Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Wszystko dla Afryki (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Dlaczego lubię Nową Afrykę (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=25266)

zbyszek 21.11.2015 08:11

Borys609 ;)ażebywołcipynk:D

QrczaQ 21.11.2015 10:33

Cytat:

Napisał Ropuch (Post 457425)
A ja ją lubię za to, że pan Hąda konstruując ją stworzył motocykl, który w ocenie większości Czarnuchów nie miał prawa powstać. Za to, że jest zaskakująco piękna i robi wrażenie żylety. Kiedy zakochujemy się w kobiecie, najczęściej nie mamy pojęcia jaka ona naprawdę jest, mamy tylko swoje wyobrażenie. A nowa Afra jest godna tego, żeby się w niej zakochać bez pamięci. Oby nie było rozczarowania po ślubie... czego sobie i wszystkim życzę.
To mówiłem ja, Jarząbek Wacław.


To porównanie jest zajebiście trafne do momentu kiedy ta nasza wymarzona piękność się nie odezwie lub nie pójdzie na zakupy.....każdy wokół chciałby ją nam wydmuchać ale niekoniecznie żyć z nią na co-dzień.....poczekamy zobaczymy....i oby nie było rozczarowania !
Panowie, ochłońcie trochę.....

No raczej z honda to można zostać na dłużej. Jeżdżąc KTM Mam wrażenie że fajnie wyskoczyć na numerek, ale tak na dłużej to jest męcząca i droga w utrzymaniu.. jak narwana blondi.

borys609 21.11.2015 10:45

Jochen, miło mi, że chociaż Ty wniosłeś sprzeciw! Odnotowałem, przy najbliższej okazji warto to oblać :).
Pozdrawiam Panów romantyków... :)

PARYS 21.11.2015 16:20

Cytat:

Napisał marecki999 (Post 457431)
kolejny watek z du...
co to zupa pomidorowa - lubie nie lubie ????

Nie podoba ci się to wypad. Po ch. śmiecisz?

W temacie to miejmy nadzieję, że nowa królowa spełni oczekiwania.
Podobają mi się te kształty, kibić wysmukłą ma, zadek powabny i oczka piękne.
Będzie ostra sztuka. Takie lubię :D

torak 21.11.2015 19:28

Pierwsza furia? Szyna Can:p
Może mała sonda?

marecki999 21.11.2015 20:08

Cytat:

Napisał PARYS (Post 457473)
Nie podoba ci się to wypad. Po ch. śmiecisz?

W temacie to miejmy nadzieję, że nowa królowa spełni oczekiwania.
Podobają mi się te kształty, kibić wysmukłą ma, zadek powabny i oczka piękne.
Będzie ostra sztuka. Takie lubię :D

A co Ty taki agesor!!??
Popatrz ile jest wątków o lubie to tamto... itd.
Ile stron na temat Nowej Afryki. ...
Chcialbym przeczytać konkretnie ... "lubię w nowej Afryce to tamto... to mi nie pasuje"itd,
Ale od osób ,które miały okazję poznać ja organoleptycznie, a nie spuszczaly się przed monitorem. ...
Takich wpisów oczekuje, a nie czyichś fantazji...

W temacie... czy lubie ? napiszę jak przejade nią conajmniej 500 km . Narazie moge napisac ,że jest piękna :drif: i jako motocykl podoba mi się bardzo.

jochen 21.11.2015 21:54

Borys, każda okazja do oblewania jest dobra... brak okazji w zasadzie też może stać się okazją, hehe

QrczaQ 22.11.2015 19:50

Cytat:

Napisał marecki999 (Post 457495)
A co Ty taki agesor!!??
Popatrz ile jest wątków o lubie to tamto... itd.
Ile stron na temat Nowej Afryki. ...
Chcialbym przeczytać konkretnie ... "lubię w nowej Afryce to tamto... to mi nie pasuje"itd,
Ale od osób ,które miały okazję poznać ja organoleptycznie, a nie spuszczaly się przed monitorem. ...
Takich wpisów oczekuje, a nie czyichś fantazji...

W temacie... czy lubie ? napiszę jak przejade nią conajmniej 500 km . Narazie moge napisac ,że jest piękna :drif: i jako motocykl podoba mi się bardzo.

Moim zdaniem już teraz, bez testowania można oddać opinię. Są zdjęcia i filmy, wielu się przymierzyło i podotykalo.

Nie ma się też co dziwić że większość chwali. Jest to Forum Africa Twin i bardziej oczekiwanego motoru nie widzieliśmy od dekady... no i raczej jak narazie wtopy nie ma. Specyfikacja w przynajmniej 90% pasuje naszym oczekiwaniom.

Lepi 22.11.2015 20:08

Cytat:

Napisał QrczaQ (Post 457601)
... Specyfikacja w przynajmniej 90% pasuje naszym oczekiwaniom.

To może ja przypomnę trzy najważniejsze (dalej było trochę rozbieżności):

1. V-ka
2. Pojemność ~800 ccm
3. Niska waga
.
.
.
.

zbys 22.11.2015 20:15

Lepi co do V-ki masz 100% racji, reszta to już zależy... dla mnie nie mała waga to akurat zaleta, powinna być pancerna jak stara ;)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.