tak wspaniałych rezultatów

ad2) Niby tak ... mam cardo od tomtoma, ale jak jest dziura na orginał to było by zabawniej ....

ad3) Ja 870 PLN - Pan z Allegro

ad4) Jak na to popatrzę to ja też byłem zadowlony tylko zakładnie mnie męczyło jak trzeb było w ciagu godziny ze 2-3 razy włorzyć i zdjąc teraz lepiej

MMA

Uwagi do ww oraz Nolana 103

1) Po załorzeniu deflektora od Kuby poziom chałasu drastycznie upadł na pysk a szyba kasku przestała się zamykać sama z siebie
2) Dzięku uprzejmości naszego forumowego kolegi zanabyłem zestaw N-com do kasku i po załorzeniu go zdemontowałem - leży i czeka jakby ktoś potrzebował to zapraszam (wisi na allegro ale nie ma chętnych, na razie) - Powód mam XXL kask i XXXXXXXL głowę nie znalazłem sposbu żeby wsadzić mikrofon pomiędzy szczekę kasku a swoją osobistą

Blenda nie opada ale nie jeżdę w terenie (nie za mocno)

MMA

rafcio 16.08.2008 21:08

kupilem szczękowca pojeżdziłem trochę rozczarowałem się . wróciłem do integrala , acha jestem z grona okularników. do tego w sklepie rowerowym zaopatrzyłem się w okulary firmy access model[ważne]onyx-posiadają możliwość zamontowania szkieł korekcyjnych +kilka różnych możliwości szkieł kolorowych . miodzio .acha okulary kosztowały 89 zeta.

Pawel 17.08.2008 19:08

Ja mam Caberga Trim a więc nie z najwyższej półki i nawet jak mi kask spadł na podłogę w pozycji jak na głowie, to blenda nie opadła.

Moja ocena tego kasku w skali do 10 to 7pkt


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.