Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Motocykl Forumowicza (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=177)
-   -   Rowerowa kontra (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=44144)

matjas 20.04.2023 22:20

Cytat:

Napisał zaczekaj (Post 814237)
Ja ostatnio takim kanapowcem jeździłam.
Noo to było ciekawe doświadczenie. Idzie to jak złe. I kurna tym moto można po asfaltach śmigać cały rok, za kierownicą ciepło.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...44cf982ec5.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dopiero teraz zobaczyłem serce w tle ;)

A za pierwszym razem pierwsze co pomyślałem to ze to jest Sosnówka :)

muszel72 20.04.2023 22:30

Obiektyw tak wyciągnął czy ta szyba rzeczywiście wyglada jak by była 3razy za wysoka?

matjas 20.04.2023 22:33

Złudzenie. Optyczne :)

Prince 02.05.2023 16:57

2 Załącznik(ów)
Cytat:

Napisał matjas (Post 814221)
Dziękuję za miłe słowa i nie rzucanie gównem :D

Moto jest 'urocze' co tu dużo mówić.
Jedzie to samo. KAŻDY chyba miał trampka to wie, że idzie to z dołu i 'piątkę' można włożyć wcześnie więc biegami się nie miesza. Automat chyba jednak niepotrzebny :D to już byłoby zupełnie usypiająco.

Narazie wiele nie pojeździłem ale będąc paliwowym frikiem potrzebowałem szybkiej odpowiedzi na pytanie 'ile to pali' więc bujnąłem się w pierwszy cieplejszy nieco dzień za Kalisz /obejrzeć rower :D/.
Była Ska gdzie pogoniłem nawet i 160 parę odcinków, około 50km non stop 120, reszta raczej kodeksowo nie więcej niż licznikowe 100. Co najważniejsze przy tej stówce wyprzedzanie TIRów bez jakiejkolwiek redukcji, bardzo sprawne.

Więc po tej trasie gdzie zrobiłem równo 200km wyszło mi 4.5l - nie mógłbym prosić o nic lepszego.

Ogólnie rozglądałem sie za skuterem. Jak mam być nudno to niech chociaż będzie tanio(spalanie jak i pojazd). Ale tym wątkiem namówiłeś by dać szanse motorkowi.:umowa:

Pożyczyłem od kolegi u którego NTV zamienia sie w nieruchomość(jakby kto chciał to sprzeda). Pode mną spalanie 5,2. Przewaga ekspresówki i prędkości w okolicach 100-120. Użytkowo fajne/zupełnie neutralne. Tylko trzeba mieć wywalone na wygląd, bo konkurować urodą może to tylko w klasie "wierchowina". Wydaje mi sie że jedzie to znacznie raźniej od trampka czy starej afry(ale ostatnio jakąś afryką jeździłem dwa lata tamu). Cena pojazdu jak i koszty eksploatacji były do przełknięcia dla krakusa:D, ale pozycja kolan już nie. Po 80km zaczynałem sie wiercić, prostować nogi itd. Motorek dla kogoś kto ma krótsze nogawki(u mnie 79cm). Wersją DEAUVILLE jeździłem kilka godzin trzy lata temu. Pamiętam, ze drżałem nad plastikami. Motorek ciężki i niewygodny przy manewrowaniu, za to bajeczka na jak już jedzie. Poziom zaangażowania w prowadzenie jak w skuterze- czyli żaden ;) Ale na plus:Thumbs_Up:

matjas 02.05.2023 20:50

Ntv/revere są malutkie. Nie wiem gdzie zasadza się różnica.
Deauville to jak na moje 185cm fajne, wygodne moto.

PODOBNO 700tka jest mniej wygodna ale to tylko z neta info.

matjas 11.05.2023 22:57

no dobra. pykło 500km. wymieniłem świece, zrobiłem synchro, nowy filtr powietrza.

niczego sobie nie odmawiając zrobiłem 300km i udało się wlać do pełna 13.2l wachy. myślę, że jak na gaźnikowe moto to nie można narzekać na nic. 120 leci po autobanie i ma połowę skali na obrotościomierzu :D więc jak mniemam tak to można cisnąć i dzień cały.

zadowolony matjas. over.

Widmo80 12.05.2023 07:49

Ładna kostka granitowa! Ptzydałoby się jej jeszcze lekkie "prasowanie" zagęszczarką , taką z 250 kg i będzie malina :)

matjas 12.05.2023 08:30

Ten podjazd kosztował mnie trochę życia i nic więcej nie dostanie. Oprócz zamiatania i sorbentu jak będzie trzeba. Jest rustykalnie ;)

Fuga już ładnie przez zime siadła i nawet się zazielenilo miejscami bo od północy. Jest git. To jest płac defiladowy dla żuka i motorkow :)

matjas 14.05.2023 13:26

1 Załącznik(ów)
Jedziemy! Już widać Słowację!

matjas 14.05.2023 22:08

1 Załącznik(ów)
Do Baia Mare wyszło 884km.

Moto jedzie zajebiscie.
Swieci absolutnie do dupy :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.