Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Szukam pracy: kierowca C+E. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=30501)

7Greg 31.10.2017 13:24

Administracja nie dzwoni :)

Wojtek, najważniejsze abyś w czerwcu był w domu i miał dużo wplnego :)
Resztę miej w dupie i się nie przejmuj. Trzymam kciuki

lena 31.10.2017 13:45

Cytat:

Napisał 7Greg (Post 554894)
Administracja nie dzwoni :)

:Thumbs_Up: i jeszcze "lajka" daję, a co.

Kaczmar75 31.10.2017 14:04

1 Załącznik(ów)
Cytat:

Napisał wojtekm72 (Post 554775)
Co tu pisać :mur:.
Za miesiąc powinienem mieć nowe prawko z wkładką i kartę kierowcy :Thumbs_Up:.

Doświadczenia nie mam, ale chęci, zapał i czas jest :).

Może Ktoś poleci pewną firmę, uczciwego szefa, najchętniej z Niemiec, gdzie będę mógł rozpocząć nowy etap w życiu.

Mając 46 lat chcę robić to co lubię i co sprawi mi przyjemność.
Wiem, że to pieskie życie, poza domem, ale cóż zostało w piskur....skim państwie. Emiigrować :mad:.

Może Ktoś z czarnuchów pomoże, doradzi na priv lub 503952239.

Wojtek nie pomogę w temacie ale....
POWODZENIA !!!

rafal78 02.11.2017 11:09

Poszukaj na poloniusz.pl a jak znasz choc troszke niemiecki to probuj sam podzwonic i pogadac. Popatrz tez na etransport. Cos moze znajdziesz. Mi w tym roku mija dwadziescia lat w kabinie i zaluje tego. Zastanow sie dwa razy. Bo czasu nie cofniesz. Zycze powodzenia!

wojtekm72 02.11.2017 14:42

Dzięki Wszystkim, którzy telefonicznie, w temacie i na priv pomagają i dobrze radzą :bow:.

Decyduje się na wyjazd do Niemiec, co prawda jeszcze konkretnej oferty nie mam, ale DE stoją na pierwszym miejscu. Może tam uda mi się znaleźć pracę, wynająć jakieś mieszkanko czy pokój na początek i ściągnąć rodzinę.

Jeśli nie, to będę szukał gdzie indziej lub ostatecznie w Polsce.

Pytajcie proszę i radźcie w temacie :Thumbs_Up:.

Na pewno się odwdzięczę na ukraińskich połoninach :at:.

Boski-Kolasek 02.11.2017 15:00

Eire?

wojtekm72 02.11.2017 15:57

Czemu nie :).
Tylko ktoś musi mnie poprowadźić za rączkę na miejscu, ponieważ angielski słabusienki i się będę musiał uczyć.
I nigdy nie byłem na wyspach.

Sub 02.11.2017 21:06

Z własnego doświadczenia wiem, że utrata pracy może być dobrą okazją do założenia własnej działalności gospodarczej. Na taki krok trudno się czasem odważyć, jak się ma etat. Ale jak się już go straci, to trochę łatwiej iść na swoje. Dla mnie to była jedna z lepszych decyzji jakie przyszło mi podjąć w życiu...
Rozważ to...;)

qbaRD07 03.11.2017 15:43

Będzie dobrze bo chcesz i coś z tym robisz.
Powodzenia!

Pirania 04.11.2017 09:22

Ja tez się cieszę, że 4 lata temu wyjeb...li mnie z korpo! Jak tylko ma się chęci, to na swoim można góry przenosić, wsio zależy od Ciebie, wdrażasz swoje pomysły kiedy chcesz a nie uzależniasz się Szafa który boi się wychylić przed Prezesem i podcina ci skrzydła...tfuu tfuu!;)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.